facebook
Enogastronomické zážitky v Trentinu -

Enogastronomické zážitky v Trentinu

6 nocí od 27 500 Kč
Itálie, Trentino, Poznávací zájezdy

Enogastronomické zážitky v Trentinu

Za kulturou a enogastronomickými zážitky do voňavého Trentina s českým průvodcem - uvedené aktivity/ degustace v ceně zájezdu.
A nejen to! Užijete si také překrásnou přírodu a uvidíte spoustu zajímavých míst.
7-denní poznávací zájezd, který je opravdovým klenotem pro milovníky přírody, dobrého jídla a pití. S námi máte možnost ochutnat nejlepší místní produkty, vniknout do poznání výroby a výhodně si nakoupit.
Pojeďte s námi a vezměte si kousek Trentina s sebou domů
Trentino - Alto Adige je nejsevernější italský region obklopovaný pohořím Dolomity, který v minulosti patřil pod Rakousko-Uhersko. Minulost je úzce propojená s naší zemí. Příroda v Trentinu je místy absolutně nedotčená. Naleznete zde tak nádherná místa, že se Vám bude tajit dech. Květen je jedním z nejkrásnějších měsíců, kdy vše kvete, neskutečně krásně voní a příroda se po dlouhé zimě probouzí. Pro ubytování jsme zvolili údolí Val di Non, které je známé díky svým nekonečným jablkovým sadům, strategické centrální poloze a překrásným výhledům na Dolomity di Brenta.
Antica Residenza de Poda je rodinný penzion, který se nachází v charakteristické venkovské vesnici s výhledem na hory. Nabízí jednoduché ubytování, pokoje nebo apartmány, v příjemném prostředí se snídaní v ceně s možností využití kuchyňky a společenské místnosti v prvním patře.

Poloha hotelu je strategická pro dosažení hlavních atrakcí Val di Non, jako je jezero Tovel, svatyně San Romedio a hrad Thun, a za méně než hodinu se můžete dostat do nejznámějších měst a měst Trentino Alto Adige.

Pěšky se dostanete do vynikající restaurace, která nabízí místní speciality i s sebou, a do minimarketu pro nákupy, kde si můžete koupit také místní speciality jako Trentino luganega, mortandela z Val di Non, víno Teroldego Rotaliano a typické místní sýry.

 

Zážitky, na které se můžete těšit

  • Exkurze do ojedinělých vinařství a degustace vzácných vín, návštěva nejstaršího lihovaru v Trentinu, degustace “Grappy“ a nejlepšího přírodního jablečného cidru
  • Ochutnávka výborných horských sýrů, místních specialit a vynikající Trentinské kuchyně, exkurze lisovny a degustace olivového oleje
  • Úžasné výlety a procházky jako unikátní přírodní soutězka “Canyon Rio Sass “, návštěva nejzvláštnější svatyně v Evropě “San Romedio“, krásného zámek Thun s českou historií, či muzeum lidových tradic a umění lidí z Trentina – jedno z nejkompletnějších muzeí v Itálii
  • Skvělá česká průvodkyně, která v místě žila mnoho let, Vás nakazí svojí láskou k Italii, Trentinu a místnám specialitám.
  • Úžasný odpočinek v překrásné přírodě, např. u jezera Tovel s vyhlídkou na Brentské Dolomity
Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

1.den
Odjezd z Prahy v ranních hodinách. Příjezd do Val di Non na hotel odpoledne až večer dle dopravy. Podle času vás čeká malá procházka, případně večeře a odpočinek.

