Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Andilana Beach Resort

Užijte si pobyt na nejkrásnějších pláží Madagaskaru ve fantastickém, luxusním All Inclusive rezortu Andilana Beach, který patří mezi 10 nejlepších afrických plážových rezortů a získal mnoho mezinárodních ocenění za kvalitu.
Naše mínění: větší, luxusní all inclusive rezort, který poskytne perfektní zázemí pro ty, kteří hledají jak odpočinkovou dovolenou, tak i dovolenou nabitou aktivitami a výlety. Výhodou je také, poměrně jednoduchý a rychlý přesun z letiště do hotelu (45-60 min. od letiště) na nádherném poloostrově s tyrkysovým mořem a bílým pískem.


 

O hotelu

Hotel se nachází na západním pobřeží Madagaskaru, na ostrově Nosy Be, který je také nazýván jako "Ostrov vůní", nebo "Ostrov úsměvů". Není divu, 340 slunečních dní a teploty mezi 20 a 34 C jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají skutečně exotické destinace a zážitky.

Lokalita

Rezort se nachází v tropické zahradě, kterou lemuje 1 km dlouhá pláž s bílým pískem zálivu Andilana.

Popis pokojů

V rezortu jsou k dispozici pokoje typu:Classic, Family a Superior, buď s výhledem na moře nebo do zahrady. Pokoje jsou vybaveny sat. TV, telefonem klimatizací, trezorem i konvicí na čaj nebo kávu. Zvolit si můžete pokoj (cca 30 m2) vybaveným jedním velkým dvoulůžkem king size, nebo dvěma lůžky queen size, s terasou nebo patiem.

Restaurace, bary, stravování

V tomto All Inclusive resortu máte k dipozici 2 restaurace 3 bary. V hlavní restauraci se podávají snídaně (7.-10. hod), snack (10.-13. hod. a 14:30-17. hod), od 13. do 14:30 obědy, které jsou také podávány ve stylové restauraci Pily Pily. Odpolední snack a Tea time mezi 14:30 - 17:00 hod. a nakonec večeře od 20.00 do 22:00 hod. Nápoje v ceně jsou nealkoholické, pivo a skvěla jihoafrická vína.

Aktivity v hotelu a okolí

Hosté mají k dispozici ohromný bazénový komplex (1000 m2), plážové osušky, 2 tenisové kurty, stolní tenis, beach volejbalové hřiště, bowlingové hřiště, kajaky, lukostřelba, mini golf, fitnes a další aktivity.
Děti i dospělí si jistě zamilují mini zoo lemury, krokodýly a prastarou želvou Carolínou, které je možná až 200 let.Diskotéka v rezortu je 3x týdně.
Za poplatek je k dispozici potápěčské centrum, rybaření, výlety na pevninu atd.
Pro děti je připraven mezinárodní mini-klub pro děti od 3 do 14 let a pro dospělé dva butiky.

Fotogalerie

Video

Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 241 718 646