facebook
Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa -

Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa

Mauricius, Pobytové zájezdy

Popis zájezdu

Exkluzívní poloha s monumentální skálou Le Morne v pozadí, perfektní pláže, služby nejvyšší kvality v rukou zkušeného dlouholetého managementu, prostě top adresa. Díky vybavení skvělá volba pro milovníky aktivní dovolené včetně golfistů, rodiny i páry na svatební cestě – mimochodem, rádi Vám zorganizujeme pobyt se svatebním obřadem snů! Hotel je rovněž vyhlášenou mekkou rybářů. V kombinaci se sesterským sousedním Dinarobinem těžko hledat nějakou chybu. Dovolená zde není rozhodně za hubičku, ale za své peníze dostanete kvalitu v porci opravdu vrchovaté! Bez jakéhokoliv nadsazování – Paradis je skutečným klenotem mezi mauritijskými hotely a kdo zde jednou byl, ten už navždy ví své.

Titulní popis nad rámec popisu hotelu

Exkluzívní poloha s monumentální skálou Le Morne v pozadí, perfektní pláže, služby nejvyšší kvality v rukou zkušeného dlouholetého managementu, prostě top adresa. Díky vybavení skvělá volba pro milovníky aktivní dovolené včetně golfistů, rodiny i páry na svatební cestě – mimochodem, rádi Vám zorganizujeme pobyt se svatebním obřadem snů! Hotel je rovněž vyhlášenou mekkou rybářů. V kombinaci se sesterským sousedním Dinarobinem těžko hledat nějakou chybu. Dovolená zde není rozhodně za hubičku, ale za své peníze dostanete kvalitu v porci opravdu vrchovaté! Bez jakéhokoliv nadsazování – Paradis je skutečným klenotem mezi mauritijskými hotely a kdo zde jednou byl, ten už navždy ví své.

Atrakce 1

Ideální umístění na poloostrově Le Morne, s malebnou lagunou na jedné a golfovým hřištěm na druhé straně, v pozadí s magickou skálou Le Morne Brabant (na seznamu UNESCO).

Atrakce 2

Spektakulární a prostorné 18-jamkové golfové hřiště (Par 72), s vlastním klubem a akademií. Zvýhodněné podmínky pro hru na dalších 4 kvalitních hřištích.

Atrakce 3

Beachcomber Spa, špičkově vybavené wellness centrum.

Atrakce 4

13 fantastických privátních rodinných vilek přímo u pláže, komfortní rodinné suites.

Atrakce 5

Velká škála pozemních i vodních sportů - většina v ceně pobytu - pro hosty každého věku. Nejoblíbenější lokalita pro kitesurfing.

Atrakce 6

Spolu se sousedním Dinarobinem nabízí 8 restaurací a barů s pestrou nabídkou gastroslužeb.

Atrakce 7

Výtečně vybavený (vlastní bazén) dětský klub, zdarma pro dorost ve věku 3-12 let.

O hotelu

Na poloostrůvku Le Morne na jihozápadě ostrova zabírá severní cíp. Směrem na jih navazuje areál dalšího Beachcomberu Dinarobin a spolu nabízí přes 7 km překrásné pláže z bělostného písku lemující tyrkysovou lagunu. Z druhé strany hotel ohraničuje golfové hřiště a pak již ční skála Le Morne, jeden ze symbolů Mauritia. Areály Le Paradis a Dinarobin dělí malá říčka (její ústí slouží jako hotelová marína) a kdo chce šetřit kroky může zdarma využít služeb pendlujících golfových vozíků a hotelového minivanu. Spojení: z mezinárodního letiště transfer cca 1 hod. Do nejbližšího střediska Le Tamarin cca 15-20 minut taxíkem, do hl. města Port Louis cca 40-60 minut. Těžko hledat, co by v tomto hotelu mohlo chybět pro dovolenou snů: naleznete zde velkou lobby s recepcí a business centrem (WiFi zdarma, využití zdejšího vybavení za poplatek), několik boutiques včetně duty-free klenotnictví, kadeřnictví, ošetřovnu, prádelnu, půjčovnu aut. Jako ve většině Beachcomberů i zde je komfortní Arrival/departure Lounge (klimatizovaná místnost se skříňkami, sprchami, toaletami či TV sloužící klientům s časným příletem či pozdním odletem). Centrální části vévodí sluneční terasa s rozsáhlým bazénem a dětským brouzdalištěm. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži pochopitelně v ceně. Tradiční špičkový dětský klub, možno objednat baby sitting (za úhradu). Pozor – při příjezdu se seznamte s podmínkami non-smoking policy stanovujícími místa, kde je v areálu hotelu povoleno kouřit! Důležité upozornění: tak jako většina mauritijských pobřežních lagun je i zdejší při odlivu mělká a je nezbytná opatrnost při koupání. Doporučujeme boty do vody.

