facebook
Přímý let z Prahy - Iberostar Punta Cana 5* -

Přímý let z Prahy - Iberostar Punta Cana 5*

7 nocí od 43 190 Kč
Dominikánská republika, Pobytové zájezdy

Přímý let z Prahy - Iberostar Punta Cana 5*

Se zájezdy do Dominikánské republiky máme zkušenosti od roku 1993. Na místě máme servis v češtině (popř. slovenštině) zkušených delegátek. Hotely Iberostar patří k nejlepším v Dominikánské republice a velmi dbají na servis, čistotu a kvalitu stravování. Dlouhá písčitá pláž, lemovaná palmovým hájem a modrým mořem, to je pravá dovolená v Karibiku.
Hotelová společnost Iberostar patří k nejkvalitnějším hotelovým řetězcům v Karibiku. Soustředí se na provoz 5* hotelů a je vyhlášená především úrovní stravování, personálu, čistoty a upravenosti svých hotelů. Resort Iberostar Punta Cana patří k nejoblíbenějším hotelům společnosti pro dovolené rodin s dětmi v Dominikánské republice.
Prožijte svou dovolenou v Karibiku v oáze resortu Iberostar Punta Cana. 

Popis pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, vlastní koupelnou s WC a fénem, minibarem, satelitní TV, telefonem, trezorem, setem na přípravu kávy a čaje, žehlícím prknem a balkonem.

Dvoulůžkový pokoj:
37 m², v pokoji jsou dvě dvoulůžka, takže se v něm pohodlně ubytují až 3 dospělé osoby, nebo rodina se dvěma dětmi. Pokoje jsou umístěny v přízemí nebo v patře a mají malý balkón.

Dvoulůžkový pokoj Garden view: 37 m², v pokoji jsou dvě dvoulůžka, takže se v něm pohodlně ubytují až 3 dospělé osoby, nebo rodina se dvěma dětmi. Pokoje jsou umístěny v přízemí nebo v patře a mají malý balkón a mají výhled do tropické zahrady.

Dvoulůžkový pokoj Panoramic: 37 m², pokoje jsou v nejvyšším patře hotelové budovy a z malých balkónů mají velmi příjemný výhled. V pokoji jsou dvě dvoulůžka, takže se v něm pohodlně ubytují až 3 dospělé osoby, nebo rodina se dvěma dětmi. 

Dvoulůžkový pokoj Junior Suite Romantic: 45 m², styl pokoje i jeho vybavení podporuje pocit romantické dovolené u moře. 

Dvoulůžkový pokoj Sea View: 37 m², pokoje jsou v budově nejblíže k moři. Z balkónů mají částečný výhled na moře (ale mezi mořem a budovou je palmový háj). V pokoji jsou dvě dvoulůžka, takže se v něm pohodlně ubytují až 3 dospělé osoby, nebo rodina se dvěma dětmi.

Family Master Suite: 45 m², ideální pokoj pro rodinu se dvěma dětmi. V hlavní místnosti je velké lůžko (2x2 m) a ve vedlejší menší místnosti jsou dvě lůžka (1,35x2 m). V pokoji je jedna koupelna. Výhled do zahrady a pohodový přístup do oblasti bazénů i k pláži.

Rodinný pokoj se 2 ložnicemi: 74 m², dva propojené pokoje. V pokoji jsou dvě dvoulůžka (1,35x2 m) a jedno širší jednolůžko (2x2 m). Každý pokoj má svou koupelnu, takže se v něm pohodlně ubytují až 4 dospělé osoby, nebo rodina se dvěma až třemi dětmi. Pokoje jsou umístěny v přízemí a mají malý balkón. 

Restaurace, bary, stravování

V areálu najdete 5 restaurací - hlavní restauraci, kde se podává snídaně, oběd a večeře formou bufetu a další 4 tematické restaurace, kam je třeba si udělat rezervaci (bez příplatku). V hotelu je několik barů, které vám nabízejí nápoje v rámci all inclusive prakticky po celý den.

Fitness a lázně

Hotelové lázně jsou za příplatek, fitness centrum je zdarma. V hotelu je každý den celá řada aktivit, které jsou zdarma. 

 

Zážitky, na které se můžete těšit

  • Krásná pláž a skvělé moře
  • Vynikající kvalita jídla a výborný servis
  • Tropická zahrada
  • Česká (popř. slovenská) delegátka Marco Polo a možnost výletů v češtině (popř. slovenštině)
  • Velmi příjemné prostorné pokoje
Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

Země: Dominikánská republika
Hodnoceni:
Počet osob: od 2
Ubytování: Iberostar Punta Cana
Strava: All inclusive
Nástupní místo: Praha
Český průvodce: ne
Počet nocí: 7
Typ dopravy: Letecky

Cena zahrnuje

Letenku na přímé lince Praha - Punta Cana ve třídě economy s odbaveným zavazadlem do 20 kg
Transfer letiště / hotel / letiště
Ubytování ve vybraném typu pokoje
All inclusive stravování
Asistence česky (popř. slovensky) mluvící delegátky
Základní cestovní pojištění (zdravotní výlohy a asistence)
Zákonné pojištění CK pro případ úpadku
Zákonný odvod do garančního fondu

Cena nezahrnuje

Připojištění
Fakultativní výlety
Seating v letadle

Výlety do okolí

Nabízíme celou škálu výletů doprovázených česky (poř. slovensky) mluvící delegátkou, popř. další řadu výletů v angličtině. Seznam zasíláme na vyžádání, popř. je k dispozici v našich informačních materiálech v hotelech. 

CK Marco Polo Int.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 1551/23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700
loading