facebook
Balíček: z Japonska k moři za odpočinkem i poznáním: Filipíny -

Balíček: z Japonska k moři za odpočinkem i poznáním: Filipíny

7 nocí od 33 190 Kč
Japonsko, Poznávací zájezdy

Balíček: z Japonska k moři za odpočinkem i poznáním: Filipíny

Využijte možnost odpočinku po náročném japonském programu a vydejte se na nádherné pláže filipínského ostrova Panglao a Bohol a přožijte několik nádherných dní v tropickém ráji na březích Boholského moře.Připravili jsme pro Vás základní balíček zahrnující pobyt na 5 nocí ve vybraném rezortu SOUTH PALMS ****+ a 2 nocí v hotelu v Cebu.
Samozřejmostí je možnost upravit jak délku pobytu, tak i výběr hotelů , typu pokojů nebo vyhledávané kombinace pobytu a zastávky v Singapuru

 

Videogalerie

Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

1. den: ukončení zájezdu v Japonsku. Odlet do Cebu, kde Vás přivítá náš partner a odveze do hotelu, kde přenocujete.

2. den: dopoledne se za asistence našeho zástupce vypravíte lodí na ostrov Bohol a poté vozem do rezortu, kde strávíte pohodových 5 nocí (případně i déle, pokud si budete přát). 

7. den: dopoledne Vás opět dopravíme do přístavu a lodí do Cebu. Přenocování na 1 noc.

8. den: rozloučení s Filipínami a návrat buď zpět domů, nebo možnost zastávky např. v Hongkongu, nebo Singapuru.

9. den: přílet domů.

Cena zahrnuje

* letenku Tokio - Cebu - Hongkong (Singapur) v ekonomické třídě včetně letištních tax a poplatků, v optimální knihovací třídě.
* ubytování dle programu 5x v hotelu South Palms Pangalo a 2x v hotelu Radisson Blue Cebu, ve dvoulůžkových pokojích, se snídaní
* kompletní doprava transfery na Filipínách: přeprava lodí, transfery mezi letištěm, přístavem a hotely.
* zákonné pojištění CK
* asistence našeho lokálního partnera (v angličtině)

Cena nezahrnuje

Den: 1.

Dnes se rozloučíte s Japonskem a s Vaším průvodcem. Odjezd vlakem na letiště a odlet na Filipíny do města Cebu. Po příletu (večer) Vás na letišti vyzvedne řidič a odveze do hotelu, kde přenocujete.
Den: 2.

Po snídani vás vyzvedne řidič a odveze do přístavu. Plavba cca. 2-2,5 na Bohol.
Transfer na ostrov Panglao (cca 30-45 min).
Ubytování na 5 nocí v rezortu na pláži.


Ostrov Bohol uchvátí turisty především Čokoládovými horami. Tvoří je velmi pozoruhodné přírodní útvary. Tyto čtyřicetimetrové kopce jsou rozmístěny po celém středu ostrova. Bohol je také proslulý svými krásnými bílými plážemi, výbornými podmínkami pro potápění, terasami s rýžovými poli, vodopády, tropickými pralesy a exotickými zvířaty. Žije zde jeden z nejmenších primátu na světě – nártoun filipínský.
V Bilaru najdete motýlí farmu a v národním parku Rajah Sikatuna se můžete setkat s létajícími lemury.Snídaně

South Palms Resort


Den: 3-6.

Individuální program - pobyt u moře s možností výletů do okolí, kde najdete kouzelné Čokoládové hory či nejmenšího savce na světě – malou opičku Tarsier. Oblíbené jsou také výlety za šnorchlováním a plaváním s delfíny.

Snídaně

South Palms Resort


Den: 7.

Transfer do přístavu Bohol a lodí do Cebu. Transfer do hotelu v Cebu.
Ubytování na 1 noc.


Snídaně


Den: 8.

Rozloučení s Filipínami a návrat buď zpět domů, nebo možnost zastávky např. v Singapuru.

Snídaně


Den: 9.

Přílet zpět do ČR.

MARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700

Podobné produkty

Japonsko - 9 dní s českým průvodcem - Český průvodce Poznávací zájezdy | Japonsko

Japonsko - 9 dní s českým průvodcem

59 990 Kč 7

Bonus navíc:
- soukromý čajový obřad v Kyotu a v případě povinných testů COVID-19 vám před odletem uhradíme 50% nákladů na jeden test.

Při zájezdu do Japonska nás čeká Tokio s malebnými zákoutími starého Eda, ale i jeho moderní tvář. V historickém Kyotu si prohlédneme nejkrásnější japonské zahrady, buddhistické chrámy i šintoistické svatyně. Během cesty do Hiroshimy si připomeneme jeho pohnutou válečnou historii.

Půjdeme ale dál a do hloubky - vypravíme se např. na posvátný ostrov Miyajima, v Kyotu jistě potkáme skutečné gejši (učenice Maiko i skutečné dospělé Geiko) a noční toulky po tokijském Kabukicho a Golden Gai budou určitě patřit ke skvělým zážitkům.

Je pro nás důležité poskytnout vám autentický zážitek z cesty, neprožijete tedy dovolenou za sklem mikrobusu nebo autobusu. Budeme cestovat místní dopravu (vč. shinkanseny) a chodit pěšky. Díky tomu zakusíte opravdové Japonsko. Každé místo, zahradu nebo chrám si skutečně projdeme a nebude nás při tom nic omezovat.
Velice nám také záleží na výběru ubytování: volíme velmi dobré a komfortní min. 3* hotely, vždy v centru města, kdy odpadává tak nutnost zdlouhavého dojíždění a trávení času v dopravních prostředích více než je nutné.

V ceně jsou zahrnuty všechny vstupy i místní doprava v Japonsku v hodnotě 14.000 Kč. Žádné další výdaje za fakultativní výlety vás nečekají.

Detail Termíny a ceny +
loading