facebook
Iberostar Hacienda Dominicus Bayahibe (5*) -

Iberostar Hacienda Dominicus Bayahibe (5*)

7,9,12 nocí od 44 590 Kč
Dominikánská republika, Pobytové zájezdy

Iberostar Hacienda Dominicus Bayahibe (5*)

Bayahibe je okouzlující rybářská vesnice, ve které najdete vše, co si představujete u své dovolené v Karibiku – krásnou pláž, palmový háj, průzračné moře, obchůdky a kavárny a restaurace – a hlavně pohodu a radost ze života.
5* hotel Iberostar Hacienda Dominicus je vynikajícím místem pro dovolenou v Dominikánské republice. Jeho koloniální styl architektury a nádherná tropická zahrada dokreslují pocit toho pravého Karibiku.
Prožijte svou dovolenou na krásném místě, s výbornou kuchyní a velmi přátelským a kvalitním servisem, vyberte si Iberostar Hacienda Dominicus.

Popis pokojů

Dvoulůžkový pokoj: 37 m², v pokoji jsou dvě dvoulůžka, takže se v něm pohodlně ubytují až 3 dospělé osoby, nebo rodina se dvěma dětmi. Pokoje jsou umístěny v přízemí nebo v patře a mají malý balkón.

Dvoulůžkový pokoj Garden view: 37 m², v pokoji jsou dvě dvoulůžka, takže se v něm pohodlně ubytují až 3 dospělé osoby, nebo rodina se dvěma dětmi. Pokoje jsou umístěny v přízemí nebo v patře a mají malý balkón a mají výhled do tropické zahrady.

Dvoulůžkový pokoj Superior: 37 m², v pokoji jsou dvě dvoulůžka, takže se v něm pohodlně ubytují až 3 dospělé osoby, nebo rodina se dvěma dětmi. Pokoje jsou umístěny blíže k moři v topické zahradě.

Dvoulůžkový pokoj Junior Suite: 37 m², v pokoji jsou dvě dvoulůžka, takže se v něm pohodlně ubytují až 3 dospělé osoby, nebo rodina se dvěma dětmi. Pokoje jsou umístěny v přízemí nebo v patře a mají malý balkón. Mají částečný výhled na moře.

Dvoulůžkový pokoj Deluxe: 37 m², pokoje Deluxe jsou v budově, která je velmi blízko moře a blízko bazénu. V pokoji jsou dvě dvoulůžka, takže se v něm pohodlně ubytují až 3 dospělé osoby, nebo rodina se dvěma dětmi.

Dvoulůžkový pokoj Junior Suite Deluxe: 37 m², pokoje jsou v nově zrekonstruované části hotelu, velmi blízko pláže. Budova má svou recepci. V pokoji jsou dvě dvoulůžka, takže se v něm pohodlně ubytují až 3 dospělé osoby, nebo rodina se dvěma dětmi.

Rodinný pokoj Dvě ložnice: 74 m², dva propojené pokoje. V pokoji jsou dvě dvoulůžka a jedno širší jednolůžko, takže se v něm pohodlně ubytují až 5 dospělých osob, nebo rodina se dvěma až třemi dětmi. Pokoje jsou umístěny v přízemí a mají malý balkón.

Restaurace, bary, stravování

Iberostar Hacienda Dominicus je součástí hotelového řetězce Iberostar. Ten je vyhlášený kvalitou svého stravování a vynikající úrovní personálu. K dispozici je hlavní hotelová restaurace, kde se podává snídaně, oběd a večeře formou veli bohatého bufetu. 
Další restaurace jsou tématické - Japonská, Mexická, Italská a Koloniální. Do nich je třeba udělat rezervaci, ale jsou k dispozici bez příplatku.

 

Zážitky, na které se můžete těšit

  • Česky (popř. slovensky) mluvící delegátky Marco Polo. Možnost výletů v českém (popř. slovenském) jazyce.
Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

Země: Dominikánská republika
Hodnoceni:
Počet osob: 2
Ubytování: Iberostar Hacienda Dominicus Bayahibe
Strava: All inclusive
Nástupní místo: Praha
Český průvodce: ne
Počet nocí: 7,9,12
Typ dopravy: Letecky

Cena zahrnuje

Letenku na trase Praha - Punta Cana - Praha
Transfer letiště / hotel / letiště
Ubytování ve vybraném typu pokoje
All inclusive stravování
Asistence česky (popř. slovensky) mluvící delegátky
Základní zdravotní pojištění
Zákonné pojištění CK pro případ úpadku
Zákonný odvod do garančního fondu

Cena nezahrnuje

Připojištění
Fakultativní výlety
Seating v letadle

MARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700