facebook
Přírodní krásy a pláže Boholu -

Přírodní krásy a pláže Boholu

11 nocí od
Filipíny, Poznávací zájezdy

Popis zájezdu

Ostrov Bohol je přímý soused Cebu, jedná se o turisticky atraktivní destinaci s krásnými plážemi, tropickými zahradami a výbornými podmínkami pro potápění. Nachází se zde tzv. Chocolate Hills – Čokoládové kopce. Jde o neobvyklé geologické formace, jež se skládají z cca 1 300 perfektně a souměrně tvarovaných kopečků, které jsou roztroušeny na 50 kilometrech čtverečních. Jsou porostlé zelenou trávou, která v obdobích sucha úplně zhnědne a kopce pak mají čokoládovou barvu (odtud název). Z hlediska fauny je pro Bohol typický zejména nártoun filipínský (tarsier) - nejmenší opička na světě.

Fotogalerie

Zážitky, na které se můžete těšit

  • odpočinete si na překrásných filipínských plážích
  • navštívíte dvě největší města Filipín - Manilu a Cebu City
  • vychutnáte se přírodní kouzlo ostrova Bohol, zejména Čokoládové kopce
  • uvidíte nejmenší opičku na světě - nártouna filipínského
Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 241 718 646

1. den: Odlet z Prahy

2. den: Přílet do Cebu City

3. den: Plavba lodí na Bohol

4. - 10. den: Odpočinek na Boholu

11. den: Přelet do Manily

12. den: Přelet do Hong Kongu

13. den: Prohlídka Hong Kongu a večerní odlet do Evropy

14. den: Přílet do Prahy

Cena zahrnuje

Letenky včetně letištních tax a poplatků z Prahy do Cebu a zpět z Manily do Prahy a vnitrostátní let z Tagbilaranu do Manily, v optimální knihovací třídě
Plavba lodí z Cebu City na ostrov Bohol včetně přístavních tax a poplatků
Celkem 1 noc v 4* hotelu Marco Polo Plaza v Cebu, deluxe pokoj se snídaní; 8 nocí v pokoji 4* Rezortu Amarela, pokoj superior se snídaní; 1 noc v 3* Hotelu Jen v Manile se snídaní a 1 noc v 4* hotelu Regal Oriental v Hong Kongu se snídaní
Transfery letiště - hotel - letiště
Celodenní výlet na Boholu - návštěva Čokoládových kopců a filipínského venkova s anglicky mluvícím průvodcem a řidičem
Odpolední výlet po Manile s anglicky mluvícím průvodcem a řidičem
Cestovní zdravotní pojištění do zahraničí
Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

Volitelné připojištění do zahraníčí
Spropitné a osobní výdaje

1. den: ODLET

Odlet z Prahy do Cebu City.2. den: CEBU

Příletíte do Cebu City a přepravíte se do hotelu, kde se ubytujete. Odpoledne vás čeká menší okružní prohlídka tohoto příjemného místa, které ne nadarmo získalo označení Královna Jihu.3.-10. den: BOHOL

Po snídani přejedete do přístavu a odplujete katamaraem do Tagbilaranu, který je hlavním městem ostrova Bohol. Odtud se přepravíte do resortu k ubytování.
Zde máte několik dnů, které můžete prožít příjemným nicneděláním u moře. Můžete ale vyrazit na celodenní výlet za zajímavostmi ostrova Bohol. Během tohoto nezapomenutelného a zábavného výletu navštívíte především místní světoznámou turistickou atrakci Chocolate Hills - Čokoládové kopce, historickou a kulturní pamětihodnost kostel Baclayon a strávíte nějaký čas okouzlující plavbou po řece Loboc. V neposlední řadě se také setkáte s nejmenším primátem na světě - opičkou nártounem filipínským (tarsier).
Snídaně


11. den: BOHOL - MANILA

Po snídani vás čeká transfer na místní letiště v Tagbilaranu a odlet do Manily. Po příletu se ubytujete v hotelu a pak Vás čeká prohlídka města, která Vás zavede na nejzajímavější místa hlavního města Republiky Filipín a jeho historie. Při procházce po dlažebních kostkách starého města si prohlédnete jeho původní opevnění, kostely a španělské domky a nasajete pohádkovou atmosféru dobyvatelů, jejich lodí a bitev.
Snídaně


12. den: MANILA - HONG KONG

Transfer na letiště a odlet do Hong Kongu. Po příletu přejedete do hotelu, kde se ubytujete. Poté máte volno k samostatné prohlídce tohoto úžasného města. Můžete se toulat moderní částí Kowloonu či ostrova Hong Kong, vyjet lanovkou na slavný Victoria Peek odkud je úžasný výhled na toto moderní město a nebo vyrazit za nákupy či ochutnat něco dobrého k jídlu.
Snídaně


13. den: HONG KONG - PRAHA

Ráno po snídani můžete znovu vyrazit za poznáním tohoto úžasného města - máte skoro celý den volna a to až do pozdního odpoledne, kdy vás čeká podvečerní transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.
Snídaně


14. den: PRAHA

Přílet zpět do Prahy.
MARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o.
+420 241 718 646
info@marco-polo.cz
Petrská 23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700