Moorea Beach Lodge - ostrov Moorea

Moorea Beach Lodge *** - ostrov Moorea

Moorea Beach Lodge *** - ostrov Moorea

Moorea Beach Lodge se nachází v západní části ostrova Moorea, u jedné z nejkrásnějších pláží. Jedná se o malý butikový hotel jen s 12 bungalovy. Ideální místo pro klienty nenáročné na servis a luxus, ale hledající nádhernou lokalitu a pláž.

O hotelu

V blízkosti lze nakoupit nezbytné potraviny, nebo využit několik místních restaurací pro stravování mimo hotel. V hotelu lze vypůjčit kajaky, kola.
K dispozici je v areálu hotelu také Wifi.

Lokalita

západní část ostrova Moorea, 45 min od letiště a přístavu.

Popis pokojů

V butikovém hotelu se nachází celkem 12 bungalovů postavených ve stínu kolem majestátního stromu banyan. Bungalovy nabízejí základní komfort včetně klimatizace, malé chladničky, rychlovarné konvice, trezoru atd.

Restaurace, bary, stravování

V lodgi není klasická restaurace. Snídaně a večeře se podávají přímo naproti laguně, nicméně hostům je také k dispozici profesionálně vybavená kuchyňka.

Fotogalerie

Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 241 718 646

Země: Francouzská Polynésie
Hodnoceni:
Počet osob: od 2
Ubytování: Moorea Beach Lodge - ostrov Moorea
Strava: Snídaně
Český průvodce: ne
Typ dopravy: Letecky

Cena zahrnuje


Ubytování ve zvoleném hotelu a pokoji

Fakultativní balíček služeb dopravy zahrnuje:
- letenku Praha - Tahiti v optimální knihovací třídě
- přivítání naším místním zástupcem na Tahiti
- dopravu z letiště do přístavu a na konci pobytu zpět na letiště
- plavbu lodí z Tahiti na ostrov Moorea a zpět
- dopravu z přístavu na ostrově Moorea do hotelu a zpět
- 24 hod. asistenci našeho lokálního partnera a tel. asistenci Marco Polo během celé pobytu
- pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

Cestovní zdravotní pojištění do zahraničí s krytím 6 mil. Kč
Volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu) - cenu upřesníme dle hodnoty zájezdu
Vízum do USA (nutné), na přání za poplatek zajistíme
Místní taxu ve Fr. Polynésii:1,68 EUR na 1 os/noc – platí se při odjezdu z hotelu

Další informace

1. den: Odlet do Francouzské Polynésie
2. den: Přílet na TahitiNa letišti v Pepeete Vás přivítá náš místní zástupce. Pozdraví se s Vámi a předá tradiční náhrdelník z květin. Následuje přesun do přístavu a krátká 30 min. plavba na ostrov Moorea. Zde Vás opět vyzvedne náš zástupce a dopraví do rezortu.Ubytování (standardní check in v 15:00, za příplatek ubytování ihned po příjezdu).
Pobyt a nerušený relax po Vámi vybranou dobu.
Poslední den Vás vyzvedne řidič v hotelu a dopraví do přístavu a na letiště. Odlet do Prahy.
Přílet +2 dny.

Výlety do okolí

Volné dny můžete strávit buď jen odpočinkem na některé z vyhlášených pláží, šnorchlováním v laguně za doprovodu nádherných korálových rybek a mořských želv nebo se můžete vypravit za poznáváním jak okolní rozmanité tropické přírody, tak i místní kultury do zdejších vesnic nebo se s pomocí instruktorů potopit hlouběji, do lagun, kde Vás uvítají žraločci či manty. Za cca 60 EUR/den je možné si pronajmout vůz a vydat se po vlastní ose a projet si tento úchvatný ostrov.

Výlety do okolí

MOOREA
Ostrov zvládnete objet velice rychle, neboť okružní silnice kolem ostrova je dlouhá pouhých 60 km. Cestou se vyplatí zastavit na Belvederu, kam se dostanete po „ ananasové silnici“, která spojuje obě zátoky. Letiště Temae leží na konci bývalého jezera, které hraničí s oblastí bažin. Na břehu překrásné laguny se nachází velice krásná veřejná pláž Temae s bílým pískem, odkud můžete obdivovat horské kulisy Tahiti. Z vyhlídkového místa Toatea, ke kterému se dostanete přímo ze silnice, se před Vámi otevře krásné panorama krajiny. Nachází se nad hotelovým komplexem. Na severním pobřeží Maharepa, které je lemováno kvetoucími zahradami, si při prohlídce kreseb na skalách na Tefaarahi přijdou na své milovníci kultury. Silnice vede dále ke známé Cookově zátoce, a nebo k zátoce Paopao, která je pojmenována podle vesnice, která v zátoce leží. Tam byste se měli zastavit, abyste mohli obdivovat jedno z nejkrásnějších míst v Tichém oceánu. Kdo má dost času, může navštívit uměleckou galerii Van der Heyde, malé akvárium Moorea nebo experimentální perlovou farmu Black Pearl Farm.

