facebook
TO NEJLEPŠÍ Z NEW YORKU s českým průvodcem - USA_New York_socha svobody

TO NEJLEPŠÍ Z NEW YORKU s českým průvodcem

7 nocí od 69 500 Kč
USA, Havaj, Bahamy, Poznávací zájezdy

TO NEJLEPŠÍ Z NEW YORKU s českým průvodcem

New York je cílem mnoha českých návštěvníků a dovolená v New Yorku může mít mnoho podob. Naše kancelář Vám nabízí možnost poznat New York s naší spolupracovnicí Šárkou Morávkovou, cestovatelkou a milovnicí velkých měst. Její znalosti a nadšení pro tzv. "Velké jablko" Vám umožní poznat New York úplně jinak, než je běžné.

Vypisujeme jen jediný termín tohoto zajímavého zájezdu, protože se Šárkou zamíříme ještě do Singapuru a do Hongkongu a její čas je vzácný.

Využijte možnost prozkoumat New York se Šárkou Morávkovou.

 

Zážitky, na které se můžete těšit

  • New York - New York - New York
  • Manhattanu + Empire State Building
  • Plavba lodí kolem Manhattanu
  • návštěva Přírodovědeckého muzea
  • prohlídka letadlové lodi Intrepid
  • návštěva vyhlášené cukrárny a hamburgerového bistra
Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

Den 1. - Odlet z Prahy a přílet do New Yorku

Ráno v …… se sejdeme na ruzyňském letišti Terminál …..Po odbavení kolem …. Odletíme společností ….. do New Yorku. Předpokládaný přílet je kolem …. Absolvujeme vstupní pohovory, vyzvedneme zavazadla a přejedeme express metrem E do hotelu.
Ubytujeme se, dáme si kávu, odpočineme si a seznámíme se s okolím hotelu (obchod s potravinami, bistra, restaurace, metro). Večeři si zajistí každý sám individuálně.

Den 2. - jižní cíp Manhattanu, Battery park, Financial centre, Broadway, Times Square, Rockefeler centre


Po snídani v hotelu se přesuneme metrem na jižní Manhattan, do Battery parku. Projdeme se po nábřeží, prohlédneme si památníky a sochy v parku a budeme pokračovat přes Bowling green k Wall street. Cestou se zastavíme na prohlídku hřbitova a vnitřku kostela Trinity Church. Nedělní trhy na Broadwayi využijeme k rozchodu na oběd a krátkému odpočinku. Odpoledne věnujeme pietnímu místu Grand Zero, okolí WTC a obchodnímu centru Oculus. Projdeme kostelem St. Paul Church k City hall parku a z Canal street přejedeme metrem k ikonickému věžáku Flat Iron. Přestávku na focení můžeme využít i k návštěvě a občerstvení v italském marketu Etaly café. Po Broadwayi se pak vydáme na Herald square. Navštívíme obchodní dům Macy’s a za pár ulic už nás bude čekat živoucí tepna města - Times Square. Tam ochutnáme pověstnou pizzu za 99 centů a vydáme se na poslední zastávku, do Rockefellerova centra, kde si užijeme vyhlídku Top of the Rock při západu slunce. Kolem 21. hod se vrátíme společně do hotelu metrem.

Den 3 - Brooklyn Bridge, Čínská čtvrť, SoHo, Greenwich


Po pozdní hotelové snídani se vydáme k nedaleké stanici metra a přejedeme na oblíbené místo fotografů – Dumbo, blízko Manhattan bridge. Dáme si kávu na vyhlídkovém molu pod slavnějším sousedem, pod Brooklyn bridge, a pak nás bude čekat přechod na manhattanskou stranu. Ještě než projdeme Columbus parkem do China Townu, vyfotíme si ikonické schody slavného Federálního soudu. Rozchod na oběd bude dostatečně dlouhý i na prohlídku rozmanité čínské čtvrti. Poté se přesuneme do Little Italy, do čtvrtí SoHo a TriBeCa, kde budeme obdivovat krásné litinové budovy a nově otevřená bistra a kavárny. Podvečer bude ideální strávit na Washington square, kde své výkony předvádějí pouliční umělci, malíři, ale i hráči šachů. Posledním místem k procházce bude téměř „vesnická“ čtvrť Greenwiche Village. Kromě míst, kde se točily seriály Přátelé a Sex ve městě, se můžeme navečeřet i ve vyhlášeném hamburgerovém bistru. Návrat do hotelu může být společný i individuální.

