The Haven Khao Lak - ADULTS ONLY

Khao Lak - The Haven ADULTS ONLY

Khao Lak - The Haven ADULTS ONLY

O hotelu

The Haven Khao Lak je velmi výjimečné místo. Je vybudovaný na jedné z nejhezčích pláží v Thajsku, na pláži Khuk Khak. Pláž je lemována palmovým hájem.

Pouze pro hosty starší 12 let
Hotel není klasickým hotelem „Adults only“, kam mohou pouze turisté starší 18 let. Majitelé zvolili kompromisní koncept – akceptují hosty starší 12 let. Tím si zajistili mnohem klidnější prostředí a zároveň zůstali otevření i rodinám. Jsou tedy oázou klidu a zároveň zajímavou zkušeností pro dospívající mládež.

Plavecký bazén o rozměru 5 000 m2
Kombinace moderního designu hotelu s tropickou zahradou je sama o sobě jedinečná a zajímavá. Ale začlenění několika bazénových ploch do areálu hotelu, včetně impozantního plaveckého bazénu o ploše větší, než polovina Staroměstského náměstí v Praze, zařadilo The Haven mezi velmi unikátní hotely.

Pláž před hotelem
Je dlouhá 380 m a je ideální jak pro koupání, tak pro procházky. Je lemována hájem plným palem.

Lokalita

Pláž Khuk Khak je součástí lokality Khao Lak. Celá oblast je hodně přírodní a nabízí skvělou dovolenou lidem, kteří hledají dobré moře, krásnou pláž a klid.

Popis pokojů

Vybavení pokojů
Všechny pokoje v hotelu The Haven jsou vybaveny velkoryse. Velká televize se satelitním příjmem, klimatizace s individuálním ovládáním, sejf, varná konvice, vysoušeč vlasů, osobní váha a WIFI.

Deluxe (51 m2)
Všechny pokoje Deluxe jsou v prvním patře resortu. Nemají vstup do bazénu, ale mají velmi příjemný balkón s výhledem na bazénový komplex. Balkóny jsou vybaveny lehátky.

Deluxe Pool Acces (51 m2)
Pokoje jsou oblíbené především pro možnost přímého vstupu do bazénu z pokoje. Pokoje jsou v přízemí a výhled mají na bazénový komplex a do tropické zahrady. Všechny pokoje mají soukromou terasu s lehátky.

Oceanfront Jacuzzi Villa (82 m2)
Pokoje s nádherným výhledem na velký bazén a moře. Velmi prostorné pokoje (82 m2) uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Oproti ostatním pokojům, které jsou vybaveny varnou konvicí, tyto pokoje mají k dispozici Nespresso a káva je doplňována každý den. Velká terasa poskytuje skvělé zázemí pro odpočinek, včetně privátní jacuzzi. Z pokojů je přímý vstup do velkého bazénu s mořskou vodou.

Restaurace, bary, stravování

Sundial Restaurant
Tady bude začínat váš den – od 6:30 se zde prostírá velmi bohatá snídaně formou bufetu. Z restaurace je velmi hezký pohled na Andamánské moře a můžete k posezení využít i venkovní zahrádku. 

Vongole Restaurant
Klasická thajská, která vám nabídne kulinářskou ochutnávka hostitelské země. Výborné místo na oběd i večeři. Restaurace je vyhlášená i zpracováním čerstvých plodů moře. Pro ty, co nechtějí mít asijskou kuchyni každý den, je k dispozici i několik italských favoritů a výběr z lahodných dezertů. K jídlu si můžete vybrat i kvalitní vína.

Bar Scallop
Bazénový bar, který je schopný obsluhovat jak hosty v bazénu, tak hosty mimo bazén, v tropické zahradě. Je otevřený až do 19:00 a obslouží tak hosty až do večeře.

Bar Angel Wing 
Bar s krásným výhledem na moře. Je sice otevřený po celý den, ale nejoblíbenější je ve večerních hodinách. Tady se konec dne tráví velmi příjemně až do 23:00.

Fitness a lázně

Lázně a masáže jsou nedílnou součástí thajské kultury a historie. Každý dobrý hotel se snaží nabídnout hostům dobrou lázeňskou péči. V The Haven najdete kombinaci relaxační terapie a terapie medicínské. 