2.den
Ráno po snídani odjedete do přírodního parku Adamello di Brenta k jezeru “ Lago di Tovel “, které je opravdovou perlou v Trentinu. Jezero Tovel je přezdívané “ Červené jezero“ podle řasy, která způsobovala červenání vody v jezeře anebo “Medvědí jezero“ podle medvěda hnědého, který v tomto parku volně žije. Jezero se dá obejít zhruba 1hodinovou příjemnou procházkou. V jedné části jsou překrásné bílé pláže, kde se dá skvěle relaxovat a obdivovat nedaleké Dolomiti di Brenta, které jsou zapsané pod Unesco. U jezera je možnost individuálního oběd.
Po obědě odjedete do návštěvnického centra “Mondo Melinda“ kde objevíte nezaměnitelné chuti jablek značky Melinda. Navštívíte závod CoCea , jeden ze 7top balíren Melinda, kde při prohlídce budete moc uspokojit jakoukoliv zvědavost týkající se jablek, pěstebních metod, sběru a fázi zpracování v družstvech. Návštívíte také Golden Theatre" kde objevite jak Melinda uchovává svá slavná jablka v největších podzemních skladech na světě vytesaných do skal 300 metrů pod povrchem kde jablka rostou.
V druhé polovině odpoledne pojedeme do vesničky Coredo kde se nachazí malá družstevní mlékárna na degustaci místních sýrů. Hlavním produktem mlékárny je sýr zvaný Trentingrana DOP. Horské mléko získané od zvířat krmených krmnými esencemi typickými pro tuto oblast dodává sýru Trentingrana nezaměnitelné vůně, chutě a vůně. Po degustaci sýrů vás čeká ještě malá procházka kolem dvou jezírek “ Due laghi di Coredo “. Den zakončíte výbornou večeří v jedné z místních restaurací.

3.den
Po snídani se vydáte objevit nejvýkonější hydraulický systém v Trentinu, kde se voda stává energií, vodní elektrárnu “Santa Massenza“ u jezera Toblino. Po návštěvě se přemístíte na exkurzi vinařství a sklípku “Cantina Toblino “. V Cantině Toblino se rodí různá vína, ale jedno je opravdu unikátní i na mezinárodní vinařské scéně a to je jedinečné Vino santo ( tzv. Svaté víno) neboli rozinkové víno neboli slámové víno. A vy budete mít možnost toto víno ochutnat. A nezůstane jen u vína, návštěva vinařství bude spojena i s tradičním obědem v duchu celého Trentina.
Po degustaci a obědě odjedete do městečka Riva del Garda  na exkurzi do lisovny olivového oleje značky OlioCru. Prohlídka, na které vám bude vysvětleno tajemství mletí, sklizně, lisování a výrobních procesů. Budete zde mít možnost ochutnat několik druhů olejů a objevit pravou chuť zeleného zlata.
Po degustaci se přemístíte k jezeru “Lago di Garda “, které je největším jezerem v Itálii a jedním z turisticky nejnavštěvovanějších . Tady budete mít čas na individuální procházku a večeři. Po večeři návrat na hotel.

4.den
Po snídani odjete do San Michele all’Adige na prohlídku “Muzea lidových tradic a umění lidí z Trentina“. Toto muzeum je jedno z hlavních italských muzeí lidových tradic a jedno vůbec z nejkompletnějších a největších svého formátu. Jednou ze zajímavostí je, že zakladatelem tohoto úžasného ojedinělého muzea byl režisér, malíř a tvůrce animovaných loutek Jan Šebesta, který měl československé kořeny.
Po prohlídce muzea se přemístíte do vesničky Mezzocorona. Nad městečkem se tyčí stejnojmenná hora Monte di Mezzocorona, která je nejen oázou míru a klidu, ale také místem na lákavý oběd. U cílové stanice lanovky se rozprostírá úžasná panoramatická terasa, odkud je překrásný pohled na údolí Adige.
Po obědě se přemístíte do nedalekého vinařského závodu “Cantina Rotari“. Společnost Rotari pěstuje odrůdy Chardonnay a Pinot Nero na svazích v Trentinu. Všechna šumivá vína Rotari jsou vinifikována klasickou metodou. Závod Rotari je dokonalý mix mezi tradicí a inovací. Je to moderní vinařství respektující přírodu, léta zasvěcené klasické metodě a výrobě elegantních a rafinovaných šumivých vín. Po prohlídce vás čeká ochutnávka 4 vín s chuťovkami ve stylu Finger food. Pak ž vás jen čeká nákup v místní prodejně a později přejezd na večeři.