Den 4. - loď Intrepid, plavba kolem Manhattanu, Hudson yeards, Hingh Line, Little Island a individuální volno


Po snídani se kolem 9 hod. přesuneme metrem na nábřeží Hundsonu na Pier 84. Navštívíme úchvatnou letadlovou loď Intrepid s ponorkou a Space centrem. Poté si užijeme TOP plavbu lodí kolem Sochy svobody a jižního Manhattanu. Popojedeme autobusem do nově postavené části Chelsea – Hudson yeards. Po pauze na pozdní oběd se vydáme na nejnovější vyhlídku v NYC, na prosklenou terasu The Edge. Nahlížet do oken bytů a kanceláří budeme moci při procházce celou High Line (bývalá nadzemní dráha) v Chelsea. Zbytek dne bude individuální volno, abychom si po třech nabitých dnech odpočinuli každý po svém.

Relax day - Harlem, Morningside + individuální volno (na nákupy)Den 5. - ESB, Midtown, Roosevelt Island, Madison


Po snídani pojedeme společně přímo na 5. Avenue, k Empire State Buildingu, který také dopoledne navštívíme. Projdeme si 34. street až k Madison square garden. Nakoukneme do nádraží Penn Station a na newyorskou poštu. Projdeme čtvrtí Korea Town, kde si dáme přestávku na oběd a pak už vyrazíme metrem na Lexington Av. Užijeme si výhled z lanovky (nad řekou) cestou na Roosevelt Island. Chvíli si odpočineme na promenádě a krátce prozkoumáme nově postavené IT centrum. Zpět na Manhattan se vrátíme opět lanovkou a projdeme si části slavných avenue: Lexington, Park a Madison. V pozdním odpoledni navštívíme knihovnu na 5. avenue a nádraží Grand central. Úchvatný Bryant park využijeme na posezení (třeba s večeří z nedalekého Food marketu) a poslouchání hudby. Kolem 21. hodiny se sejdeme před Empire State Buildingem na noční prohlídku této slavné vyhlídky, abychom měli srovnání ve dne i v noci. Metrem pojedeme do hotelu společně.

Den 6. - Relax day - Harlem, Morningside + individuální volno (na nákupy)

Po ranní snídani v hotelu pojedeme metrem do Harlemu. Projdeme si hlavní třídu s kostely, vyfotíme si slavné divadlo Apollo a přejdeme do Riverside parku, kde si prohlédneme památník generála Granta a Riverside Church. Budeme-li mít štěstí a Columbia University ještě neskončí školní rok, prohlédneme si kampus a veřejné prostory právnické fakulty a koleje učitelů. Pak si dáme si kávu a něco dobrého ve vyhlášené kavárně Hex a prohlídku této části města završíme návštěvou úchvatné katedrály St. John. Od Central parku se dostaneme metrem do srdce Manhattanu, kde si dáme individuální volno na nákupy, na návštěvu dalších doporučených míst, můžeme zajít do kina nebo do divadla na muzikál.

Den 7. - Lincoln centre, Central park, muzea a 5. Avenue

Po snídani odjedeme metrem k Bryant parku a projdeme si 5. Av směrem k Central parku. Cestou navštívíme katedrálu Sv. Patrika, Trump Tower, showroom firmy Apple a lobby slavného hotelu Plaza. Můžeme si dát kávu nebo něco na zub v „tajném“ suterénním marketu a pak budeme pokračovat skrz park těmi nejznámějšími místy (Mall, Bethesda, Bow bridge,) a vyjdeme na západní části parku u domů s nejlepší newyorskou adresou (Dakota, San Remo). Zavzpomínáme u Imagine na Johna Lennona a na 72. street si zajdeme na oběd. Po něm se ponoříme mezi kameny, kostry dinosaurů a do hlubin vesmíru v Přírodovědeckém muzeu. V pozdním odpoledni si opět užijeme zeleň a květoucí stromy Central parku. Projdeme si Shakespearovu zahradu, „sedneme si na šeptací“ lavici, uvidíme zámek, divadlo, nádrž J. Kennedyové, Guggenheim muzeum a kolem 18. hodiny budeme mít možnost navštívit individuálně Metropolitní muzeum, popřípadě další části Central parku. Večer se můžeme naposledy společně projít po svítící 5. Avenue.

Den 8. - 5. Av.,Lower East Side a odlet do Prahy

Ráno se individuálně nasnídáme a opustíme pokoje kolem půl desáté. Společně pojedeme metrem na Unior Square, kde si prohlédneme sobotní trhy a okolní ulice. Pak přejedeme do čtvrti Lower Easr Side na stanici Delancey. Projdeme si pár atraktivních ulic této „znovuzrozené“ čtvri a pokusíme se mestátá frontu a najíst se U Katze, kde dělají vyhlášené pastrami. Podle času se busem posuneme na Astor Place nebo se vrátíme do hotelu. Podle času odletu pojedeme na letiště JFK (cca 4 hodiny před odletem). Společností …. odletíme do ČR v …….

