4 denní Marrákeš přímým letem

4 denní Marrákeš přímým letem

4 nocí od

4 denní Marrákeš přímým letem

Vítejte v Maroku, v královské zemi orientu s vůní zeleného čaje a sladkostmi, které vás nenechají bez povšimnutí. Nebývalou krásu mu dodává orientální maurská architektura typická svým bohatým barevným mozaikovým zdobením.
Marrákeš vás překvapí svými klikatými uličkami uvnitř devatenácti kilometrového okruhu hradeb, ve kterých pulzuje život. Setkáte se zde se zaklínači hadů, s osly zapřaženými za kymácejícími se vozíky a s prodejci, kteří vás přesvědčí o tom, že koberec, který si odnášíte v podpaží, byl váš nejlepší obchod v životě. To vše a mnohem víc lze zažít během návštěvy Maroka.
Buďte na dosah typické marocké atmosféře v centru Marrákeše v hotelu, který vás zaujme přátelskou atmosférou, výbornou kuchyní a velkorysým zázemím. K dispozici je vám bazén, sluneční terasa a restaurace, kde můžete ochutnat jídla podle skvělé marocké receptury. Moderní ubytování s bezplatným Wi-Fi vás nadchne svým prostorným pokojem a balkonem s výhledem na bazén a sluneční terasu. Zvukotěsné a klimatizované pokoje jsou vybaveny LED satelitní televizí. Kontinentální snídaně si vychutnáte v hotelové jídelně. Využít můžete také pokojové služby a recepce s nepřetržitým provozem.

O hotelu

Hotel s výbornou polohou v centru Marrákeše s výhledem na pohoří Oukaimedena, je vzdálen pouhých 5 minut chůze od místních trhů. Paláce Bahia a Badii jsou vzdálené 5 km. Letiště Marrakesh Menara 8 km.

Popis pokojů

Dvoulůžkový pokoj superior s manželskou postelí je vybaven minibarem, klimatizací a satelitní TV.

Restaurace, bary, stravování

Hotel nabízí dvě restaurace z toho jedna s barem u bazénu. Ochutnat můžete francouzskou, středomořskou, italskou nebo marockou kuchyni.

Fitness a lázně

Bazén, fitness, masáže, parní sauna, relaxační místnost.

Fotogalerie

Zážitky, na které se můžete těšit

  • Marrákešská medína
  • Slavné Saadské hrobky, zahrady Menara, mešita Koutoubia, palác Bahia
  • Kvetoucí údolí Ourika
  • Essaouira – Savíra pirátské město zařazené na seznamu UNESCO
Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 241 718 646

Země: Maroko
Hodnoceni:
Počet osob: od 2
Ubytování: Kech Boutique Hotel & Spa Marrákeš
Strava: Snídaně
Nástupní místo: Praha
Český průvodce: ne
Počet nocí: 4
Typ dopravy: Letecky

Cena zahrnuje

- leteckou přepravu z Prahy do Marrákeše a zpět vč. letištních tax
- 4 noci v Kech Boutique Hotel and SPA**** pokoj SUPERIOR se snídaní
- transfer letiště - hotel - letiště
- základní zdravotní pojištění
- pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

- připojištění 990,- Kč/os
- výlety na místě

Další informace

Pro více informací k výletům, změnu délky pobytu, nebo pro výběr jiného hotelu nás neváhejte kontaktovat. 

Výlety do okolí

Okruh městem Marrákeš.

S anglicky mluvícím průvodcem. Celodenní prohlídka města Marrákeš, druhého nejstaršího císařského města, právem nazývaným „Perla jihu“. Marrákeš sídlí ve svěží oáze ležící na úpatí sněhem zakrytých hor Atlasu. Navštívíte slavné Saadské hrobky, zahrady Menara, mešitu Koutoubia a palác Bahia.
Cena na vyžádání.

Výlety do okolí

Údolí Ourika. 

S anglicky mluvícím průvodcem.

Kvetoucí údolí je vzdálené 45 minut jízdy od Marrákeše. Cesta probíhá přes Haouzskou rovinu a pak se vypne směrem k místu starého Agmatu. Spatříte pole táhnoucí se směrem k Marrákeši, jako když rozvinete zelený koberec. Na hlavní silnici a asi 2 km na jih od Aghmatu vede trasa k Dar Caïdu Ouriki, kde se každé pondělí koná nejrušnější Souk v blízkosti Marrákeše. Jasné rychle tekoucí vody Oued Ourika protínají podhůří pohoří Atlas a zavlažují údolí Ourika. Údolí je plné malých vesnic s domy, které se shlukují na pláních nebo v blízkosti vody.
Cena na vyžádání.

Výlety do okolí

Essaouira – Savíra pirátské město

S anglicky mluvícím průvodcem.

Za fialovými hradbami uvnitř bílé mediny s modrými dveřmi leží město Essaouira, které bylo ovlivněno různými kulturami (berberskou, kartaginskou, portugalskou, arabskou).
Savíra jak je tohle starobylé marocké město také nazýváno, je zařazené na seznam UNESCO. Portugalci ho vybudovali jako přímořskou pevnost, která nebyla nikdy dobyta.
Někteří sem přijíždí za krásným mořem, nádhernými plážemi a skvělou možností surfování. Milovníky historie zase zaujmou pozůstatky bývalé portugalské pevnosti, či starobylý přístav.
Na hradbách narazíte na děla z 18. století. Navštívíte Mediny, opevnění, uvidíte díla řemeslníků - dřeva vykládané slonovinou, rybářský přístav, stříbrné klenotníky, židovskou čtvrť Mellah, umělecké galerie, muzeum Sidi Mohamed Ben Abdullah.
A užijete si trochu času na zlaté pláži!
Cena na vyžádání.

Kontaktní formulář

Kontaktní údaje

MARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o.
+420 241 718 646
info@marco-polo.cz
Petrská 23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 00299766
DIČ: CZ00299766
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700

Mapa