Sani Lodge

Balíček Amazonie - Sani Lodge

Balíček Amazonie - Sani Lodge

O hotelu

Sani Lodge se nachází v lokalitě s největší biodiverzitou v Amazonii. Výjimečnosti tohoto ubytování je, že je 100 % veden místním obyvatelstvem Kichwa. Máte tak příležitost ponořit se do jejich životního stylu a k tomu zažít nezapomenutelné dobrodružství uprostřed deštného pralesa.

Lokalita

Sani Lodge se nachází v Národním parku YASUNÍ.

Popis pokojů

Ubytování je v bungalovech. 

Restaurace, bary, stravování

Restaurace nabízí jak mezinárodní, tak i místní ekvádorskou kuchyní. Jídlo je podáváno formou bufetu nebo pomocí několika chodů, v závislosti na počtu návštěvníků. Všechny ingredience používané v kuchyni jsou pěstovány místními zemědělci.

Sani Lodge bar vám nabízí skvělou atmosféru s výhledem na lesklé laguny. Podává se zde pivo, vino a další různé koktejly.

Aktivity v hotelu a okolí

Během 4 nebo 5 dnů se seznámíte s tamní faunou a florou.
S místním průvodcem vyrazíte na denní a noční túry. Nebude chybět pozorování barevných papoušků, motýlů, kajmanů. Uvidíte zde volně žijící opice, vřešťany či tapíry. Navštívíte místní obyvatelé a proniknete do jejich kultury.

Fotogalerie

Videogalerie

Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 241 718 646

Země: Ekvádor
Hodnoceni:
Počet osob: od 2
Ubytování: Sani Lodge
Strava: Plná penze
Český průvodce: ne
Typ dopravy: Autokarem

Další informace

Den 1.: Po příjezdu/příletu do Amazonie vás vyzvedne anglicky mluvící průvodce a odvede k břehu řeky Napo. Následuje plavba loďkou (2,5 h) po největším ekvádorském přítoku Amazonky, řeky Napo. Během této plavby okusíte atmosféru čisté a nezkrocené Amazonie; rodová společenství, ptáky jako jsou volavky či supi, a zároveň si vychutnáte lahodný oběd. Po kánoi následuje procházka pralesem a plavba kánoí přes krásné jezero Challuacocha. Předtím, než se ubytujete ve svých chatek, přivítá vás personál s osvěžujícími vychlazenými nápoji a občerstvením. Později odpoledne následuje krátká procházka po nedalekých stezkách nebo plavba na kánoi s možností pozorovat primáty, amazonské ptáky, černé kajmany a bližšího seznámení se s úžasnou flórou představovanou cedrovými stromy, orchidejemi a broméliovitými rostlinami. Návrat do chatek, kde vám šéfkuchař nabídne širokou škálu národní a mezinárodní kuchyně, která uspokojí také vegetariány a vegany. Po večeři můžete prozkoumat černé vodní jezero Oxbow, které je úkrytem pro ohrožený druh černých kajmanů, až 6 metrů dlouhých jihoamerických krokodýlů. Návrat na ubytování. Přenocování.

Den 2.: Po snídani poznáte život na vrcholcích stromu z pozorovací věže o výšce 36 metrů. Doposud zde bylo zaznamenáno více než 565 druhů ptáku, včetně barevných papoušků, tukanů či kolibříků; s trochou štěstí uvidíte také opice, veverky nebo lenochody odpočívající na baldachýnu. Tato věž vám nabídne jedinečnou podívanou a úplně nový pohled na amazonskou biodiverzitu. Návrat na ubytování na oběd. Po obědě můžete relaxovat na houpacích sítích. Odpoledne vyrazíte na 3-4hodinovou túru, během které objevíte vztahy mezi různými živými organismy a roli, kterou hrají v tomto složitém ekosystému. Orchideje, vinná réva, fíky, staré stromy či broméliovité rostliny jsou součástí tohoto báječného tropického deštného pralesa. Večeře na ubytování. Přenocování.

Den 3.: Po snídani se vypravíte k řece Napo a poplujete do Národního parku Yasuní, kde se vám naskytne nádherný pohled na stovky papoušků a dalších druhů fauny. Dále si vychutnáte jídlo a nápoje obyvatel Kichwa a poznáte zvyky, kulturu a životní styl místních obyvatel. Pozdě odpoledne návrat na ubytování. Večeře a přenocování.

Den 4.: Varianta 3 noci/4 dny: po snídani návrat do Quita.

Varianta 4 noci/5 dnů pokračuje program následovně: 

Den 4.:  Objevíte schované kouty Sani Lodge během 7mi hodinového putování po stezce Chorongo Largo a blíže poznáme na vlastní kůži volně žijící živočichy a jedinečnost amazonského deštného pralesu. Návrat na ubytování. Přenocování.

Den 5.: Po snídani vás čeká návrat do Quita.


Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Balíček 4 dny / 3 noci
Strava Doba 07.05. - 01.01.
Nastupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 3
4D/3N Plná penze Na 3 nocí 26090 Kč
4D/3N Plná penze Na 3 nocí 31190 Kč
Balíček 5 dní / 4 noci
Strava Doba 07.05. - 01.01.
Nastupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 4
5D/4N Plná penze Na 4 nocí 32150 Kč
5D/4N Plná penze Na 4 nocí 38750 Kč

Nepovinné příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)

Balíček 4 dny / 3 noci
Strava Doba 07.05. - 01.01.
Nastupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 3
Příplatek za leteckou dopravu Quito - Amazonie a zpět Na zájezd 6500 Kč
Balíček 5 dní / 4 noci
Strava Doba 07.05. - 01.01.
Nastupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 4
Příplatek za leteckou dopravu Quito - Amazonie a zpět Na zájezd 6500 Kč

Kontaktní formulář

Kontaktní údaje

MARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o.
+420 241 718 646
info@marco-polo.cz
Petrská 23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 00299766
DIČ: CZ00299766
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700

Mapa