facebook

Popis zájezdu

Fotogalerie

Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

1.den: Odlet z Prahy

Odlet pravidelnou linkou s přestupem z Prahy do Denpasaru.2.den: Přílet do Denpasaru

Přílet do Denpasaru a transfer do hotelu v Ubudu. Nocleh v Ubudu (hotel Ubud Wana Resort 3*plus nebo podobný stejné kategorie).3.den: UBUD – chrám TIRTA EMPUL – KINTAMANI/ sopka BATUR - TEGALLALANG/ rýžové terasy – GARUDA VILLAGE/ dřevořezbářské dílny – chrám BESAKIH

Po snídani se vydáte do Tampaksiringu, kde navštívíte vodní chrám Tirta Empul. Přímo v chrámu vyvěrá několik posvátných pramenů. Je to poutní místo Balijců, kteří sem přicházejí, aby se duchovně očistili a vyléčili si tělesné neduhy koupelí. Naproti chrámu stojí původní letní rezidence prvního indonéského prezidenta Soekarno. Pokračovat budete podél rýžových polí a teras směrem k sopce Batur. Z okraje široké kaldery budete mít krásný pohled na sopky i její jezero a kráter. Po obědě v restauraci s krásným výhledem na kalderu pojedete do Tegallalangu s jeho rýžovými terasami. Ne cestě zpět ještě navštívíte jeden z nejdůležitějších balijských chrámů – Besakih. Nocleh v Ubudu (hotel Ubud Wana Resort 3*plus nebo podobný stejné kategorie).
Snídaně - oběd


4.den: UBUD - volný den s možností fakultativních výletů (Sloní park, opičí prales, rafting…..)

Dnešní den můžete buď strávit v hotelu a užívat si relaxu uprostřed divoké zeleně nebo se vydat na některý z výletů z naší nabídky (sloní park, opičí prales, rafting, trek rýžovými poli, taneční vystoupení Barong….). Program toho dne přizpůsobíme vašim představám a potřebám.  Nocleh v Ubudu (hotel Ubud Wana Resort 3*plus nebo podobný stejné kategorie).
Snídaně


5.den: UBUD - dětská škola tance/ BLAHBATU – výroba hudebních nástrojů – chtam Taman Ayun / MENGWI – mořský chrám TANAH LOT

Po odhlášení z hotelu v Ubudu se vydáte zpět na jih a po cestě navštívíte školu tance pro děti. Také bude mít možnost vidět, jak se vyrábí tradiční nástroje pro gamelanový orchestr. V Mengwi si prohlédnete chrám Taman Ayun. Po příjezdu k pobřeží navštívíte známý mořský chrám Tanah Lot. Pak se již vydáte do Vašeho plážového hotelu, kde se po příjezdu ubytujete.
Snídaně

Bali Tropic


6.-11.den: Pobyt u moře

Pobyt u moře.
Snídaně

Bali Tropic


12.den: Pobyt u moře a odlet z Denpasaru

Poslední den pobytu u moře. V poledne odhlášení z hotelu a dle času odletu transfer na letiště pro odlet zpět do Prahy. V případě večerního či nočního odletu vám rádi zajistíme pokoj až do doby odjezdu na letiště (za příplatek).
Snídaně

Bali Tropic


13.den: Přílet do Prahy

Přílet do Prahy.
MARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700