Den 9. - Přílet do Prahy

Cena zahrnuje

zpáteční letenka vč. tax a poplatků
vízum ESTA vč. vyřízení
7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji komfortního hotelu se snídaní
letištní transfery
veškeré jízdné po městě včetně lanovky (dle programu)
všechny vstupy na atrakce uvedené v programu (Empire State Building, Top of the Rock, The Edge, plavba lodí kolem Manhattanu, návštěva Přírodovědeckého muzea, prohlídka letadlové lodi Intrepid)
průvodcovské a organizační služby
zákonné pojištění CK pro případ úpadku
zákonný odvod do garančního fondu

Cena nezahrnuje

odbavené zavazadlo (cca 2500 Kč za zavazadlo)
Seating v letadle
cestovní pojištění
strava (kromě věcí uvedených v programu)

Den 1. Odlet z Prahy do New Yorku

Ráno v …… se sejdeme na ruzyňském letišti Terminál …..Po odbavení kolem …. Odletíme společností ….. do New Yorku. Předpokládaný přílet je kolem …. Absolvujeme vstupní pohovory, vyzvedneme zavazadla a přejedeme express metrem E do hotelu.

Ubytujeme se, dáme si kávu, odpočineme si a seznámíme se s okolím hotelu (obchod s potravinami, bistra, restaurace, metro). Večeři si zajistí každý sám individuálně.Lic Plaza New York


Den 2. - jižní cíp Manhattanu, Battery park, Financial centre, Broadway, Times Square, Rockefeler ce

Po snídani v hotelu se přesuneme metrem na jižní Manhattan, do Battery parku. Projdeme se po nábřeží, prohlédneme si památníky a sochy v parku a budeme pokračovat přes Bowling green k Wall street. Cestou se zastavíme na prohlídku hřbitova a vnitřku kostela Trinity Church. Nedělní trhy na Broadwayi využijeme k rozchodu na oběd a krátkému odpočinku. Odpoledne věnujeme pietnímu místu Grand Zero, okolí WTC a obchodnímu centru Oculus. Projdeme kostelem St. Paul Church k City hall parku a z Canal street přejedeme metrem k ikonickému věžáku Flat Iron. Přestávku na focení můžeme využít i k návštěvě a občerstvení v italském marketu Etaly café. Po Broadwayi se pak vydáme na Herald square. Navštívíme obchodní dům Macy’s a za pár ulic už nás bude čekat živoucí tepna města - Times Square. Tam ochutnáme pověstnou pizzu za 99 centů a vydáme se na poslední zastávku, do Rockefellerova centra, kde si užijeme vyhlídku Top of the Rock při západu slunce. Kolem 21. hod se vrátíme společně do hotelu metrem.

Snídaně

Lic Plaza New York


Den 3. - Brooklyn Bridge, Čínská čtvrť, SoHo, Greenwich

Po pozdní hotelové snídani se vydáme k nedaleké stanici metra a přejedeme na oblíbené místo fotografů – Dumbo, blízko Manhattan bridge. Dáme si kávu na vyhlídkovém molu pod slavnějším sousedem, pod Brooklyn bridge, a pak nás bude čekat přechod na manhattanskou stranu. Ještě než projdeme Columbus parkem do  China Townu, vyfotíme si ikonické schody slavného Federálního soudu. Rozchod na oběd bude dostatečně dlouhý i na prohlídku rozmanité čínské čtvrti. Poté se přesuneme do Little Italy, do čtvrtí SoHo a TriBeCa, kde budeme obdivovat krásné litinové budovy a nově otevřená bistra a kavárny. Podvečer bude ideální strávit na Washington square, kde své výkony předvádějí  pouliční umělci, malíři, ale i hráči šachů. Posledním místem k procházce bude téměř „vesnická“ čtvrť Greenwiche Village. Kromě míst, kde se točily seriály Přátelé a Sex ve městě, se můžeme navečeřet i ve vyhlášeném hamburgerovém bistru. Návrat do hotelu může být společný i individuální.