Velká zátoka ostrova Moorea je nevyčerpatelným zdrojem všech druhů vodních sportů. Nejdůležitější centra jsou v areálech velkých hotelů nebo v jejich blízkosti. Nabízejí výlety na loďkách po laguně, pronájem vodních skútrů, vodní lyžování, plachtění, piknik na motu (malý ostrůvek), atd. Milovníci rybaření a jachtingu na otevřeném moři si mohou pronajmout lodě nebo katamarány, aby se mohli plně věnovat svému koníčku. Také surfování je možné, zvláště ve vlnách kolem korálových útesů Matauvau v Haapiti nebo u vesnice Athia.

Potápění: je tu nespočet míst, kde se můžete potápět. Moorea je známá možností krmení žraloků v lagunách. Jeden z několika potápěčských klubů organizuje toto představení, které si nemohou nechat ujít fanoušci napínavých zážitků pod vodou. Nezřídka se zde můžete setkat s šedým, citronovým nebo černoploutvým žralokem, který je ukryt za hejnem kaniců, motýlkovců afrických, bodloků,… Nezapomínejme také na murény a majestátné rejnoky leopardí. Strmé stěny útesů mají pro Vás jiná překvapení, překrásný barevný výběr pestrých mořských hub a korálů. Zvláštnosti: velryby od července do října, žraloci, zvláště citronoví celoročně; mořské želvy celoročně, kranasi duhoví celoročně. Pozorování delfínů a velryb: divoké delfíny a velryby můžete objevovat na exkurzi s týmem mořského biologa doktora Michaela Poolea. Můžete vidět dlouhonosé delfíny a delfíny šedé, od července do října pak plejtváky keporkaky. Delfíni se přibližují hodně blízko k lodi a jsou často velmi živí. Doporučujeme pasažérům, aby měli připravený fotoaparát nebo kameru. Během hledání delfínů vypráví mořský vědec o svých nejnovějších poznatcích o těchto úžasných mořských savcích a představuje komplexně jejich společenskou strukturu.


Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Strava Doba 31.05.- 01.06.
Garden Bungalow Snídaně Na noc 2590 Kč
Garden Bungalow - dítě (2 - 11,99 let) Snídaně Na noc 0 Kč
Garden Bungalow with Pool - dospělý na přistýlce Snídaně Na noc 1990 Kč
Beach Bungalow Snídaně Na noc 2850 Kč
Beach Bungalow - dítě (2 - 11,99 let) Snídaně Na noc 0 Kč
Beach Bungalow - dospělý na přistýlce Snídaně Na noc 2150 Kč
Honeymoon Bungalow Snídaně Na noc 3050 Kč
Family Garden Bungalow Snídaně Na noc 4590 Kč
Family Garden Bungalow - dítě (2 - 11,99 let) Snídaně Na noc 0 Kč
Family Garden Bungalow - dospělý na přistýlce Snídaně Na noc 3090 Kč

Nepovinné příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)

Strava Doba 31.05.- 01.06.
Letenka Praha - Tahiti a zpět (dosp. os.) v optimálním cenovém tarifu, doprava na ostrov Moorea, transfer do přístavu a hotelu Na zájezd 42050 Kč
Letenka Praha - Tahiti a zpět (dítě) v optimálním cenovém tarifu, doprava na ostrov Moorea, transfer do přístavu a hotelu (2 - 11,99 let) Na zájezd 35050 Kč
Příplatek za kont. snídaně (dospělá os.) Na noc 650 Kč
Příplatek za kont. snídaně (dítě 2-11 let) (2 - 11,99 let) Na noc 350 Kč

Kontaktní formulář

Kontaktní údaje

MARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o.
+420 241 718 646
info@marco-polo.cz
Petrská 23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 00299766
DIČ: CZ00299766
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700

Mapa

Podobné produkty

USA - Havaj - Francouzská Polynésie (Moorea / Bora Bora) - Francouzská Polynésie

USA - Havaj - Francouzská Polynésie (Moorea / Bora Bora)

131 690 Kč 16

Výjimečný poznávací a pobytový zájezd, který Vám zprostředkuje krásy havajských ostrovů (Maui, Kauai a Oahu - za příplatek Big Island) a odpočinek a relax na nejkrásnějších plážích ve Francouzské Polynésii - na ostrově Moorea nebo Bora Bora (za příplatek kombinace obou, možnost prodloužení pobytu, nebo i přidání dalších ostrovů). Zájezd je lehce okořeněn i zastávkou v kosmopolitním San Franciscu, s možností zastavit se i v Los Angeles, nebo i dalších amerických destinacích (Las Vegas, národní parky atd.).

Detail Termíny a ceny +