Proč cestovat s CK Marco Polo?

marco-polo.cz
Kontaktujte svého odborného konzultanta +420 241 718 646
marco polo na facebooku
afrika afrika afrika afrika

Proč cestovat s CK Marco Polo?

Každý náš poznávací zájezd má svoji myšlenku a cíl. Nechceme se chlubit stovkami zájezdů a prohlášeními, že máme „nejširší nabídku pro tisíce lidí“. Chceme si i u skupinových zájezdů uchovat naši základní filozofii: osobní kontakt mezi námi, možnost garantovat kvalitní hotely, pečlivě a do detailu naplánované zážitky. A toho nelze docílit při masové turistice, velkých autobusech a stovkách zájezdů. Právě a především u poznávacích cest záleží na detailu. Víme, že dokonalosti se dosahuje maličkostmi, ale dokonalost není maličkost.

Velmi pečlivě připravujeme každý jednotlivý program tak, abyste hodně viděli, ale současně se dovolená nestala dostihovým závodem. Můžeme-li ušetřit čas, letíme a netrmácíme se celý den autem. Někdy se také delším přesunům nevyhneme, nicméně je kompenzujeme dny odpočinku – sladkým, naplánovaným nicneděláním. S námi na vás nečekají každodenní mnohahodinové přejezdy, kdy celou dovolenou strávíte za oknem autobusu. Zážitky velmi detailně plánujeme tak, aby postupně gradovaly, a představujeme vám zemi v určitém logickém pořadí. Postupně vás ponořujeme hlouběji a hlouběji do místních krás a reálií. Není naším cílem vám jen vše rychle ukázat, abyste si mohli zatrhnout, co všechno jste už viděli. Chceme vám zemi představit, abyste poznali její duši. To je naše filozofie malých skupinek. Zájezdy tvoříme spíše srdcem než kalkulačkou.

Navíc s získáte u poznávacích zájezdů víc než jen odškrtnutí si zařazených památek a přírodních krás.

Průvodce již z Prahy – produktový manažer
Vždy s vámi cestuje náš produktový manažer, který je s vámi po celou dobu cesty již z Prahy a je vám k dispozici 24 hodin denně. Nemusíte se tak obávat, že místní průvodce odejde „po práci“ domů (ve 14 či 17 hodin) a vidíte ho až další den ráno. Náš kolega destinaci zná, mnohokrát ji navštívil, má k ní osobní vztah, a vezme vás večer do barů, kam chodí místní, ukáže vám i méně známá zákoutí města nebo jen doporučí místo pro vaši soukromou večeři.

Velikost skupin 4 – 12 osob
Poznejte cestování v malé skupince. Naše okruhy jsou plánované již od pouhých 4 klientů. Nikdy nepojede větší než 12-ti členná skupina (spíše však max. 10-ti členná). Nízký minimální počet účastníků je téměř jistota, že se vámi zvolená cesta uskuteční. Současně limitujeme maximální velikost skupinky tak, aby se zážitky z cestování blížily individuální turistice se všemi výhodami – osobní kontakt mezi průvodcem a vámi pro snadnější komunikaci, možnost posedět u jednoho stolu a mít průvodce k dispozici (i pomoc s překladem jídelního lístku a vysvětlení exotických jídel jsou přeci příjemné), flexibilní harmonogram programu zohledňuje vaše přání či rychlejší přesuny menšími auty. Díky této filozofii malých skupinek si dokonce můžete zájezd rezervovat exkluzivně pro sebe, svoji rodinu či přátele. Nikdo cizí tak s vámi nepojede. Líbí se vám program, ale termín nevyhovuje? Stačí říct a přizpůsobíme se vám.