Snídaně

Lic Plaza New York


Den 4. - loď Intrepid, plavba kolem Manhattanu, Hudson yeards, Hingh Line, Little Island a individuá

Po snídani se kolem 9 hod. přesuneme metrem na nábřeží Hundsonu na Pier 84. Navštívíme úchvatnou letadlovou loď Intrepid s ponorkou a Space centrem. Poté si užijeme TOP plavbu lodí kolem Sochy svobody a jižního Manhattanu. Popojedeme autobusem do nově postavené části Chelsea – Hudson yeards. Po pauze na pozdní oběd se vydáme na nejnovější vyhlídku v NYC, na prosklenou terasu The Edge. Nahlížet do oken bytů a kanceláří budeme moci při procházce celou High Line (bývalá nadzemní dráha) v Chelsea. Zbytek dne bude individuální volno, abychom si po třech nabitých dnech odpočinuli každý po svém.

Snídaně

Lic Plaza New York


Den 5. - ESB, Midtown, Roosevelt Island, Madison

Po snídani pojedeme společně přímo na 5. Avenue, k Empire State Buildingu, který také dopoledne navštívíme. Projdeme si 34. street až k Madison square garden. Nakoukneme do nádraží Penn Station a na newyorskou poštu. Projdeme čtvrtí Korea Town, kde si dáme přestávku na oběd a pak už vyrazíme metrem na Lexington Av. Užijeme si výhled z lanovky (nad řekou) cestou na Roosevelt Island. Chvíli si odpočineme na promenádě a krátce prozkoumáme nově postavené IT centrum. Zpět na Manhattan se vrátíme opět lanovkou a projdeme si části slavných avenue: Lexington, Park a Madison. V pozdním odpoledni navštívíme knihovnu na 5. avenue a nádraží Grand central. Úchvatný Bryant park využijeme na posezení (třeba s večeří z nedalekého Food marketu) a poslouchání hudby. Kolem 21. hodiny se sejdeme před Empire State Buildingem na noční prohlídku této slavné vyhlídky, abychom měli srovnání ve dne i v noci. Metrem pojedeme do hotelu společně.

Snídaně

Lic Plaza New York


Den 6. - Relax day - Harlem, Morningside + individuální volno (na nákupy)

Po ranní snídani v hotelu pojedeme metrem do Harlemu. Projdeme si hlavní třídu s kostely, vyfotíme si slavné divadlo Apollo a přejdeme do Riverside parku, kde si prohlédneme památník generála Granta a Riverside Church. Budeme-li mít štěstí a Columbia University ještě neskončí školní rok, prohlédneme si kampus a veřejné prostory právnické fakulty a koleje učitelů. Pak si dáme si kávu a něco dobrého ve vyhlášené kavárně Hex a prohlídku této části města završíme návštěvou úchvatné katedrály St. John. Od Central parku se dostaneme metrem do srdce Manhattanu, kde si dáme individuální volno na nákupy, na návštěvu dalších doporučených míst, můžeme zajít do kina nebo do divadla na muzikál.

Snídaně

Lic Plaza New York


Den 7. - Lincoln centre, Central park, muzea a 5. Avenue

Po snídani odjedeme metrem k Bryant parku a projdeme si 5. Av směrem k Central parku. Cestou navštívíme katedrálu Sv. Patrika, Trump Tower, showroom firmy Apple a lobby slavného hotelu Plaza. Můžeme si dát kávu nebo něco na zub v „tajném“ suterénním marketu a pak budeme pokračovat skrz park těmi nejznámějšími místy (Mall, Bethesda, Bow bridge,) a vyjdeme na západní části parku u domů s nejlepší newyorskou adresou (Dakota, San Remo). Zavzpomínáme u Imagine na Johna Lennona a na 72. street si zajdeme na oběd. Po něm se ponoříme mezi kameny, kostry dinosaurů a do hlubin vesmíru v Přírodovědeckém muzeu. V pozdním odpoledni si opět užijeme zeleň a květoucí stromy Central parku. Projdeme si Shakespearovu zahradu, „sedneme si na šeptací“ lavici, uvidíme zámek, divadlo, nádrž J. Kennedyové, Guggenheim muzeum a kolem 18. hodiny budeme mít možnost navštívit individuálně Metropolitní muzeum, popřípadě další části Central parku. Večer se můžeme naposledy společně projít po svítící 5. Avenue.

Snídaně

Lic Plaza New York


Den 8. - 5. Av.,Lower East Side a odlet do Prahy

Ráno se individuálně nasnídáme a opustíme pokoje kolem půl desáté. Společně pojedeme metrem na Unior Square, kde si prohlédneme sobotní trhy a okolní ulice. Pak přejedeme do čtvrti Lower Easr Side na stanici Delancey. Projdeme si pár atraktivních ulic této „znovuzrozené“ čtvri  a pokusíme se mestátá frontu a najíst se U Katze, kde dělají vyhlášené pastrami. Podle času se busem posuneme na Astor Place nebo se vrátíme do hotelu. Podle času odletu pojedeme na letiště JFK (cca 4 hodiny před odletem). Společností …. odletíme do ČR v …….

