Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Muscat Hills

Muscat Hills Resort se nachází na pláži v soukromé zátoce Al Jissah. Nabízí ubytování v chatkách v rustikálním stylu a jeho dominantou je vybavené potápěčské centrum. Relaxovat zde můžete bez televize a telefonu. Jen stěží naleznete srovnání na celém Středním Východě. Bílý design a minimalistické zařízení připomínající moderní středomořský plážový klub podtrhuje přátelská atmosféra.


 

O hotelu

Muscat Hills Resort se rozkládá v odlehlém a klidném zálivu Al Jissah, 45 km od mezinárodního letiště Muscat. Okolí vybízí k několima výletům. Navštívit můžete rybářské městečko Qantab, které je vzdálené 5 minut od hotelu. Lodí se můžete vydat do sousedního zálivu do města Bandar Chiran. Krásná cesta podél moře vás během 20 minut zaveze do Mutrahu, jednoho z nejstarších tržišť na světě. A k Velké mešitě sultána Kabúse se dostanete za 30 minut. 

Lokalita

Soukromá zátoka Al Jissah.

Popis pokojů

Ubytování ve dvoulůžkových rustikálních chatkách s možností jedné přistýlky. Stylová venkovní koupelna. Všechny chatky mají svou terasu.

Restaurace, bary, stravování

Středomořská restaurace nabízí širokou škálu středomořských pokrmů, vybrané autentické speciality arabské kuchyně a jídla připravená z čerstvých ryb a mořských plodů přímo po vylovení z moře. Občerstvit se můžete také v plážovém baru a vychutnat si třeba vodní dýmku při západu slunce.

Aktivity v hotelu a okolí

Potápění, lodní výlety.

Fotogalerie

Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 241 718 646