Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Vakarufalhi Island Resort

Tradiční maledivský resort vyšší střední kategorie jistě přijde vhod hledačům spíše menších zařízení. Ostrůvek je bohatě porostlý vegetací a velká laguna, částečně chráněná proti erozi nízkými kamennými valy je ideální jak pro běžné koupání, tak na svém okraji bohatým korálovým světem pro šnorchlování. Upozornění: hotel nemá sladkovodní bazén.


Proč si vybrat tento hotel

  • Vyhlášená kuchyně pod vedením italského šéfkuchaře.
  • Nádherná laguna vhodná pro šnorchlování, perfektní podmínky pro potápění na okolních lokalitách.
  • Po většinu týdne poklidná atmosféra, obvykle pouze 1x týdně živá hudba.
  • Samostatné vilky jsou i na tak malém území citlivě rozmístěny s cílem vytvořit maximální soukromí.
  • Personál resortu a jeho řízení na top úrovni, přání klienta je zde nade vše.
 

O hotelu

Malebný stylový resort obkroužený perfektní pláží je výtečnou kombinací elegance a neformální pohody. Hostům slouží hlavní restaurant Ilaa s mezinárodní kuchyní s mírným akcentem na italskou a středomořskou kuchyni, bar, knihovna, obchůdek se suvenýry. Internet v oblasti recepce zdarma, jinak za úhradu.

Lokalita

V jižní části jižního Ari atolu, cca 80 km jihozápadně od Male. Spojení: cca 25 minut hydroplánem a následně cca 10 minut člunem Dhoni.

Popis pokojů

Celkem 76, z toho dvě třetiny Beach Bungalow o komfortní rozloze 70m2 (včetně venkovního areálu 20m2). Polootevřená koupelna nabízí sprchu, fén a WC, též malou uzavřenou zahrádku s venkovní sprchou, dále TV, telefon, připojení na internet (za úhradu), klimatizaci, stropní ventilátor, minibar, varnou konvici (káva/čaj), espresso, sejf a velkou verandu se sofa a výhledem na lagunu. Téměř dvojnásobně velké (cca 125m2) jsou Water Bungalows mající navíc vanu, DVD přehrávač a rozlehlou terasu se sprchou a přímým vstupem do laguny. Obě kategorie umožňují ubytovat max. 3 osoby (Water Bungalows pouze osoby 12 let a starší).

Restaurace, bary, stravování

Polopenze ... snídaně a večeře formou buffetu. All inclusive ... navíc obědy formou buffetu, nealko- a alkoholické nápoje nápoje servírované ve skle k obědu a večeři a rovněž na baru od 1000 hod. do 2300 hod.

Fitness a lázně

Výtečné spa centrum Duniye v pavilonech nad vodou nabízí saunu, masáže a další procedury.

Aktivity v hotelu a okolí

Ze sportů je v ceně fitness, beachvolejbal, kopaná, badminton, stolní tenis a šipky. Za úhradu windsurfing, kajaky, katamarány a rybaření. Potápěčská škola "ProDivers" (PADI) organizuje výlety za šnorchlováním a potápěním. 

Fotogalerie

Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 241 718 646