facebook
Caraib´Bay Hotel 3* - Guadeloupe s CK Marco Polo

Caraib´Bay Hotel 3*

8-10-12 nocí od 27 690 Kč
Guadeloupe, Pobytové zájezdy

Caraib´Bay Hotel 3*

*Aktuální podmínky cest na Guadeloupe: negativní rt-PCR test na covid před příletem. Kompletní podmínky na guadaloupe-island.com

Prožijte neopakovatelnou karibskou atmosféru na ostrově na Guadeloupe v malém příjemném rodinném hotelu Caraib´Bay s CK Marco Polo. Guadeloupe je rájem jak pro milovníky moře, tak i pro ty, kteří chtějí dovolenou strávit aktivně a s poznávání, proto vám doporučujeme během pobytu pronájem vozu (ať už rovnou po příletu, nebo až si užijete pád dní klidu a pohody).

Hotel se nachází v blízkosti vyhlášené 2,5 km dlouhé pláže Grand Anse s jemným zlatavým pískem a je vhodný pro klienty, kteří hledají klid, pohodu a preferují menší hotel apartmánového typu. 
Oficiální kategorie: 3*, naše hodnocení 3,5*.
Prožijte neopakovatelnou dovolenou v Karbiku na úchvatném ostrově Guadeloupe, v příjemném rodinném hotelu Caraib´Bay Hotel s CK Marco Polo.

O hotelu

Caraib´Bay Hotel se skládá z části, ve které se nachází 6 bungalovů s 12 apartmány rozprostřených ve velké tropické zahradě (11000m2) a dále ze dvou samostatných vilek, v části, kde budete mít nerušené soukromí.
Hotel se nachází asi 300 m. od jedné z nejkrásnějších Guadalupských pláží - 2,5 km dlouhá Grand Anse, která si pyšní jemným zlatavým pískem. 

V hotelu najdete příjemný bazén (112m, otevřený mezi 8:00-20:30 aby večer nerušil klid a pohodu), restauraci a bar. Wifi je zdarma na terase a u bazénu. Možnost zapůjčení vozu, vybavení pro šnorchlování, nechat si vyprat oblečení, nebo vám rádi na recepci doporučí dobré restaurace v okolí. Možnost vypůjčit si golfky pro malé děti, hry, plážové osušky, nebo třeba objednat donášku jídla.
 
Zařízení aktivit s místními partnery: potápění, šnorchlování, plavby po mořy, rybaření, kajaking, výlet do rezervace Réserve Cousteou, Gran d Cul de Sac Marin, Grand Cul atd. 

Oficiální webové stránky: 
caraibbayhotel.com
    

Lokalita

Hotel se nachází na na ostrově Guadeloupe, na západním pobřeží v část Basse-Terre u městečka Deshaies.

Popis pokojů

Hosté si mohou vybrat z ubytování v:
- duplex apartmány (celkem 12 pokojů) s kapacitou 2-5 osob, kolem 50m2. V přízemí se nacházejí pokoje se soukromou terasou. Jsou jednoduše ale  velmi příjemně zařízené (bez televize, klid je zde hlavní deviza) s malou kuchyňkou (sporák, chladnička, mikrovlnka, myčka nádobí), vlastním soc. zařízením, klimatizací, stropním větrákem a sítí proti komárům. Ubytování s kontinentální snídaní.

- pronajmout si jednu ze 2 vilek
Villa Ti Kaz Bwa pro max. 2 osoby, snídaně v ceně
Villa Kariacou pro max. 4 osoby, snídaně zdarma pro 1. noc, ostatní za příplatek.

Restaurace, bary, stravování

K dispozici je snídaňová restaurace a bar. V okolí se nachází další možnosti stravování a zábavy.

 

Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

Země: Guadeloupe
Hodnoceni:
Počet osob: od 2
Ubytování: Caraib´Bay Hotel
Strava: Snídaně
Nástupní místo: Praha
Český průvodce: ne
Počet nocí: 8-10-12
Typ dopravy: Letecky

Cena zahrnuje


Letenku v optimální knihovací třídě s příručním zavazadlem v hodnotě 15.600 Kč (přeprava velkého kufru do 23 kg za příplatek, cca 2300 Kč)
Ubytování v hotelu Caraib´Bay Hotel na 8 nebo více nocí
Stravování: snídaně (u vilky Karaicou je hrazena pouze 1 snídaně, další za 12 EUR, děti 9 EUR)
Povinné pojištění CK proti úpadkuPozn: rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Cena nezahrnuje

* Další zavazadlo kromě příručního (velké odbavené zavazadlo lze doobjednat extra)
*Transfer letiště > hotel > letiště Vám rádi zajistíme za cca 70 EUR/jeden směr, doporučujeme ale zvážit pronájme vozu, abyste mohli prozkoumat ostrov
* Výdaje např. na lokální pojištění, nebo další testy v zemi pobytu, nebo při návratu (může být povinné - aktuální podmínky k vycestování v CK Marco Polo)
* Pobytové, nebo lokální taxy (0,9 - 3 EUR/os a noc).

CK Marco Polo Int.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 1551/23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700
loading