Snídaně

Lic Plaza New York


Den 9. - Přílet do Prahy

CK Marco Polo Int.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 1551/23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 138 788 3825 / 2700

Podobné produkty

Havajské ostrovy za přírodou, odpočinkem i poznáním - Poznávací zájezdy | USA, Havaj, Bahamy

Havajské ostrovy za přírodou, odpočinkem i poznáním

82 500 Kč 9

Poznejte krásy havajských ostrovů - tropický Kauai, nádhernými plážemi obklopený Maui, Oahu s hlavním městem Honolulu, ikonickou pláží Waikiki, ale i přístavem Pearl Harbour.
Zájezd lze okořenit i dalším ostrovem - např. sopečným Big Island, zastávkou v kosmopolitním San Franciscu, Los Angeles, nebo i dalších amerických destinacích jako třeba Las Vegas a s výlety do národních parků, zastavit se v New Yorku, nebo zkombinovat třeba s kanadským Vancouverem.

Detail Termíny a ceny +
USA - Havaj - Francouzská Polynésie (Moorea / Bora Bora) - Poznávací zájezdy | USA, Havaj, Bahamy

USA - Havaj - Francouzská Polynésie (Moorea / Bora Bora)

165 550 Kč 16

Exklusivní poznávací a pobytový zájezd, který vám zprostředkuje krásy havajských ostrovů (Maui, Kauai a Oahu - za příplatek Big Island) a odpočinek a relax na nejkrásnějších plážích ve Francouzské Polynésii - na ostrově Moorea nebo Bora Bora (za příplatek kombinace obou, možnost prodloužení pobytu, nebo i přidání dalších ostrovů). Zájezd je lehce okořeněn i zastávkou v kosmopolitním San Franciscu, s možností zastavit se i v Los Angeles, nebo i dalších amerických destinacích (Las Vegas, národní parky atd.).

Detail Termíny a ceny +
Aljaška - za divokou přírodou s českým průvodcem - Český průvodce Exotický zájezd | USA, Havaj, Bahamy

Aljaška - za divokou přírodou s českým průvodcem

79 500 Kč 7-11

Připravte se s CK Marco Polo na nezapomenutelné cestování. Jedinečný poznávací, dobrodružný zájezd na Aljašku s českým průvodcem.

Co vás ve zkratce čeká?
- 9 až 13denní cesta na Aljašce.
- Program plný dobrodružství a aktivních výletů. Vydáme se na výlety k několika ledovcům, vypravíme se na plavbu po Tichém oceánu a i na výlety k národnímu parku Denali, Kenai.
- Možnost vydat se za medvědy do velmi odlehlé oblasti n.p. Katmai nebo zálivu Chinitna
- Nabízíme i prodloužení s cestou na ostrov Kodiak
- Malá parta do 6 lidí s českým průvodcem.
- Cesta bez letenky a v případě, že si ji nebudete chtít zařizovat sami, nabídneme Vám různé možnosti dopravy - nejrychlejší, nejlevnější, nebo třeba se zastávkou např. v New Yorku, nebo západním pobřeží USA (Los Angeles, San Francisco, Seattle apod.).

Detail Termíny a ceny +
Velká cesta do Tichomoří: USA - Havaj - Cookovy ostrovy - Poznávací zájezdy | Cookovy ostrovy

Velká cesta do Tichomoří: USA - Havaj - Cookovy ostrovy

144 500 Kč 16

Exklusivní poznávací a pobytový zájezd, který vám zprostředkuje krásy havajských ostrovů (Maui a Oahu - za příplatek Kauai, nebo Big Island) a odpočinek a relax na exotických plážích Rarotongy na Cookových ostrovech.

Tuto výjimečnou cestu připravujeme klientům na míru, takže je možné ji upravit, např. zkombinovat pobyt na exotickém ostrově Aitutaki, vybrat si jiné typy ubytování, prodloužit či zkrátit pobyt, odcestovat v termínu, který není aktuálně vypsaný.
Zájezd je lehce okořeněn i zastávkou v kosmopolitním San Franciscu, s možností zastavit se i v Los Angeles, nebo i dalších amerických destinacích (Las Vegas, národní parky atd.).

Detail Termíny a ceny +
loading