Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Hilton Al Hamra Beach & Golf Resort


 

O hotelu

Hotel postavený ve stylu pevnosti se nachází 75 km od Dubaje ( cca 1 hodinu jízdy z mezinárodního letiště ). Leží přímo na nádherné, 1,5km dlouhé bělostné pláži a z jedné strany je obklopen lagunou. Svým hostům nabízí klidná, exotickou a relaxační dovolenou.

Lokalita

Ras Al Khaimah 

Popis pokojů

Všechny prostorné pokoje a suity, které jsou umístěné v hlavní hotelové budově nebo v arabských vilkách v zahradě jsou vybaveny tak, jak byste očekávali od pěti hvězdičkového hotelu. Pokoje jsou klimatizované a mají minibar, fén, balkón nebo terasu, TV se satelitem, koupelnu se sprchou nebo vanou a WC. Pokoje nabízejí výhled na tyrkysové moře, lagunu nebo do hotelové zahrady.


Guest garden view (48 m2)

Prostorný pokoj umístěný ve vile s výhledem do zahrady a balkónem či terasou. V pokoji je možné ubytovat pohodlně až 2 dosp.osoby a 2 děti (na 2 manželských postelích).


Superior (44 m2)

Pokoj zařízený v jemných barvách leží v hlavní budově a nabízí výhled do zahrady nebo na lagunu. Pokoj nabízí pohodlně ubytování až pro 2 dosp.osoby a 2 děti (na 2 manželských postelích).


Restaurace, bary, stravování

Hosté si mohou pochutnat na arabské či mezinárodní kuchyni v některé z 5 restaurací. Snídaně a večeře jsou podávány v hlavní restauraci formou bufetu. Hotel nabízí možnost stravování i formou all inclusive. 

Fitness a lázně

Hotelové lázně nabízejí různé druhy masáží. Pro sportovce je v hotelu fitness centrum a tenisový kurt. 

Aktivity v hotelu a okolí

V hotelu jsou 2 bazény a dětský bazén a vířivka. Lehátka a slunečníky pro hotelové hosty zdarma. Na pláži nabídka vodních sportů. Nejmenším hostům udělá jistě radost dětské hřiště.

Fotogalerie

Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 241 718 646