5.den
Po snídani odjedete na prohlídku jezera “Santa Giustina “ a stejnojmenné přehrady. Jezero leží uprostřed údolí Val di Non, nedaleko městečka Cles. Jedná se o umělé jezero, které vzniklo po realizaci impozantní přehrady, postavené v letech 1943-1951 a v té době byla nejvyšší přehradou v Evropě se svou výškou 152,50m.
Dále pak budete pokračovat do vesničky Tres, kde navštívíte velmi vyjímečný závodLa sidreria Melchiori“ – octárna, moštárna, výrobna přírodních ciderů, přírodní produkty z jablek a mini řemeslný pivovar.
Už jste někdy viděli jak se vyrábí jablečné lehce šumivé víno neboli Cider? Ne ledajaké, ale to nejlepší v celé Itálii? Zveme vás na exkurzi tohoto výjimečného podniku a na ještě úžasnější degustaci Cideru.
Sidreria Melchiori je rodinný podnik, který vznikl před několika lety v Tres (1994) v srdci údolí Val di Non. Tento podnik se narodil z lásky k údolí, odkud pochází a z lásky k úžasnému ovoci, které tento kraj nabízí: jablka. Vůbec největší závod v celé Itálii je zpracovává s pozorností a jednoduchostí k výrobě jablečného octa, jablečného moštu, jablečného cidru a celé řady bio produktů.
Před několika lety se podnik rozšířil o restauraci “ La Sidreria della Lucia Maria“. Po zajímavé exkurzi a degustaci jablečného Cideru vás čeká lahodný trentinský oběd právě v této domácí restauraci.
Po obědě se přemístíte do vesničky Vigo di Ton a tam navštívíte krásný zámek “Castel Thun“. Zámek Thun je středověká stavba, patřící mezi nejlépe zachovalé památky Tridentska. Velmi zajímavou kuriozitou je, že poslední hrabě, který zámek obýval byl Zdenko Thun, který pocházel z české větvě rodiny Thunů z Děčína. Zámek obýval od roku 1926 až do roku 1982.
Po prohlídce zámku se přemístíte do nedalekého městečka Mezzolombardo na exkurzi palírny lihovaru “ Distilleria Bertagnolli “. Ze spojení šlechtického statkáře Giulia de Kreutzenberg s potomkem rodiny lékárníků Edoardem Bertagnollim se v roce 1870 zrodil tento lihovar.
Více než 150 let po svém založení je doposud nejstarší a nejoceňovanější rodinná palírna v Trentinu. Zkušenosti, vášeň, intuice a inovace jsou základem všech destilátů a Grapp, které ožívají v neznečištěné přírodě v srdci Trentina.
A vy objevíte svět emocí, prastarého kouzla a jedinečných chutí, svět této výjimečné palírny. Čeká vás degustace několika “Grapp“ s ochutnávkou typických místních specialit.
Po degustaci si můžete nakoupit místní produkty a můžete se těšit na vynikající večeři.

6.den
Po snídani se vydáte do vesničky Sanzeno a odtamtud na krásnou procházku historickým vodovodem ke klášteru San Romedio. Skalní stezka vedoucí ke klášteru San Romedio je dobrodružství, které musíte vyzkoušet. Stezka vytesaná ve skále je velkolepá trasa dlouhá asi 2,7km a po celou dobu vás čekají nádherné výhledy.
Svatyně San Romedio je jednou z nejzvláštnějších svatyní v Evropě. Jedná se o známé poutní místo, které je postaveno na 70 metrů vysoké vápnité skále.
Tato architektonická budova je obklopena nádhernou přírodní krajinou a skládá se z pěti kostelů postavených během asi devíti set let mezi lety 1000 a 1918 které jsou mezi s sebou propojeny strmým schodištěm se 131 schody. Po prohlídce svatyně se přemístíte do horní části údolí k jezírku “ Lago Smeraldo “. Jezero Smeraldo je umělé, má malou pláž, která poskytuje možnost odpočinku na slunci. U jezírka jsou dvě místní restaurace, kde se můžete občerstvit (na vlastní náklady). Po obědě vás čeká návštěva soutězky “ Canyon Rio Sass “. Čeká vás podívaná nesrovnatelné přírodní krásy. Canyon Rio Sass se nachází v srdci vesničky Fondo a byl tvarován vodou, která protéká městem. Stezka, která návštěvníky zavede na prohlídku jejích vířících vod a vodopádů, stejně jako k obdivování zkamenělin, stalagmitů a stalaktitů.
Po příjemné procházce se přemístíte na prohlídku malého sklípku spojenou s degustací velmi výjimečného vína. “Laste Rosse“ je malý rodinný sklípek. Vzácné místo, kde dochází k nádherné přeměně hroznů ve víno. Koutek ticha, kde se můžete zastavit a zaposlouchat se do vína, které dýchá, odpočívá a zraje v malých dřevěných sudech . Čeká vás výjimečná degustace s ochutnávkou místních specialit. Po degustaci zakončíte den výbornou lokální večeří.

