facebook

Popis zájezdu

Fotogalerie

Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 241 718 646

Mohlo by vás zajímat


Úžasná kombinace památek v Bangkoku, nádherná pláž na ještě turisty zapomenutém ostrově Koh Hai (Ngai) a stejně tak krásná pláž na ostrově Koh Lanta.

V Bangkoku budete bydlet v centru 2 noci v kvalitním 4* hotelu, můžete se podívat na hlavní chrámy Bangkoku, projet se po řece a ochutnat thajské speciality. Poté se přesunete na jih (přelet Bangkok-Trang) a z letiště v Trangu pojedete do přístavu (cca 50 minut) a poté z přístavu lodí přímo k hotelu Fantasy na ostrov Koh Hai (cca 25 minut), kde máte 5 nocí. Ostrov Koh Hai je ideálním místem na šnorchlování, odpočinek a klidnou dovolenou, není zde ani silnice, takže ani auta. Z ostrova Koh Hai přejedete lodní (cca 1 hodina) na ostrov Koh Lanta do hotelu  Royal Lanta hotel, kde budete 3 noci a z přístavu rovnou do hotelu (cca 40 minut). Ostrov Koh Lanta je větší, takže i možnosti výletů po ostrově je více, můžete si půjčit auto a prozkoumat ostrov, navštívit slonní kempy, stejně tak jsou možné lodní výlety či šnorchlování.

MARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o.
+420 241 718 646
info@marco-polo.cz
Petrská 23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700

Podobné produkty

Jóga Thajsku na ostrově Koh Hai česká lektorka a výlet ZDARMA - Český průvodce Poznávací zájezdy | Thajsko

Jóga Thajsku na ostrově Koh Hai česká lektorka a výlet ZDARMA

39 900 Kč 8

Zanechme na chvíli za sebou naše každodenní povinnosti, stres a negativní emoce a pojeďme se společně naladit na příchod jara a načerpat novou energii v krásném prostředí exotického ostrova. Jedinečná kombinace plážového pobytu a zdravé jógy. Užijte si lenošení na pláži, zklidněte se pomocí meditace či vyzkoušejte některý z výletů lodí na okolní ostrůvky, zdejší podmořský život je bohatý, takže šnorchlování pro vás bude zážitkem.


Celým pobytem vás bude doprovázet Katka Prýmková, tvořivý člověk s nikdy nekončící dobrou náladou. Katka žila několik let v Austrálii a na Maledivách a poslední roky procestovala s batohem na zádech kus světa. Je to nadšená fotografka i dobrodruh s vášní pro poznávání nových kultur a zemí, kterou mimo jógu baví také číst krásné knihy, skládat básně a potápět se v hlubinách oceánu.

Katka je zároveň certifikovanou lektorkou jógy vedenou pod registrací mezinárodních učitelů u Yoga Alliance. Jógou a její výukou se zabývá již přes 11 let. Pravidelně jezdí do Indie a Thajska, kde se i ona stále učí novému od svých učitelů. Vyučovala jógu v nejrůznějších koutech světa a dnes se snaží kousek této příjemné energie vdechnout i do svých lekcí. Při učení jógy se snaží být v neustálém kontaktu s každým jednotlivcem, tedy naslouchat jeho potřebám a pomáhat mu při ásanách tak, aby pro něj cvičení bylo přínosné a pochopil hlubší podstatu jógy.

Pobyt je také skvělou možností pro sólo cestovatele, kteří milují cestování a poznávání nových zemí.

Detail Termíny a ceny +