Belmond Napasai Samui

Samui - Belmond Napasai hotel

Samui - Belmond Napasai hotel

MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA

Exklusivně ZDARMA ZÍSKÁTE UPGRADE do vyšší kategorie pokoje, pokud si svou dovolenou v Belmond Napsai zajistíte u CK Marco Polo do konce listopadu 2018 - váš pobyt může být realizován až do Vánoc 2019. (Tato nabídka neplatí pro termíny 23.12.2018-04.01.2019, 01.-10.2.2019, 19.07.-24.08.2019)


Být součástí řetězce BELMOND znamená záruku kvality, stylu a vysoké úrovně služeb. ​BELMOND SAMUI ISLAND RESORT je ideálním místem pro milovníky pohody, klidu a odpočinku. Neformální atmosféra jen podtrhuje pocit relaxace. Váš pobyt na ostrově Samui dostane v Belmondu úplně jiný rozměr. Belmond se snaží vždy být ODLIŠNÝ, LEPŠÍ, SPECIÁLNÍ. ​V Belmondu nikdy nejste v hlučném davu.

O hotelu

Belmond Napasai Samui je boutique – hotel. Vše je tu zaměřeno na spokojenost klienta. Vysoký standard služeb, kvalita stravování, stylové pokoje, skvěle vybraná lokalita a začlenění hotelu do okolního terénu a přírody. Společnost Belmond se ve všech svých hotelech snaží být v dané lokalitě originálním a jedinečným místem. Jinak tomu není ani v Napasai Samui. Jednotlivé vily jsou postaveny v tropické zahradě, plné ibišků, palem a keřů kešu oříšků. Každý detail podporuje thajský styl rezortu postaveného mezi mořem a džunglí.

Lokalita

15 km od letiště, na severu ostrova u pláže, daleko od ruchu letovisek. Za zábavou musíte popojet cca 30 minut taxi. Od vyhlášené pláže Chaweng jste vzdáleni cca 14 km.

Popis pokojů

59 pokojů a rezidencí je rozložených ve vilách u pláže a na svahu mírného kopečku.

Seaview Hill Villa - všech 16 vilek tohoto typu je postavených ve svahu. Díky tomu máte ze své terasy krásný výhled. 62 m2 je poměrně velký prostor, který umožňuje ubytovat až 2 dospělé a 2 děti. Moderní vybavení v kombinaci s thajským stylem navozuje velmi příjemnou atmosféru.

Seaview Villa - vily jsou postavené v druhé řadě, za Oceanfront vilami. Mají výhled na moře a jsou blízko pláže. 62 m2 odpovídá Seaview Hill Villa a i svým interiérem se oba typy pokojů shodují. Odlišnost je v poloze směrem k pláži.

Oceanfront Villa - vily jsou konstrukčně a vybavením stejné jako pokoje Seaview Hill Villa Seaview Villa. Rozdíl je v poloze k pláži. Oceanfront jsou opravdu přímo u moře. V pokoji ohou být ubytovány až 2 dospělí a 2 děti.

V hotelu ještě najdete pokoje typu: One Bedroom Garden Villa, One Bedroom Oceanfront Pool Residence, Two Bedrooms Oceanfront Pool Residence a Three Bedrooms Oceanfront Pool Residence. Tyto pokoje jsou k dispozici na vyžádání a pokud o ně máte zájem, vyžádejte si u nás o nich údaje.

Restaurace, bary, stravování

Druh kuchyně
Jste v Thajsku a na ostrově Samui, je tedy samozřejmé, že se v Belmondu setkáte s vynikající thajskou a asijskou kuchyní. Ale nejen to, můžete zkoušet kulinářské speciality zpracované ve stylu fusion cuisine, který propojuje kuchyně různých světadílů. Gastronomie je v Belmondu jedním ze stěžejních kamenů úspěchu. Tady se prostě dobře jí.

All inclusive
Belmond si pro svůj hotel na Samui vybral panenskou přírodu odlehlého místa. To s sebou nese mnoho výhod, ale i některé nevýhody.
Jednou z mála nevýhod je, že nemůžete úplně snadno chodit na obědy a večeře mimo hotel, jak je tomu na přelidněných plážích Chaweng a Lamai. Aby Belmond vyšel vstříc svým hostům, nabízí možnost přikoupit si systém All inclusive.
Bohatá bufetová snídaně je v tomto systému doplněna obědem a večeří , nealkoholickými nápoji, včetně čerstvých džusů a koktejlů, smoothies a zmrzlin.
Pivo, víno a vybrané další alkoholické nápoje. Minibar na pokoji a jedna aktivita denně (lekce tenisu, lekce thajského boxu, výlety na různá místa ostrova apod.)

V rezortu jsou dvě restaurace a dva bary.