7.den
Po snídani odjezd domů. Cestou se zastavíte u Innsbrucku ve Wattens, kde navštívíte kouzelný svět křišťálů Muzeum Swarovski Kristallwelten – Muzem Swarovski Svět Křišťálu.
Muzeum bylo postaveno v roce 1995 na oslavu 100. výročí založení rakouské firmy Swarovski. V jiskřivé atmosféře rozsáhlé prodejny Kristallwelten Store si můžete prohlédnout celý produktový sortiment. Kdo se chce poté oddat kulinářským radovánkám, je na správné adrese v kavárně a restauraci Daniels Kristallwelten. Zde si můžete vychutnat nejen mezinárodní a sezónní kuchyni (na vlastní náklady).
Po obědě odjezd do Prahy.

Cena zahrnuje

Doprava do Itálie a zpět do Prahy minibusem plus plus transfery na místě na jednotlivé aktivity dle programu
Dopravu po Trentinu dle programu
Ubytování v osvědčeném a příjemném rodinném penzionu
Stravování : snídaně formou bufetu ( sladká i slaná ) + 2x oběd a jedna Trentinská večeře ( bez nápojů ) dle programu
Výlety, exkurze, prohlídky uvedené v programu včetně vstupů
Degustace produktů dle programu
Guestcard Trentino
Doprovod českého průvodce po celou dobu cesty
Povinné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

Turistická daň na hotelu
Další stravování kromě výše uvedeného
Nápoje v obědovém menu
Nápoje v menu večeře
Degustace a stravování mimo program
Spropitné

1. den: Odjezd Praha - Trentino

Odjezd z Prahy v ranních hodinách. Příjezd do Val di Non na hotel odpoledne až večer dle dopravy. Podle času vás čeká malá procházka, případně večeře a odpočinek.

Snídaně


2.den: Podnik Melinda - Jezero Lago di Tovel

Ráno po snídani odjedete do přírodního parku Adamello di Brenta k jezeru “Lago di Tovel“, které je opravdovou perlou v Trentinu. Jezero Tovel je přezdívané “ Červené jezero“ podle řasy, která způsobovala červenání vody v jezeře anebo “Medvědí jezero“ podle medvěda hnědého, který v tomto parku volně žije. Jezero se dá obejít zhruba 1hodinovou příjemnou procházkou. V jedné části jsou překrásné bílé pláže, kde se dá skvěle relaxovat a obdivovat nedaleké Dolomiti di Brenta, které jsou zapsané pod Unesco. U jezera je možnost individuálního oběda.

Po obědě odjedete do návštěvnického centra “Mondo Melinda“ kde objevíte nezaměnitelné chuti jablek značky Melinda. Navštívíte závod CoCea , jeden ze 7top balíren Melinda, kde při prohlídce budete moc uspokojit jakoukoliv zvědavost týkající se jablek, pěstebních metod, sběru a fázi zpracování v družstvech. Návštívíte také “Golden Theatre" kde objevite jak Melinda uchovává svá slavná jablka v největších podzemních skladech na světě vytesaných do skal 300 metrů pod povrchem kde jablka rostou.

V druhé polovině odpoledne pojedeme do vesničky Coredo kde se nachazí malá družstevní mlékárna na degustaci místních sýrů. Hlavním produktem mlékárny je sýr zvaný Trentingrana DOP. Horské mléko získané od zvířat krmených krmnými esencemi typickými pro tuto oblast dodává sýru Trentingrana nezaměnitelné vůně, chutě a vůně. Po degustaci sýrů vás čeká ještě malá procházka kolem dvou jezírek “Due laghi di Coredo “. Den zakončíte výbornou večeří v jedné z místních restaurací.

Snídaně


3.den: Vinařství Toblino - Jezero Lago di Garda

Po snídani se vydáte objevit nejvýkonější hydraulický systém v Trentinu, kde se voda stává energií, vodní elektrárnu “Santa  Massenza“ u jezera Toblino. Po návštěvě se přemístíte na exkurzi vinařství a sklípku “Cantina Toblino“. V Cantině Toblino se rodí různá vína, ale jedno je opravdu unikátní i na mezinárodní vinařské scéně a to je jedinečné Vino Santo ( tzv. Svaté víno) neboli rozinkové víno neboli slámové víno. A vy budete mít možnost toto víno ochutnat. A nezůstane jen u vína, návštěva vinařství bude spojena i s tradičním obědem v duchu celého Trentina.