Aktivity v hotelu a okolí

The Haven nabízí hodně možností pro milovníky aktivní dovolené:

cvičení jógy 2x týdně
posilovací cvičení na pláži s trenérem 2x týdně
cvičení Tai Chi
stolní tenis
možnost pronájmu kol
organizované cyklo výlety
pronájem mořských kajaků
kulečník a stolní kopanou
velmi slušně vybavené fitness centrum
plážový volejbal a další aktivity

Fotogalerie

Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 241 718 646

Země: Thajsko
Hodnoceni:
Počet osob: od 2
Ubytování: The Haven Khao Lak - ADULTS ONLY
Strava: Snídaně
Český průvodce: ne
Typ dopravy: Vlastní (bez letenky)

Cena zahrnuje

Ubytování ve vybraném typu pokoje
Snídaně

Cena nezahrnuje

Letenky
Transfery letiště / hotel / letiště

Pojištění zájezdu Marco Polo Int.
Při nákupu samostatného ubytování rozhodujete sami, zda se Vaše rezervace stane zájezdem, tedy produktem chráněným zákonem v případě krachu. Pokud se tak rozhodnete (doporučujeme), máte k dispozici balíček pojištění Marco Polo Int., který v sobě obsahuje:
Zákonné pojištění pro případ insolvence
Zákonný odvod do Garančního fondu
Zdravotní pojištění pro cesty BASIC

Víza
Při pobytu do 30 dnů vízum do Thajska nepotřebujete. Pokud se chystáte na delší pobyt, kontaktujte naši kancelář pro pomoc s vyřízením víza.

Další informace

Individuální rezervace do hotelu The Haven Khao Lak Vám umožňuje "naladit" si svou cestu přesně podle svého. Můžete si libovolně zvolit termín, rozhodnout se jaké další služby si od nás objednáte (transfer, letenku, pojištění apod.). Můžete si s námi samozřejmě dohodnout kombinace Vašeho pobytu s návštěvou Bangkoku, Singapuru, Kambodži a dalších míst v Jihovýchodní Asii.

Samozřejmě jsme k dispozici ke konzultaci.

Výlety do okolí

The Haven nabízí hodně možností pro milovníky aktivní dovolené:

cvičení jógy 2x týdně
posilovací cvičení na pláži s trenérem 2x týdně
cvičení Tai Chi
stolní tenis
možnost pronájmu kol
organizované cyklo výlety
pronájem mořských kajaků
kulečník a stolní kopanou
velmi slušně vybavené fitness centrum
plážový volejbal a další aktivity


Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Strava Doba 01.05. - 01.11.
Deluxe - Dospělý na pevném lůžku Snídaně Na noc 2450 Kč
Deluxe Pool Access - Dospělý na pevném lůžku Snídaně Na noc 3350 Kč
Oceanfront Jacuzzi Villa - Dospělý na pevném lůžku Snídaně Na noc 6750 Kč
Dospělý na přistýlce Snídaně Na noc 1350 Kč

Nepovinné příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)

Strava Doba 01.05. - 01.11.
Transfer letiště Phuket / hotel / letiště Na zájezd 2750 Kč
Příplatek za polopenzi Na noc 450 Kč
Příplatek za All inclusive Na noc 1550 Kč

Kontaktní formulář

Kontaktní údaje

MARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o.
+420 241 718 646
info@marco-polo.cz
Petrská 23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 00299766
DIČ: CZ00299766
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700

Mapa

Podobné produkty

Jóga v Thajsku - na ostrově Koh Hai - s českou lektorkou Poznávací zájezdy | Thajsko

Jóga v Thajsku - na ostrově Koh Hai - s českou lektorkou

39 900 Kč 8

Zanechme na chvíli za sebou naše každodenní povinnosti, stres a negativní emoce a pojeďme se společně naladit na příchod jara a načerpat novou energii v krásném oprostředí exotického ostrova. Každé ráno pozdravíme společně slunce, prohloubíme a zklidníme dech při pranajámě a protáhneme si jemně tělo v jógových ásanách, kdy podpoříme lymfatický systém a naši imunitu po zimě. Při večerní lekci naladíme mysl na naši vnitřní energii, otevřeme naše srdce pro pochopení a lásku a rozpustíme hluboce uložené negativní emoce během hatha nebo čakra jógy. Naučíme se meditovat a vyzkoušíme si nesmírně uvolňující relaxaci v jóga nidře (jógovém spánku).

V případě zájmu lze zařadit i zdravotní lekci na bolavá záda a zpevnění břišních svalů, uvolňující jin jógu pro naše klouby, kosti a pojivové tkáně či dynamičtější lekci vinyasa flow jógy pro lepší kondici, posílení našich svalů a nastartování metabolismu na rychlejší spalování. Zájemci si mohou vyzkoušet i jednoduché ranní očistné rituály.

Lektorka jógy, fotografka a cestovatelka Irma Březina (majitelka studia Eka Yoga Space): Jógu cvičím 13 let a učím posledních 5 let. Po letech života s jógou se ze mně stal jiný člověk. Soustředěnější, vnímavější, soucitnější i trpělivější. Jóga pronikla do mého každodenního života a usadila se tam nastálo. Kromě fyzického uvolnění mi jóga vnesla do života i zklidnění překotného víru myšlenek a zlepšila ovládání emocí. Pomohla mi najít v sobě klid a pocit vnitřního štěstí.

Detail Termíny a ceny +