facebook
Iberostar Punta Cana (5*) -

Iberostar Punta Cana (5*)

7,9,12 nocí od 38 790 Kč
Dominikánská republika, Pobytové zájezdy

Iberostar Punta Cana (5*)

Se zájezdy do Dominikánské republiky máme zkušenosti od roku 1993. Na místě máme servis v češtině (popř. slovenštině) zkušených delegátek. Hotely Iberostar patří k nejlepším v Dominikánské republice a velmi dbají na servis, čistotu a kvalitu stravování. Dlouhá písčitá pláž, lemovaná palmovým hájem a modrým mořem, to je pravá dovolená v Karibiku.

Hotelová společnost Iberostar patří k nejkvalitnějším hotelovým řetězcům v Karibiku. Soustředí se na provoz 5* hotelů a je vyhlášená především úrovní stravování, personálu, čistoty a upravenosti svých hotelů. Resort Iberostar Punta Cana patří k nejoblíbenějším hotelům společnosti pro dovolené rodin s dětmi v Dominikánské republice.
Prožijte svou dovolenou v Karibiku v oáze resortu Iberostar Punta Cana. 

Popis pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, vlastní koupelnou s WC a fénem, minibarem, satelitní TV, telefonem, trezorem, setem na přípravu kávy a čaje, žehlícím prknem a balkonem.

Dvoulůžkový pokoj:
37 m², v pokoji jsou dvě dvoulůžka, takže se v něm pohodlně ubytují až 3 dospělé osoby, nebo rodina se dvěma dětmi. Pokoje jsou umístěny v přízemí nebo v patře a mají malý balkón.

Dvoulůžkový pokoj Garden view: 37 m², v pokoji jsou dvě dvoulůžka, takže se v něm pohodlně ubytují až 3 dospělé osoby, nebo rodina se dvěma dětmi. Pokoje jsou umístěny v přízemí nebo v patře a mají malý balkón a mají výhled do tropické zahrady.

Dvoulůžkový pokoj Panoramic: 37 m², pokoje jsou v nejvyšším patře hotelové budovy a z malých balkónů mají velmi příjemný výhled. V pokoji jsou dvě dvoulůžka, takže se v něm pohodlně ubytují až 3 dospělé osoby, nebo rodina se dvěma dětmi. 

Dvoulůžkový pokoj Junior Suite Romantic: 45 m², styl pokoje i jeho vybavení podporuje pocit romantické dovolené u moře. 

Dvoulůžkový pokoj Sea View: 37 m², pokoje jsou v budově nejblíže k moři. Z balkónů mají částečný výhled na moře (ale mezi mořem a budovou je palmový háj). V pokoji jsou dvě dvoulůžka, takže se v něm pohodlně ubytují až 3 dospělé osoby, nebo rodina se dvěma dětmi.

Family Master Suite: 45 m², ideální pokoj pro rodinu se dvěma dětmi. V hlavní místnosti je velké lůžko (2x2 m) a ve vedlejší menší místnosti jsou dvě lůžka (1,35x2 m). V pokoji je jedna koupelna. Výhled do zahrady a pohodový přístup do oblasti bazénů i k pláži.

Rodinný pokoj se 2 ložnicemi: 74 m², dva propojené pokoje. V pokoji jsou dvě dvoulůžka (1,35x2 m) a jedno širší jednolůžko (2x2 m). Každý pokoj má svou koupelnu, takže se v něm pohodlně ubytují až 4 dospělé osoby, nebo rodina se dvěma až třemi dětmi. Pokoje jsou umístěny v přízemí a mají malý balkón. 

Restaurace, bary, stravování

V areálu najdete 5 restaurací - hlavní restauraci, kde se podává snídaně, oběd a večeře formou bufetu a další 4 tematické restaurace, kam je třeba si udělat rezervaci (bez příplatku). V hotelu je několik barů, které vám nabízejí nápoje v rámci all inclusive prakticky po celý den.

Fitness a lázně

Hotelové lázně jsou za příplatek, fitness centrum je zdarma. V hotelu je každý den celá řada aktivit, které jsou zdarma. 

 

Zážitky, na které se můžete těšit

  • Krásná pláž a skvělé moře
  • Vynikající kvalita jídla a výborný servis
  • Tropická zahrada
  • Česká (popř. slovenská) delegátka Marco Polo a možnost výletů v češtině (popř. slovenštině)
  • Velmi příjemné prostorné pokoje
Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

Země: Dominikánská republika
Hodnoceni:
Počet osob: 2
Ubytování: Iberostar Punta Cana
Strava: All inclusive
Nástupní místo: Praha
Český průvodce: ne
Počet nocí: 7,9,12
Typ dopravy: Letecky

Cena zahrnuje

Letenku na trase Praha - Punta Cana - Praha
Transfer letiště / hotel / letiště
Ubytování ve vybraném typu pokoje
All inclusive stravování
Asistence česky (popř. slovensky) mluvící delegátky
Základní zdravotní pojištění
Zákonné pojištění CK pro případ úpadku
Zákonný odvod do garančního fondu

Cena nezahrnuje

Připojištění
Fakultativní výlety
Seating v letadle

Výlety do okolí

Nabízíme celou škálu výletů doprovázených česky (poř. slovensky) mluvící delegátkou, popř. další řadu výletů v angličtině. Seznam zasíláme na vyžádání, popř. je k dispozici v našich informačních materiálech v hotelech. 

MARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700