Po degustaci a obědě odjedete do městečka Riva del Garda  na exkurzi do lisovny olivového oleje značky Oliocru. Prohlídka, na které vám bude vysvětleno tajemství mletí, sklizně, lisování a výrobních procesů. Budete zde mít možnost ochutnat několik druhů olejů a objevit pravou chuť zeleného zlata.

Po degustaci se přemístíte k jezeru “Lago di Garda“, které je největším jezerem v Itálii a jedním z turisticky nejnavštěvovanějších . Tady budete mít čas na individuální procházku a večeři. Po večeři návrat na hotel.


Snídaně - oběd


4.den: Vinařství Rotari - Monte Mezzocorona

Po snidani odjete do San Michele all’Adige na prohlídku “Muzea lidových tradic a umění lidí z Trentina“. Toto muzeum je jedno z hlavních italských muzeí lidových tradic a jedno vůbec z nejkompletnějších a největších svého formátu. Jednou ze zajímavostí je, že zakladatelem tohoto úžasného ojedinělého muzea byl režisér, malíř a tvůrce animovaných loutek Jan Šebesta, který měl československé kořeny.

Po prohlídce muzea se přemístíte do vesničky Mezzocorona. Nad městečkem se tyčí stejnojmenná hora Monte di Mezzocorona, která je nejen oázou míru a klidu, ale také místem na lákavý oběd. U cílové stanice lanovky se rozprostírá úžasná panoramatická terasa, odkud je překrásný pohled na údolí Adige.

Po obědě se přemístíte do nedalekého vinařského závodu “Cantina Rotari“. Společnost Rotari pěstuje odrůdy Chardonnay a Pinot Nero na svazích v Trentinu. Všechna šumivá vína Rotari jsou vinifikována klasickou metodou. Závod Rotari je dokonalý mix mezi tradicí a inovací. Je to moderní vinařství respektující přírodu, léta zasvěcené klasické metodě a výrobě elegantních a rafinovaných šumivých vín. Po prohlídce vás čeká ochutnávka 4 vín s chuťovkami ve stylu Finger food. Pak ž vás jen čeká nákup v místní prodejně a později přejezd na večeři.

Snídaně


5.den: Moštárna Tres - Zámek Thun

Po snídani odjedete na prohlídku jezera “Santa Giustina “ a stejnojmenné přehrady. Jezero leží uprostřed údolí Val di Non, nedaleko městečka Cles. Jedná se o umělé jezero, které vzniklo po realizaci impozantní přehrady, postavené v letech 1943-1951 a v té době byla nejvyšší přehradou v Evropě se svou výškou 152,50m.

Dále pak budete pokračovat do vesničky Tres, kde navštívíte velmi vyjímečný závod “La Sidreria Melchiori“ – octárna, moštárna, výrobna přírodních ciderů, přírodní produkty z jablek a mini řemeslný pivovar.

Už jste někdy viděli jak se vyrábí jablečné lehce šumivé víno neboli Cider? Ne ledajaké, ale to nejlepší v celé Itálii? Zveme vás na exkurzi tohoto výjimečného podniku a na ještě úžasnější degustaci Cideru.

Sidreria Melchiori je rodinný podnik, který vznikl před několika lety v Tres (1994) v srdci údolí Val di Non. Tento podnik se narodil z lásky k údolí, odkud pochází a z lásky k úžasnému ovoci, které tento kraj nabízí: jablka. Vůbec největší závod v celé Itálii je zpracovává s pozorností a jednoduchostí k výrobě jablečného octa, jablečného moštu, jablečného cidru a celé řady bio produktů.

Před několika lety se podnik rozšířil o restauraci “ La Sidreria della Lucia Maria“. Po zajímavé exkurzi a degustaci jablečného Cideru vás čeká lahodný trentinský oběd právě v této domácí restauraci.

