Keňa - s jógou a safari

Keňa - s jógou a safari

9 nocí od 50 580 Kč

Keňa - s jógou a safari

Exkluzivní kombinace plážového pobytu, zdravé jógy a dobrodružného safari. Užijte si lenošení na pláži, zklidněte se pomocí meditace či vyzkooušejte některou z nabízených aktivit. Na dva dny odjedete na pravé africké safari, protože bez safari by to nebyla ta pravá Keňa.

Program
19. října: Odlet z Prahy přes Doha do Mombasy
20. října: Přílet do Mombasy: celní a pasové odbavení, transfer do hotelu, ubytování a odpočinek
21. – 24. října: Pobyt u moře s jógou
24. – 26. října: Safari v Tsavo West
26. – 28. října: Pobyt u moře s jógou
29. října: Dopoledne pobyt u moře – po obědě odjezd na letiště a odlet do Evropy přes Doha
30. října: Návrat do Prahy

Celým keňským dobrodružstvím vás bude doprovázet Katka Prýmková, tvořivý člověk s nikdy nekončící dobrou náladou a s hlavou vznášející se neustále někde v oblacích. Katka žila několik let v Austrálii a na Maledivách, poslední roky procestovala s batohem na zádech kus světa. Nadšená fotografka, dobrodruh s vášní pro poznávání nových kultur a zemí, kterou mimo baví číst krásné knihy, skládat básně a potápět se v hlubinách oceánu.

Katka je zároveň certifikovanou lektorkou jógy vedenou pod registrací mezinárodních učitelů u Yoga Alliance Certificate. Jógou a její výukou se zabývá již přes 11 let. Pravidelně jezdí do Indie a Thajska, kde se i ona stále učí novému od svých učitelů. Vyučovala jógu v nejrůznějších koutech světa a dnes se snaží kousek této příjemné energie vdechnout i do svých lekcí. Při učení jógy se snaží být v neustálém kontaktu s každým jednotlivcem, naslouchat jeho potřebám a pomáhat mu při ásanách, aby pro něj cvičení bylo přínosné a pochopil tak hlubší podstatu jógy spočívající v propojení dechu a mysli.

Fotogalerie

Zážitky, na které se můžete těšit

  • Úžasná česká lektorka Vás naučí jógu ještě více milovat. Lekce jógy 2 x denně včetně meditace.
  • Dva dny safari v ceně zájezdu.
  • Možnost dalších výletů / aktivit na místě.
Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 241 718 646

Země: Keňa
Hodnoceni:
Počet osob: od 2
Ubytování: Severin Safari Camp
Strava: Plná penze
Nástupní místo: Praha
Český průvodce: ne
Počet nocí: 9
Typ dopravy: Letecky

Cena zahrnuje

Zpáteční letenku v ekonomické třídě s odletem z Prahy do Mombasy s přestupem včetně letištních a bezpečnostních tax
Pozemní transfery
7x ubytování s plnou penzí v Severin Sea Lodge
2x ubytování s plnou penzí v Severin Safari camp
Lekce jogy 2x denně během pobytu, česky mluvící lektorka
Vstupné do parku, 4x safari (game drive)
Základní zdravotní pojištění
Pojištění ck

Cena nezahrnuje

Připojištění 990 Kč

Další informace

Ráno a v podvečer lekce jógy:
Klasická Hatha jóga – neboli tradiční jóga, je ideální pro každého, kdo si chce protáhnout tělo, zklidnit mysl a odpočinout si. Jedná se o systém jógy, jehož hlavní součástí jsou jógové pozice, dechové techniky a hluboká relaxace, díky této harmonizaci tak dokážete zapomenout na okolní svět a ponořit se sami do sebe.
Power jóga – vychází z klasické hatha jógy, je však fyzicky náročnější a zaměřena na protažení a posílení svalů celého těla. Jednotlivé pozice se dynamicky střídají a důraz je kladen především na sílu a výdrže v pozicích, čímž dochází k rozvoji koncentrace a k psychickému i fyzickému zklidnění.

Terapeutická jóga – jde o specifický druh zdravotní jógy, která prostřednictvím uvolňování, otevírání, protahování i posilování postupně uvolňuje a rozpouští blokády jak na fyzické, tak psychické rovině.

Meditace a relaxace – prostřednictvím souborů, jak tradičních meditací, tak zcela originálních způsobů relaxací a dechových cvičení se pokusíme proniknout do tajů našich nejvyšších energetických center.

Vinyasa flow jóga – Vinyasa jóga je volné splynutí dechu a jednotlivých pozic těla, každý pohyb sleduje nádech nebo výdech. Tato technika je někdy také nazývána Vinyasa Flow – plynulé přecházení z pozice do pozice představuje sladění dechu a pohybu. Důležité je zapojení techniky dechu udždžají, čímž dojde k mohutnému zahřátí organismu, a tímto skrze pot vyplavujeme z těla škodliviny. V kombinaci s energetickými zámky se detoxikují orgány, svaly a čistí krev. Dochází k pročišťování energetických kanálů a posílení proudění životní energie.
Zájezd je také skvělou možností pro sólo cestovatele. Máte rádi cestování, toužíte po poznání Afriky, ale nemáte parťáka, který by s vámi cestoval? Nechcete dělat "křena" ve výpravě tvořené téměř výhradně páry či rodinami a hledáte malou partičku sobě podobných? Poznáte Afriku ve společnosti stejně orientovaných lidí.

Výlety do okolí

Afrika bez safari není tou pravou Afrikou. Čekají Vás dvě noci v Severin Safari Campu, úžasným místě uprotřed divočiny. Čeká Vás kombinace pěšího safari a v otevřeném voze v oblasti Tsavo West (na rozdíl od Tsawo East je mnohem méně turisticky vytížený) s výhledem na Kilimanjaro! Zažijete nádherná setkání s divokými zvířaty v jejich přirozeném prostředí. Budete mít celkem 4 výjezdy za zvířaty a díky tomu, že kemp je bezbariérový, budete mít možnost zažít pocit opravdové Afriky.

Fakultativně lze zařídit různé druhy vodních a plážových aktivit.

Kontaktní formulář

Kontaktní údaje

MARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o.
+420 241 718 646
info@marco-polo.cz
Petrská 23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 00299766
DIČ: CZ00299766
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700

Mapa