Lokalita

Poloostrov Le Morne na jihozápadním pobřeží.

Popis pokojů

Celkem 300 rozmístěných (kromě vil) ve dvoupatrových pavilonech, vždy orientovaných směrem k moři. Až na samém cípu jsou Ocean Rooms (40x, cca 50m2) orientované do laguny mezi cípem a pobřežím, Ocean Beachfront Rooms (60x, cca 50m2) více na otevřené moře, pak je centrální část s lobby, bazénem a restauracemi, několik prstenců s Tropical Rooms (120x, cca 76m2), z nichž ty nejblíže k pláži jsou samostatnou kategorií Tropical Beachfront Rooms (54x, 76m2). Kromě nich je zde několik nejluxusnějších suites. Pro početnější rodiny (4-5 osob) jsou určeny dvouložnicové Suites a Villas (podrobnosti na vyžádání). OCEAN + OCEAN BEACHFRONT s obývacím koutem, velkou koupelnou se samostatnou vanou, sprchovým koutem, WC, fénem, župany a šatnou. Pochopitelně je zde kvalitní klimatizace, Sat-TV, minibar, varná konvice (káva/čaj), sejf a terasa či balkon. V pokoji je přípojka na internet – použití zdarma, stejně jako pokrytí WiFi. TROPICAL + TROPICAL BEACHFRONT jsou vybaveny stejně, s větším obývacím koutem, vstupní předsíňkou a zejména prostornější terasou se stylovým posezením.
Upozornění: uvnitř pokojů všech kategorií platí zákaz kouření!
Maximální možná obsazenost:
Tropical ... 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 osby do 17 let
Ocean (+ Beachfront) ... 3 dospělí nebo 2 dospělí + 1 osoba do 17 let
Tropical Beachfront ... 3 dospělí nebo 2 dospělí + 1 osoba do 17 let

Restaurace, bary, stravování

SNÍDANĚ - buffet v hlavním restaurantu Le Brabant
POLOPENZE – snídaně buffet v hlavním restaurantu Le Brabant a večeře tamtéž ve formě buffetu či výběru z menu. Za příplatek možno využít i a la carte večeře v Le Blue Marlin (mořské speciality) a La Ravanne (kreolské speciality). Kromě výše uvedených slouží ještě během dne na bázi a la carte (za úhradu) La Palma s italskými specialitami. 5 barů – hlavní u bazénu, další 2 u restaurací La Ravanne a Le Blue Marlin, Golf Bar a pro milovníky nočního života Disco bar. Hosté pochopitelně mohou využívat (za úhradu) i a la carte restauranty a bary v sousedním Dinarobinu.

Fitness a lázně

Špičkově vybavené fitness centrum a top wellness v hotelovém Spa.

Aktivity v hotelu a okolí

 V ceně plachtění, vodní lyže, kanoe+kajaky, lodě se skleněným dnem, šnorchlování, windsurfing, 6 kvalitních tenisových kurtů s umělým povrchem a osvětlením (rakety zdarma), aerobic, jóga, stolní tenis, špičkové fitness centrum. Za úhradu tenisové míčky, potápění (PADI), rybaření na otevřeném moři, půjčovné kol, výlety katamaranem. Špičkové Spa. Denně zábavné a hudební produkce. Golf:
International championship golf course (18 jamek, Par 72, 5.899m) uspokojí i poměrně náročné hráče. Denní green fee pro hotelové hosty cca 25 EUR, golfcart cca 50 EUR. Hotel má výtečnou golf academy (za úhradu). Díky smlouvám lze využít i služeb dalších vynikajících 18-jamkových hřišť.