Garance konkrétních hotelů
Na našich cestách máte vždy garanci konkrétních hotelů. Ač se to nezdá v okamžiku přípravy cesty podstatné, na místě vám špatný hotel může zkazit celou dovolenou. Polohu hotelu a jeho zázemí pečlivě vybíráme. Hotely stejné kategorie se mohou kvalitou výrazně lišit. Čistota, pořádek, služby, vybavenost a údržba pokojů se liší hotel od hotelu a rok od roku. A jste-li v nějakém místě 2 noci, určitě nechcete bydlet na periferii, ale v centru dění. S námi máte možnost si ještě před cestou hotely, které platíte, prověřit na internetu. Když zaplatíte několik desítek tisíc za svoji dovolenou, chcete přeci vědět, kde budete bydlet a odpověď „v hotelu kategorie 3*“ nebo ještě hůře „v hotelu turistické kategorie“ by vám neměla stačit; ptejte se. My se za naše zvolené hotely nestydíme. Přijedou-li za vámi na víkend přátelé ze zahraničí, určitě je v Praze nechcete ubytovat v Malešicích nebo Letňanech, ubytujete je v centru Prahy. Proč by to mělo být v Kapském městě či Limě jiné?

Fair Play aneb konečná cena je konečná
Naše cena zahrnuje vždy všechny položky, které je třeba uhradit pro absolvování cesty bez neustále vytažené kreditní karty. Nehrajeme s vámi hru, že cena zahrnuje letenku v hodnotě xy a poplatky xy. Naše cena jednoduše zahrnuje letenku. Stejně tak si nemusíte připlácet na místě za program, který je součástí okruhu. Pokud nějaká část programu je fakultativní, jednoznačně to řekneme i s cenou. Předplacením všech vstupů šetříme vaše peníze, protože na místě často platíte víc než při rezervaci předem. Zažili jsme situace, kdy jsme vstupovali do afrického národního parku a potkali tam jinou českou skupinku – jejich CK jim „zapomněla“ říct, že cena nezahrnuje 200 USD za vstup do národního parku. Jejich cena totiž zahrnovala „celodenní safari“, ale o vstupném přeci nikdo nemluvil.

Zážitky jsou součástí ceny
Naše fair play cena často zahrnuje atrakce, které jsou u jiných zájezdů fakultativní a za příplatek.

Flexibilita programu
Poznávací část programu obvykle předchází pobytu u moře a odpočinku. Díky našim malým skupinkám máte na závěr vždy možnost si délku relaxace u moře nastavit podle svých představ. Pro někoho jsou 3 dny u moře příliš, pro druhého naopak málo. S námi máte volbu.


Starší příspěvky

Paličova dcera není jen v Národním... my jsme ji našli na Mauriciu
Botswana - opravdová Afrika
Jordánsko - blízká exotika
CK Marco Polo a Lidovky.cz představují...
Země golfu zaslíbená – Jihoafrická republika
Etiopie - země, kde Bůh má stále ještě duši
Mauritius - až 4 noci zdarma a sleva 10 % za včasnou rezervaci
CK Marco Polo a Novinky.cz představují
Tropical Islands
Motorkářská dovolená na Floridě
Po stopách zrození želvy mořské
Indický Zlatý trojúhelník
Velká migrace zvěře – Masai Mara
Za šimpanzi do afrických hor
Pěšky do nitra Krugerova národního parku
Namaqualand - poušť, která kvete
Rangerem v Africe
novinky

doporučujeme

Expedice Východní Afrika
Expedice Východní Afrika
Keňa

18.08.2018-29.08.2018
Dle programu,

 59990,- Kč
Velká cesta východní Kanadou a USA
Velká cesta východní Kanadou a USA
Kanada

01.08.2018-15.08.2018
Beze stravy, pravidelná letecká linka

 83090,- Kč
Mauritius: Jižní svahy přejí golfu all inclusive
Mauritius: Jižní svahy přejí golfu all inclusive
Mauricius
Heritage Awali Golf & Spa Resort
12.10.2018-21.10.2018
All inclusive, pravidelná letecká linka

 65990,- Kč
Putování Mexikem (nejen) pro 55+ s českým průvodcem
Putování Mexikem (nejen) pro 55+ s českým průvodcem
Mexiko

29.01.2019-13.02.2019
Se snídaní, pravidelná letecká linka

 75900,- Kč