Po obědě se přemístíte do vesničky Vigo di Ton a tam navštívíte krásný zámek “Castel Thun“. Zámek Thun je středověká stavba, patřící mezi nejlépe zachovalé památky Tridentska. Velmi zajímavou kuriozitou je, že poslední hrabě, který zámek obýval byl Zdenko Thun, který pocházel z české větvě rodiny Thunů z Děčína. Zámek obýval od roku 1926 až do roku 1982.

Po prohlídce zámku se přemístíte do nedalekého městečka Mezzolombardo na exkurzi palírny lihovaru “Distilleria  Bertagnolli“. Ze spojení šlechtického statkáře Giulia de Kreutzenberg s potomkem rodiny lékárníků Edoardem Bertagnollim se v roce 1870 zrodil tento lihovar.

Více než 150 let po svém založení je doposud nejstarší a nejoceňovanější rodinná palírna v Trentinu. Zkušenosti, vášeň, intuice a inovace jsou základem všech destilátů a Grapp, které ožívají v neznečištěné přírodě v srdci Trentina.

A vy objevíte svět emocí, prastarého kouzla a jedinečných chutí, svět této výjimečné palírny. Čeká vás degustace několika “Grapp“ s ochutnávkou typických místních specialit.

Po degustaci si můžete nakoupit místní produkty a můžete se těšit na vynikající večeři.

Snídaně - oběd


6.den: Vinařství Laste Rosse - Canyon Rio Sass

Po snídani se vydáte do vesničky Sanzeno a odtamtud na krásnou procházku historickým vodovodem ke klášteru "San Romedio". Skalní stezka vedoucí ke klášteru San Romedio je dobrodružství, které musíte vyzkoušet. Stezka vytesaná ve skále je velkolepá trasa dlouhá asi 2,7km a po celou dobu vás čekají nádherné výhledy.

Svatyně San Romedio je jednou z nejzvláštnějších svatyní v Evropě. Jedná se o známé poutní místo, které je postaveno na 70 metrů vysoké vápnité skále.

Tato architektonická budova je obklopena nádhernou přírodní krajinou a skládá se z pěti kostelů postavených během asi devíti set let mezi lety 1000 a 1918 které jsou mezi s sebou propojeny strmým schodištěm se 131 schody. Po prohlídce svatyně se přemístíte do horní části údolí k jezírku “Lago Smeraldo“. Jezero Smeraldo je umělé, má malou pláž, která poskytuje možnost odpočinku na slunci. U jezírka jsou dvě místní restaurace, kde se můžete občerstvit (na vlastní náklady). Po obědě vás čeká návštěva soutězky “Canyon Rio Sass“. Čeká vás podívaná nesrovnatelné přírodní krásy. Canyon Rio Sass se nachází v srdci vesničky Fondo a byl tvarován vodou, která protéká městem. Stezka, která návštěvníky zavede na prohlídku jejích vířících vod a vodopádů, stejně jako k obdivování zkamenělin, stalagmitů a stalaktitů.

Po příjemné procházce se přemístíte na prohlídku malého vinného sklípku spojenou s degustací velmi výjimečného vína. “Laste Rosse“ je malý rodinný sklípek. Vzácné místo, kde dochází k nádherné přeměně hroznů ve víno. Koutek ticha, kde se můžete zastavit a zaposlouchat se do vína, které dýchá, odpočívá a zraje v malých dřevěných sudech . Čeká vás výjimečná degustace s ochutnávkou místních specialit. Po degustaci zakončíte den výbornou lokální večeří.

Snídaně - večeře


7.den: Odjezd Praha - Muzeum Swarovski

Po snídani odjezd domů. Cestou se zastavíte u Innsbrucku ve Wattens, kde navštívíte kouzelný svět křišťálů Muzeum Swarovski Kristallwelten– Muzem Swarovski Svět Křišťálu.

Muzeum bylo postaveno v roce 1995 na oslavu 100. výročí založení rakouské firmy Swarovski. V jiskřivé atmosféře rozsáhlé prodejny Kristallwelten Store si můžete prohlédnout celý produktový sortiment. Kdo se chce poté oddat kulinářským radovánkám, je na správné adrese v kavárně a restauraci Daniels Kristallwelten. Zde si můžete vychutnat nejen mezinárodní a sezónní kuchyni (na vlastní náklady).

Po obědě odjezd do Prahy.

SnídaněCK Marco Polo Int.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 1551/23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 138 788 3825 / 2700
loading