Marco Polo - Exclusive Travel Club Marco Polo International

marco-polo.cz
Kontaktujte svého odborného konzultanta +420 241 718 646
marco polo na facebooku
afrika afrika afrika afrika

Podmínky členství


 1. Exclusive Travel Club je cestovatelský klub při cestovní kanceláři Marco Polo International. Členové tohoto klubu mohou využívat výhod, které poskytuje cestovní kancelář Marco Polo International.
 2. Členem cestovatelského klubu Exclusive Travel Club se může stát každá osoba starší 18 let, která alespoň jednou cestovala s cestovní kanceláří Marco Polo International a vyplnila Přihlášku člena Exclusive Travel Club.
 3. Výhody členství v klubu jsou poskytované ve třech stupních. Základní stupeň – bílou kartu – získá osoba, která jednou vycestovala s cestovní kanceláří Marco Polo International. Střední stupeň – stříbrnou kartu – získá člen, který dvakrát vycestoval s cestovní kanceláří Marco Polo International. Nejvyšší stupeň – zlatou kartu – získává člen, který cestuje s cestovní kanceláří Marco Polo International pravidelně, nejméně však vycestoval již třikrát. Členové klubu obdrží poštou nebo v kanceláři Marco Polo International příslušnou klubovou kartu se jménem a číslem.

Výhody členství

Slevy zájezdů

 • člen klubu vlastnící bílou kartu získává slevu 3% na další zájezd s cestovní kanceláří Marco Polo International
 • člen klubu vlastnící stříbrnou kartu získává slevu 5% na další zájezd s cestovní kanceláří Marco Polo International
 • člen klubu vlastnící zlatou kartu získává slevu 8% na každý další zájezd s cestovní kanceláří Marco Polo International
 • slevy se uplatňují ze základní ceny zájezdu, nevztahují se na zájezdy last minute a na zájezdy pouze zprostředkovávané cestovní kanceláří Marco Polo International
 • slevu nelze uplatňovat zpětně na již zaplacené zájezdy

Cestovatelské konto

 • Každý člen klubu, který přivede nového zákazníka cestovní kanceláři Marco Polo International, získává 3% ze základní ceny takto prodaného zájezdu. Tyto 3% se mu zapíší na jeho „cestovatelské konto“, nebo je může věnovat tomuto novému zákazníkovi. Takto získaného zákazníka je však nutné nahlásit cestovní kanceláři nejlépe prostřednictvím e-mailu na adresu: exclusive@marco-polo.cz, aby bylo možné provést vklad na cestovatelské konto. Ve zprávě uveďte jméno nového zákazníka, své jméno a číslo své klubové karty.
 • Cestovatelské konto je vedeno v bodech v cestovatelském klubu Exclusive Travel Club při cestovní kanceláři Marco Polo International. Sleva se započítává poměrem 1 Kč = 1 bod. Člen klubu pak z tohoto konta čerpá při placení zájezdů, může z něj přispět na zaplacení zájezdu jinému členu cestovatelského klubu Exclusive Travel Club, nebo rodinnému příslušníkovi. Je možné financovat celý zájezd pouze prostřednictvím cestovatelského konta Vše opět poměrem 1 bod = 1 Kč.
 • Cestovatelské konto slouží pouze pro potřeby cestovní kanceláře Marco Polo International a není možné tímto způsobem financovat nic jiného – pouze zájezdy pořádané cestovní kanceláří Marco Polo International.

Ostatní výhody

 • Člen cestovatelského klubu Exclusive Travel Club může využívat i jiné slevy. Po předložení karty našeho cestovatelského klubu mu budou poskytovány slevy ve vybraných restauracích, barech či jiných zařízeních v místě jeho dovolené, popř. slevy a jiné výhody při provozování svých koníčků během dovolené s cestovní kanceláří Marco Polo International. Seznam míst a aktivit, kde je možné výhody uplatnit najdete na internetové adrese: www.marco-polo.cz, sekce Exclusive Travel Club.
 • Volný přístup na akce pořádané cestovatelským klubem Exclusive Travel Club. O všech akcích budete včas informováni prostřednictvím e-mailu.
 • Právo účastnit se zájezdů pořádaných pouze pro členy cestovatelského klubu Exclusive Travel Club.
 • Členové cestovatelského klubu Exclusive Travel Club jsou pravidelně informováni o novinkách cestovní kanceláře Marco Polo International: nové destinace, nové poznávací zájezdy apod. prostřednictvím své e-mailové adresy.

Přihláškanovinky

doporučujeme

Okruh Latinskou Amerikou: Peru - Ekvádor - Kolumbie
Okruh Latinskou Amerikou: Peru - Ekvádor - Kolumbie
Kolumbie

22.06.2018-08.07.2018
Se snídaní, Dle programu, pravidelná letecká linka

 93990,- Kč
Shangri-la Al Waha - speciální ceny pro rezervace do 30.8.2018
Shangri-la Al Waha - speciální ceny pro rezervace do 30.8.2018
Omán
Al Waha, Shangri-La Barr Al Jissah Resort and Spa
07.06.2018-14.06.2018
Se snídaní, pravidelná letecká linka

 39900,- Kč
Cesta kolem světa po obratníku Kozoroha
Cesta kolem světa po obratníku Kozoroha
Austrálie

23.09.2018-17.10.2018
Dle programu, pravidelná letecká linka

 199990,- Kč
Dalmácie tradiční
Dalmácie tradiční
Chorvatsko
Bluesun Hotel Soline
27.06.2018-01.07.2018
Se snídaní, pravidelná letecká linka

 23900,- Kč