Fotogalerie

Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 241 718 646

Země: Mauricius
Hodnoceni:
Počet osob: 2
Ubytování: Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa
Strava: Snídaně
Český průvodce: ne
Typ dopravy: Vlastní (bez letenky)

Proč jet na tento zájezd

Dovolená na Mauritiu láká stále více Čechů a nabídka hotelů na ostrově je stále širší a širší. Vyznat se v nabídce je stále složitější. Pokud si pro svou dovolenou na Mauritiu (Mauriciu) vyberete Paradis Beachcomber, vsadíte na jistotu. Hotelový řetězec Beachcomber, do kterého Paradis patří, dbá po celou dobu své existence na kvalitu. Je znát, že majitelé jsou Němci. Marco Polo Int. a Beachcomber je dlouholeté spojení, spolupracujeme spolu více než 15 let a vzájemně respektujeme svou kvalitu.

Pokud si pro svůj pobyt na Mauritiu zvolíte Paradis Beachcomber, zažijete skvělou dovolenou.


Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Strava Doba 01.01. - 21.12. 20.01. - 01.05.
Tropical Room - Dospělý na pevném lůžku Snídaně Na noc 6950 Kč
Tropical Room - Dospělý na přistýlce Snídaně Na noc 4490 Kč
Tropical Room - Dítě na přistýlce (6 - 12,99 let) Snídaně Na noc 1450 Kč
Ocean Room - Dospělý na pevném lůžku Snídaně Na noc 7390 Kč
Ocean Room -Dospělý na přistýlce Snídaně Na noc 4850 Kč
Ocean Room -Dítě na přistýlce (6 - 12,99 let) Snídaně Na noc 1450 Kč
Ocean Beach Front Room - Dospělý na pevném lůžku Snídaně Na noc 9250 Kč
Ocean Beach Front Room -Dospělý na přistýlce Snídaně Na noc 6050 Kč
Ocean Beach Front Room -Dítě na přistýlce (6 - 12,99 let) Snídaně Na noc 1450 Kč
Tropical Beachfront Room - Dospělý na pevném lůžku Snídaně Na noc 9850 Kč
Tropical Beachfront Room - Dospělý na přistýlce Snídaně Na noc 6390 Kč
Tropical Beachfront Room - Dítě na přistýlce (6 - 12,99 let) Snídaně Na noc 1450 Kč
Senior Suite Beachfront - Dospělý na pevném lůžku Snídaně Na noc 12350 Kč
Senior Suite Beachfront - Dospělý na přistýlce Snídaně Na noc 8050 Kč
Senior Suite Beachfront - Dítě na přistýlce (6 - 12,99 let) Snídaně Na noc 1450 Kč
Ocean Beachfront Suite - Dospělý na pevném lůžku Snídaně Na noc 13050 Kč
Ocean Beachfront Suite -Dospělý na přistýlce Snídaně Na noc 8490 Kč
Ocean Beachfront Suite -Dítě na přistýlce (6 - 12,99 let) Snídaně Na noc 1450 Kč
Tropical Room - Dítě do 5 let na přistýlce (0 - 5,99 let) Snídaně Na noc 0 Kč
Ocean Room - Dítě do 5 let na přistýlce (0 - 5,99 let) Snídaně Na noc 0 Kč
Ocean Beachfront - Dítě do 5 letna přistýlce (0 - 5,99 let) Snídaně Na noc 0 Kč
Tropical Beachfront - Dítě do 5 letna přistýlce (0 - 5,99 let) Snídaně Na noc 0 Kč
Senior Suite Beachfront - Dítě do 5 letna přistýlce (0 - 5,99 let) Snídaně Na noc 0 Kč
Ocean Beachfront - Dítě do 5 letna přistýlce (0 - 5,99 let) Snídaně Na noc 0 Kč

Nepovinné příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)

Strava Doba 01.01. - 21.12. 20.01. - 01.05.
Polopenze za dosp. osobu a noc Polopenze Na zájezd 1450 Kč
Polopenze za dítě 6-11 let a noc (6 - 12,99 let) Polopenze Na zájezd 950 Kč
Polpenze za dítě 0-5 let a noc (0 - 5,99 let) Polopenze Na zájezd 390 Kč
MARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o.
+420 241 718 646
info@marco-polo.cz
Petrská 23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 00299766
DIČ: CZ00299766
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700