Motorkářská dovolená na Floridě

marco-polo.cz
Kontaktujte svého odborného konzultanta +420 241 718 646
marco polo na facebooku
afrika afrika afrika afrika

Motorkářská dovolená na Floridě

Florida je cílem stále více českých turistů. Lze očekávat, že se jejich počet ještě zvýší díky přímému letu z Prahy do Miami (s technickým mezipřistáním na Azorech). Po 14 hodinách si můžete užívat příjemné teplé přímořské podnebí a zapomenout na mrazivé počasí doma.

Florida má mnoho tváří a především aktivní lidé a aktivní rodiny s dětmi si mohou opravdu přijít na své – golfisté ocení množství skvělých hřišť, vyznavači plaveb na zaoceánských lodích mají možnost vyrážet na plavby po Karibiku a do Latinské Ameriky, milovníci moře a potápění si zamilují neopakovatelnou atmosféru vyhlášených Keys.

florida / dovolená / Marco Polo florida / dovolená / Marco Polo Motorkáři / Florida / Marco Polo Motorkáři / Florida / Marco Polo Motorkáři / Florida / Marco Polo Motorkáři / Florida / Marco Polo

Mezi ty, kdo si Floridu opravdu užijí, patří bezesporu i motorkáři. Tropická karibská atmosféra Key Westu, divoký národní park Everglades, pláže Mexického zálivu v Naples, Orlando plné zábavy a pohodová jízda v příjemném podnebí. To láká motorkáře z celého světa k návštěvě Floridy.
Na Floridě najdete výborné technické zázemí pro svou „motorkářskou expedici“ – výběr z různých typů motorek, hotely s parkováním, síť benzínových pump, plně funkční navigace apod. Vše slouží k tomu, aby vámi trávený čas byl bez problémů, zbytečného úřadování a ztráty času. Požitek z jízdy, krajiny, zábavy a motorkářské komunity, o tom je Florida.

Everglades / Florida / Marco POlo Everglades / Florida / Marco POlo Everglades / Florida / Marco Polo Everglades / Florida / Marco Polo Everglades / Florida / Marco POlo Everglades / Florida / Marco POlo

Národní park Everglades byl založený již v roce 1947 známým prezidentem Trumenem a rozkládá se na ploše více než 6 100 km2 (pro porovnání celková plocha Prahy je cca 500 km2). Park je známý především díky divokým mokřadům, plným aligátorů. V období od listopadu do března je park jedním z největších zimovišť vodních ptáků a díky tomu je rájem fotografů.

everglades / hroznys / florida / marco polo everglades / hroznys / florida / marco polo everglades / marco Polo / florida everglades / marco Polo / florida everglades / vznasedlo / florida everglades / vznasedlo / florida

Florida Keys je dnes již legendární souostroví na jihu Floridy. Více než 1600 ostrovů a ostrůvků vytváří mystické území. Díky subtropickému a tropickému podnebí, vysoké vzdušné vlhkosti a divoké vegetaci přitahuje milovníky přírody, fotografy a malíře. Keys jsou rájem i pro potápěče. Každý návštěvník Floridy by se měl na Keys vydat, alespoň na pár dnů.

Florida Keys / Marco Polo Florida Keys / Marco Polo Florida Keys / Marco POlo Florida Keys / Marco POlo

Na západ od Orlanda si přijdou na své milovníci podvodní přírody. V okolí městečka Crystal River můžete celoročně pozorovat kapustňáky v jejich přirozeném prostředí. Tito něžní obři, jejichž nejbližšími příbuznými jsou sloni, žijí ve zdejších řekách, které jsou tvořeny soustavou sladkovodních pramenů. V křišťálově čisté vodě s nimi můžete plavat či šnorchlovat. Setkání s těmito zvědavými kriticky ohroženými živočichy bude jistě patřit k nezapomenutelným zážitkům.


Starší příspěvky

Po stopách zrození želvy mořské
Indický Zlatý trojúhelník
Velká migrace zvěře – Masai Mara
Za šimpanzi do afrických hor
Pěšky do nitra Krugerova národního parku
Namaqualand - poušť, která kvete
Rangerem v Africe
novinky

doporučujeme

I v říjnu si můžete dopřát romantiku bosých nohou v PÍSKU...
I v říjnu si můžete dopřát romantiku bosých nohou v PÍSKU...
Mauricius
Sands Suites Resort & Spa
05.10.2018-14.10.2018
Polopenze, pravidelná letecká linka

 57990,- Kč
Millennium Resort Mussanah
Millennium Resort Mussanah
Omán
Millennium Resort
08.11.2018-15.11.2018
All inclusive, pravidelná letecká linka

 49900,- Kč
Expedice Východní Afrika
Expedice Východní Afrika
Keňa

18.08.2018-29.08.2018
Dle programu,

 59990,- Kč
Jamaica Inn - speciální nabídka 1 noci zdarma a přímé lety z Mnichova
Jamaica Inn - speciální nabídka 1 noci zdarma a přímé lety z Mnichova
Jamajka
Jamaica Inn
16.11.2018-24.11.2018
Se snídaní, pravidelná letecká linka

 69900,- Kč