facebook

Popis zájezdu

Fotogalerie

Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

1. den: ODLET

Odlet z Prahy do Cebu City.2. den: CEBU

Příletíte do Cebu City a přepravíte se do hotelu, kde se ubytujete. Odpoledne vás čeká menší okružní prohlídka tohoto příjemného místa, které ne nadarmo získalo označení Královna Jihu.3.-10. den: BOHOL

Po snídani přejedete do přístavu a odplujete katamaraem do Tagbilaranu, který je hlavním městem ostrova Bohol. Odtud se přepravíte do resortu k ubytování.
Zde máte několik dnů, které můžete prožít příjemným nicneděláním u moře. Můžete ale vyrazit na celodenní výlet za zajímavostmi ostrova Bohol. Během tohoto nezapomenutelného a zábavného výletu navštívíte především místní světoznámou turistickou atrakci Chocolate Hills - Čokoládové kopce, historickou a kulturní pamětihodnost kostel Baclayon a strávíte nějaký čas okouzlující plavbou po řece Loboc. V neposlední řadě se také setkáte s nejmenším primátem na světě - opičkou nártounem filipínským (tarsier).
Snídaně


11. den: BOHOL - MANILA

Po snídani vás čeká transfer na místní letiště v Tagbilaranu a odlet do Manily. Po příletu se ubytujete v hotelu a pak Vás čeká prohlídka města, která Vás zavede na nejzajímavější místa hlavního města Republiky Filipín a jeho historie. Při procházce po dlažebních kostkách starého města si prohlédnete jeho původní opevnění, kostely a španělské domky a nasajete pohádkovou atmosféru dobyvatelů, jejich lodí a bitev.
Snídaně


12. den: MANILA - HONG KONG

Transfer na letiště a odlet do Hong Kongu. Po příletu přejedete do hotelu, kde se ubytujete. Poté máte volno k samostatné prohlídce tohoto úžasného města. Můžete se toulat moderní částí Kowloonu či ostrova Hong Kong, vyjet lanovkou na slavný Victoria Peek odkud je úžasný výhled na toto moderní město a nebo vyrazit za nákupy či ochutnat něco dobrého k jídlu.
Snídaně


13. den: HONG KONG - PRAHA

Ráno po snídani můžete znovu vyrazit za poznáním tohoto úžasného města - máte skoro celý den volna a to až do pozdního odpoledne, kdy vás čeká podvečerní transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.
Snídaně


14. den: PRAHA

Přílet zpět do Prahy.
MARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700