facebook
Balíček - Velikonoční ostrov -

Balíček - Velikonoční ostrov

Chile, Poznávací zájezdy

Balíček - Velikonoční ostrov

Balíček rozšíření k zájezdům do Chile nebo i samostatně. Poznejte mystický Velikonoční ostrov s jeho tajemstvím a historií.
Zažijte skutečnou nezkrotnou Latinskou Ameriku bez starostí. Součástí našeho zájezdu jsou veškeré výlety, vstupy i doprava v ceně (viz program). Nemusíte se o nic starat, ale skutečně prožít Vaši dovolenou v komfortu a bez komplikací. Naši průvodci, se o vás postarají, vyzvednou a dovezou a poskytnou ty správné informace na těch pravých místech.
Nevybrali jste s z naší nabídky, nebo byste chtěli program upravit - prodloužit, zkrátit, zkombinovat např. s s Argentinou, Peru nebo Ekvádorem? Neváhejte na kontaktovat. Vaše přání umíme zařídit.

 

Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

3 noci - 4 dny
Strava Doba 27.08. - 01.01.
Nastupní dny Po,Pá,Ne
Minimální počet nocí 4
Dvoulůžkový pokoj Dle programu Na zájezd 24690 Kč
Jednolůžkový pokoj Dle programu Na zájezd 26590 Kč

Nepovinné příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)

3 noci - 4 dny
Strava Doba 27.08. - 01.01.
Nastupní dny Po,Pá,Ne
Minimální počet nocí 4
Příplatek za 3,5* hotel Vai Moana - dvoulůžkový pokoj superior Dle programu Na zájezd 5650 Kč
Příplatek za 3,5* hotel Vai Moana - jednolůžkový pokoj superior Dle programu Na zájezd 7550 Kč
Příplatek za 5* hotel Hare Uta - dvoulůžkový pokoj Dle programu Na zájezd 15350 Kč
Příplatek za 5* hotel Hare Uta - jednolůžkový pokoj Dle programu Na zájezd 30650 Kč

1. den: PŘÍLET NA VELIKONOČNÍ OSTROV
Přivítání na letišti Velikonočního ostrova, recepce s květinami a transfer do hotelu, kde se ubytujete na 3 noci. Odpoledne volno k návštěvě města Hanga Roa, jeho kostela, trhu a rybářské zátoky.

2. den: VELIKONOČNÍ OSTROV
Dopoledne: prohlídka nejvýznamnějších obřadních center na Velikonočním ostrově s průvodcem. Prohlídka zahrnuje jeskynní malby a archeologická naleziště velké kulturní hodnoty, výstup na sopku Rano Kau a interpretační stezku po starobylé vesnici Orongo. Tato trasa vám umožní proniknout do mytologie Rapa Nui, objevit důležité prvky geografie ostrova a pochopit tajemnou historii dávných obyvatel tohoto izolovaného bodu planety. Návštěva zahrnuje místa, kde se každoročně koná soutěž Tangata Manu (Ptačí muž), založená na základní legendy kultury Rapa Nui. Mýtus říká, že muž, který jako první ukořistí vejce charakteristické pro Velikonočního ptáka Manutara, bude obdařen nadpřirozenou mocí a bude po dobu jednoho roku vládnout ostrovu.

Odpoledne: Ahu Akivi & Puna Pau
Odpoledne se pokusíte pochopit spojením dávných obyvatel Velikonočního ostrova s vesmírem . Součástí výletu jsou obřadní místa postavená v centru ostrova během posledního období stavby moai, nejdůležitějšího z kultury Rapa Nui. Upozorňují na megalitická archeologická naleziště, která ukazují, jak astronomie určovala uspořádání obřích soch a plošin, na nichž stojí, s jejichž pomocí je možné vstoupit do světonázoru dávných polynéských mořeplavců, kteří Velikonoční ostrov obývali. Všechna navštívená místa zahrnují starověké lokality, které byly vytvořeny a využívány v závěru fáze Ahu-Moai. Tato místa reprezentují různé kulturní vývoje v historii Rapa Nui a všechna jsou strategicky rozmístěna kolem obřadních center. Zahrnuje tři obnovená místa: Ahu Huri a Urenga, Ahu a Kivi, Ahu Vai Teka a lom Puna Pau, kde se nacházejí nejatraktivnější Pukao (klobouky nebo čelenky z červené strusky, které korunují hlavy některých Moai).

3. den: VELIKONOČNÍ OSTROV
Rano Raraku a Ahu Akivi
Celodenní výlet na východní pobřeží, kde se nachází chrámy Akahanga a Ahu Tongariki, největší plošina, která má 15 soch obnovených v roce 1992. Návštěva vyhaslé sopky Rano Raraku a jejího lomu, kde se vyráběly moai, v jehož svazích se nachází více než 390 soch. Piknikový oběd. Prohlídka pokračuje návštěvou Ahu Te Pito Kura, abychom naši mystickou prohlídku zakončili na pláži Anakena.
V ceně je zahrnuto: Vstup do národního parku, oběd.

4. den: ODLET
Dopoledne volný program, odpoledne doprava na letiště a odlet do další destinace.

Cena zahrnuje

▪ Ubytování na 3* noci ve vybraném hotelu, v ceně je zahrnuta snídaně
▪ Další stravování podle programu
▪ Vstupné do parku
▪ Všechny uvedené výlety a doprava

Cena nezahrnuje

▪ Letenky - cena letů Santiago > Velikonoční ostrov > Santiago se pohybuje v průměru kolem 15.000 Kč a výše. Letenky musí být objednávány s velkým časovým odstupem, protože spojení bývají často mnoho týdnů a měsíců vyprodány, nebo jsou letenky výrazně dražší.
Cenu letenek vám rádi ověříme a zajistíme na vyžádání.
▪ Spropitné (není povinné)

CK Marco Polo Int.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 1551/23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 138 788 3825 / 2700
loading