facebook

Popis zájezdu

Fotogalerie

Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 241 718 646

1. den: PŘÍLET DO PUERTO MONTT

Přílet do Puerto Montt, které je vstupní branou do tzv. Jezerní oblasti patagonské části Chile.
Po příletu si Vás na letišti přebere náš lokální partner a odveze do hotelu v Puerto Varas, které leží asi 20 kilometru od letiště a přímo u nádherného jezera Llanquihue.
Odpoledne Vás čeká prohlídka (s průvodcem) města Puerto Varas, kterému se také přezdívá "Město růží". Kromě vyhlídek na záliv a ostrov Tenglo, Vás čeká také  procházka centrem města a rybím tržištěm Angelmo.

Přenocování v hotelu, sami si můžete zvolit jaká kategorie vyhovuje Vaším požadavkům:
kat. 3*: HOTEL CASA CALFU, WEISSERHAUS nebo podobný
kat. 3*+: HOTEL SOLACE, CABAŇA DEL LAGO nebo podobný
kat.4*: DREAMS LOS VOLCANOES, ENJOY nebo podobný2. den: PUERTO VARAS / ENSENADA / PEULLA

Po snídani Vás čeká celodenní výlet. Vydáte se směrem k vesnici Ensenada, která leží u horského jezera Llanquihue, kde Vás čekají překrásné výhledy na jezero, za nimž se tyčí vulkán Osorno. Dále se vydáte k vodopádům na řece Petrohue a odtud k jezeru Všech svatých, kde nasednete na loď a vydáte se na plavbu do města Peulla s nádhernými výhledy na sopku Osorno, Puntiagudo a Tronador.
Odpoledne návrat zpět do Puerto Varas a do hotelu.
Snídaně - oběd


3. den: OSTROV CHILOE

Po snídani Vás čeká přesun do přístavu, kde nasednete na loď, která Vás vezme přes průliv Chacao na ostrOv Chiloe, protkaný mytologickými bájemi a zejména nádhernou přírodou, kterou by snad člověk v této části konce světa ani nehledal. Po prohlídce s průvodcem se odpoledne vrátíte zpět do hotelu. Přenocování.

Deštné pralesy, divoké pobřeží a pláže, pestrobarevné květiny nejroztodivnějších tvarů, zátoky nezjizvené stopami civilizace. Takhle vypadá cesta na chilský ostrov Chiloé. Ostrov Chiloé má osobitou pověst - místní rybáři zde žijí svým způsobem odtrženi od zbytku Chile, poměrně moderní a civilizované země a návštěvníci tu tedy mohou najít pořádnou porci historie, tradic a folkloru. Stejnojmenný národní park je pak nádhernou ukázkou bujícího a místy až neprostupného deštného pralesa a nedotčené a drsné přírody vůbec.
Snídaně - oběd


4. den: ODLET

Během dne Vás odveze řidič zpět na letiště a odlet do Vaší další destinace.
MARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o.
+420 241 718 646
info@marco-polo.cz
Petrská 23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 00299766
DIČ: CZ00299766
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700