Fotogalerie

Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 241 718 646

Země: Thajsko
Hodnoceni:
Počet osob: od 2
Ubytování: Belmond Napasai Samui
Strava: Snídaně
Český průvodce: ne
Typ dopravy: Vlastní (bez letenky)

Cena zahrnuje

Ubytování ve vybraném typu pokoje
Snídaně

Cena nezahrnuje

Letenky
Transfery letiště / hotel / letiště
Pojištění zájezdu Marco Polo Int.
Při nákupu samostatného ubytování rozhodujete sami, zda se Vaše rezervace stane zájezdem, tedy produktem chráněným zákonem v případě krachu. Pokud se tak rozhodnete (doporučujeme), máte k dispozici balíček pojištění Marco Polo Int., který v sobě obsahuje:
Zákonné pojištění pro případ insolvence
Zákonný odvod do Garančního fondu
Zdravotní pojištění pro cesty BASIC


Víza
Při pobytu do 30 dnů vízum do Thajska nepotřebujete. Pokud se chystáte na delší pobyt, kontaktujte naši kancelář pro pomoc s vyřízením víza.

Další informace

Individuální rezervace do hotelu Belmond Napasai Vám umožňuje "naladit" si svou cestu přesně podle svého. Můžete si libovolně zvolit termín, rozhodnout se jaké další služby si od nás objednáte (transfer, letenku, pojištění apod.). Můžete si s námi samozřejmě dohodnout kombinace Vašeho pobytu s návštěvou Bangkoku, Singapuru, Kambodži a dalších míst v Jihovýchodní Asii.

Samozřejmě jsme k dispozici ke konzultaci.

Výlety do okolí

Na ostrově Samui můžete svůj odpočinek kombinovat s mnoha aktivitami. Přímo na ostrově můžete zažít jízdu na slonech, různé sportovní aktivity, kuchařské školy, školy thajského boxu apod.

Platnost ceny

MIMOŘÁDNÁ SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP
V období od 1.10. 2018 do 31.3. 2019 (s výjimkou termínů 23.12. 2018 - 4.1. 2019 a 1. -10. 2. 2019) si můžete zajistit dodatečnou slevu 20% z ceny ubytování, pokud si svůj pobyt zakoupíte dříve než 61 dnů před nástupem.


Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Strava Doba 26.04. - 19.07. 25.08. - 01.10. 07.10. - 07.11. 19.07. - 25.08. 01.10. - 07.10.
Seaview Hill Villa Snídaně Na noc 3150 Kč 4950 Kč
Seaview Villa Snídaně Na noc 3650 Kč 5450 Kč
Oceanfront Villa Snídaně Na noc 4950 Kč 7250 Kč
1. dítě (2 - 11,99 let) Snídaně Na noc 0 Kč 0 Kč
2. dítě (2 - 11,99 let) Snídaně Na noc 0 Kč 0 Kč

Nepovinné příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)

Strava Doba 26.04. - 07.11.
Cena za auto pro 1-2 osoby Na zájezd 2750 Kč
Cena za auto pro 3-6 osob Na zájezd 2790 Kč
Polopenze - dospělá osoba Na noc 1350 Kč
Polopenze - dítě Na noc 690 Kč
All inclusive - dospělá osoba Na noc 2890 Kč
All inclusive - dítě Na noc 1450 Kč
Letenka - dosp. os. v optimálním cenovém tarifu od Na zájezd 20550 Kč
Letenka - dítě v optimálním cenovém tarifu od Na zájezd 19550 Kč

Kontaktní formulář

Kontaktní údaje

MARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o.
+420 241 718 646
info@marco-polo.cz
Petrská 23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 00299766
DIČ: CZ00299766
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700

Mapa

Podobné produkty

Jóga v Thajsku - na ostrově Koh Hai - s českou lektorkou Poznávací zájezdy | Thajsko

Jóga v Thajsku - na ostrově Koh Hai - s českou lektorkou

39 900 Kč 8

Zanechme na chvíli za sebou naše každodenní povinnosti, stres a negativní emoce a pojeďme se společně naladit na příchod jara a načerpat novou energii v krásném oprostředí exotického ostrova. Každé ráno pozdravíme společně slunce, prohloubíme a zklidníme dech při pranajámě a protáhneme si jemně tělo v jógových ásanách, kdy podpoříme lymfatický systém a naši imunitu po zimě. Při večerní lekci naladíme mysl na naši vnitřní energii, otevřeme naše srdce pro pochopení a lásku a rozpustíme hluboce uložené negativní emoce během hatha nebo čakra jógy. Naučíme se meditovat a vyzkoušíme si nesmírně uvolňující relaxaci v jóga nidře (jógovém spánku).

V případě zájmu lze zařadit i zdravotní lekci na bolavá záda a zpevnění břišních svalů, uvolňující jin jógu pro naše klouby, kosti a pojivové tkáně či dynamičtější lekci vinyasa flow jógy pro lepší kondici, posílení našich svalů a nastartování metabolismu na rychlejší spalování. Zájemci si mohou vyzkoušet i jednoduché ranní očistné rituály.

Lektorka jógy, fotografka a cestovatelka Irma Březina (majitelka studia Eka Yoga Space): Jógu cvičím 13 let a učím posledních 5 let. Po letech života s jógou se ze mně stal jiný člověk. Soustředěnější, vnímavější, soucitnější i trpělivější. Jóga pronikla do mého každodenního života a usadila se tam nastálo. Kromě fyzického uvolnění mi jóga vnesla do života i zklidnění překotného víru myšlenek a zlepšila ovládání emocí. Pomohla mi najít v sobě klid a pocit vnitřního štěstí.

Detail Termíny a ceny +