facebook
Luxusní Silvestr v Moskvě - Ohňostroj nad chrámem Vasila Blaženého

Luxusní Silvestr v Moskvě

3 nocí od 33 500 Kč
Rusko, Pobytové zájezdy

Popis zájezdu

Dopřejte si trochu luxusu na sklonku roku a jeďte oslavit Silvestra a Nový rok do Moskvy! Ubytování v hotelu Baltschug Kempinsky Moscow 5* vám umožní neomezený pohyb přímo v centru města a perfektní služby, které jsou v síti hotelů Kempinsky standardem. V rámci pobytu  si můžete dopřát jak kulinářské, tak poznávací zážitky, protože jsme pro vás připravili fakultativní prohlídku památek Moskvy s česky hovořícím průvodcem!

Rezervujte rychle, nabídka je limitovaná!

BALTSCHUG KEMPINSKI - pětihvězdičkový hotel v samém SRDCI MOSKVY

O hotelu

Pětihvězdičkový Hotel Baltschug Kempinski Moscow hotel se nachází v úplném centru Moskvy, vzdálen pouhých 700m od Rudého náměstí se všemi jeho atrakcemi, nabízí krom skvělého servisu, jak je u Kempinski hotelů standardem, též nádherný výhled na Kreml a Chrám Vasila Blaženého. Jeho dobrá dopravní dostupnost MHD z něj dělá jeden z nejlepších hotelů pro návštěvu Moskvy a je ideálním místem k pobytu pro cestovatele hledající kouzlo, komfort a pohodlí.

Budova pochází z roku 1898 a nabízí moderní výzdobu a moderní vybavení. Hotel má 227 elegantních pokojů, včetně 36 apartmá a jedinečných Design Suites (na vyžádání). Hotel Baltschug Kempinski Moscow se může pochlubit restaurací Baltschug Grill, rafinovanou kavárnou Kranzler, barem ve vstupní hale, kosmetickým centrem Baltschug a klubem zdraví. Kromě toho je zde 12 moderních zasedacích místností a většina z nich nabízí nádherný výhled na Rudé náměstí.

Lokalita

Úplné centrum Moskvy.

Popis pokojů

pokoj Superior
- 35m
- postel double nebo twin; možnost přistýlky

pokoj Deluxe
- 37m
- poslete double, twin; možnost přistýlky
- výhled na město

Restaurace, bary, stravování

Snídaně: buffet, 7:00-10:30
Dále k dispozici: BALTSCHUG grill, lobby lounge bar, vinný sklípek, Café Kranzler (bar a terasa s výhledem na město)

Fitness a lázně

Vnitřní bazén, výřivka, sauna, salon krásy pro dámy i pány (masáže, kosmetika, manikúra, barbershop a další zkrášlovací procedůry)

Fotogalerie

Zážitky, na které se můžete těšit

  • Rudé náměstí: Mauzoleum, Chrám Vasila Blaženého, obchodní dům GUM
  • nejstarší část města: Arbat a vybrané stanice metra
  • Kreml
  • Chrám Krista Spasitele
Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 241 718 646

Země: Rusko
Hodnoceni:
Počet osob: od 2
Ubytování: Baltschug Kempinski Moscow 5*
Strava: Snídaně
Nástupní místo: Praha
Český průvodce: ne
Počet nocí: 3
Typ dopravy: Letecky

Cena zahrnuje

letenku v ekonomické třídě Praha - Šeremeťjevo- Praha včetně letištních tax a palivových příplatků
ubytování v uvedeném hotelu ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní
transfery z letiště do hotelu (a opačným směrem v den odletu)
pojištění léčebných výloh
pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

fakultativní prohlídku města s česky hovořícím průvodcem
vízum v ceně 2 620 Kč za osobu
volitelné připojištění (storno zájezdu, odpovědnost za škodu atd): 1.490 Kč/os.
spropitné a osobní výdaje
výdaje neuvedené v „cena zahrnuje“

Výlety do okolí

FAKULTATIVNĚ: prohlídka města s česky hovořícím průvodcem
Po snídani budete vyzvednuti česky hovořícím průvodcem a čeká vás prohlídka „toho nejlepšího z Moskvy“. Prohlídka potrvá cca 8-10 hodin a bude v ní pauza na oběd (ve vlastní režii).
V průběhu prohlídky uvidíte Rudé náměstí, Kreml, Park Vítězství, Arbat, Chrám Krista Spasitele, Lomonosovu Univerzitu, Sparrow hills (Vrabčí hory) a mnoho dalšího.
Nejdříve se vydáte na Rudé náměstí (rusky Красная площадь – Krasnaja ploščaď), které je srdcem nejen Moskvy, ale i říká se, i celého Ruska. V roce 1991 bylo zařazeno na seznam světového dědictví UNESCO a stále je 4. největším na světě (rozloha 73 000m2). Náměstí odděluje Kreml – dříve sídlo knížat a carů, dnes ruského prezidenta, od staré obchodní čtvrti s názvem Kitaj-gorod. Všechny významné radiální ulice ve městě vycházejí právě z Rudého náměstí. V průběhu prohlídky si užijeme jedinečný architektonický soubor staveb: katedrálu Vasila Blaženého, Muzeum historie ruské státnosti, Mauzoleum Kremlu Lenina a obchodní arkády GUM (jedno z největších nákupních center v Rusku).
Po obědě vyrazíte autem za dalšími poklady ruské metropole. Zastavíte se na nábřeží sv. Sofie a vyfotíte nádherný panoramatický výhled na Kreml, jehož počátky se datují již rokem 1156, kdy byla vztyčena jeho první dřevěná konstrukce. Kreml byl v minulosti několikrát přestavěn a současnou podobu dostal v roce 1495 od nejlepších ruských a italských architektů své doby. V současné době je sídlem ruského prezidenta a hlavním symbolem země.
Během prohlídky uvidíte také: Chrám Krista Spasitele, který je symbolem duchovního oživení Ruska: jedná se o největší pravoslavný kostel na světě. Byl postaven v 19. století na památku vítězství nad Napoleonem. V roce 1931 byl stržen, aby udělal místo plánovanému Paláci sovětů, jenž však nikdy nebyl postaven. Obnova chrámu proběhla v letech 1994–2000.
Podíváme se též na jednu z nejstarších ulic města a to na Arbat. Původně byla součástí důležité obchodní stezky a bylo na ní usídleno mnoho drobných řemeslníků. V 18. Století však vstoupila do své současné éry – je prestižní adresou pro život v vysokou koncentrací ruské inteligence a umělců. V době éry SSSR byla častým svědkem nepokojů, vyvolávaných převážně mladými nespokojenými Rusy.
A v neposlední řadě nesmíme zapomenout na metro. Podzemní paláce plné soch, maleb a štuků – unikát, který nikde jinde na světe neuvidíte. Jeho nejstarší část byla otevřena již v roce 1935!
Moskevské metro v současné podobě patří k jednomu z nejrozsáhlejších systémů tohoto druhu a je základní páteří celé dopravy ve městě. Je to druhé nejvytíženější metro na světě po metru v Tokiu.
Po prohlídce návrat do hotelu a odpočinek. Večerní program dle vlastního uvážení.

MARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o.
+420 241 718 646
info@marco-polo.cz
Petrská 23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 00299766
DIČ: CZ00299766
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700