facebook
Golf ve Vietnamu - Jižní Vietnam - KN Golf Link Nha Trang

Golf ve Vietnamu - Jižní Vietnam

7 nocí od 29 500 Kč
Vietnam, Poznávací zájezdy

Popis zájezdu

Cestovat za golfem do exotiky už dávno není v zimních měsících neobvyklé. Golf v Thajsku, Jihoafrické republice, USA, Malajsii a jinde už na našem trhu zdomácněl. Vietnam je zatím trochu ve stínu známých destinací. Neprávem. Vietnam je totiž opravdovým golfovým rájem. Nová a nová hřiště jsou dokončována každým rokem. Dnes (2019) je více než 50 kvalitních hřišť a z toho 15-20 opravdu špičkových. Připravíme pro vás cestu za golfem na míru. Jako inspiraci jsme pro vás připravili tři týdenní golfové okruhy: Jižní Vietnam, Centrální Vietnam a Severní Vietnam. Golf je vždy doplněný o výlety, které Vám umožní poznat to nejlepší z dané lokality.

Jižní Vietnam
Pro golfisty cestovatele je Saigon (Ho Či Min) skutečně fascinující destinací, kde můžete začít skvělou golfovou dovolenou. Saigon je pulzující velkoměsto, které si ale zachovává koloniálního ducha. Bezpočet restaurací, pouličních vývařoven, barů, tržišť a masážních salónů vám nedovolí, abyste se nudili na hotelovém pokoji.
Stará kmérská architektura se mísí s tradiční čínskou a koloniální francouzskou architekturou. Všechny jsou utlačované moderní socialistickou výstavbou, ale srdnatě se brání. Křesťanské kostely sousedí s hinduistickými chrámy, taoistickými chrámy a buddhistickými pagodami. Parky jsou přírodními tělocvičnami pro stovky místních obyvatel a město žije téměř 24 hodin denně.
Můžete vyrazit do delty řeky Mekong, k návštěvě proslulých tunelů Cu Chi, do mangrovníkových lesů kolem delty řeky Saigon i do nedalekých hor. Ale hlavně můžete hrát golf na skvělých hřištích.

Fotogalerie

Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 241 718 646

1. den - přílet do Saigonu - transfer do hotelu - ubytování v Saigonu - fakultativně : Průvodcovaná prohlídka Saigonu

2. den - hra na hřišti Tan Son Nhat Golf Club

3. den - hra na hřišti Twin Doves Golf Club

4. den - průvodcovaný výlet na řeku Mekong

5. den - přelet k moři do letoviska Nha Trang - odpočinek u moře

6. den - hra na hrřišti KN Golf Link

7. den - hra na hřišti Vinpearl Nha Trang

8. den - konec cesty - odlet

Cena zahrnuje

Transfery dle programu
7x ubytování se snídaní ve 4* a 5* hotelech 
4x golf na uvedených hřištích (včetně green fee, caddy fee a sdíleného vozíku)
1x oběd na hřišti Tan Son Nhat
Celodenní výlet na řeku Mekong, včetně oběda v lokální restauraci
Balenou pitnou vodu během transferů
Asistenci průvodce při cestě na golf a při registraci na hřištích
24-hodinovou emergency službu pro případ nouze

Cena nezahrnuje

Letenku na trase do Saigonu - cca 16-17 tisíc Kč 
Letenku na trase Saigon - Nha Trang - Saigon - cca 140 USD
Osobní výdaje
Víza do Vietnamu - jsou elektronická a pomůžeme s jejich zajištěním
Spropitné místním průvodcům a caddy

1. den - Přílet do Saigonu (Ho Chi Minh)

Po příletu vás na letišti přivítá náš zástupce a zaveze vás do hotelu v centru města. Bude asistovat u vašeho ubytování. Pokud přiletíte dopoledne, můžete odpoledne využít fakultativně: Polodenní prohlídku města2. den - Hra na hřišti Tan Son Nhat

Po snídani si vás vyzvedne v hotelu náš průvodce a odveze vás na hřiště Tan Son Nhat Gof Club. Hřiště je vzdálené jen necelých 10 km od centra města. Je to moderní městské hřiště. Zdá se být přátelské k hráčům, ale to může být jen zdání, protože architekti rozhodně nešetřili vodou a vodních překážek je tu opravdu hodně. Pokud ovšem využijete široké fairwaye, nebudete mít problém. Jako hřiště na uvítanou ve Vietnamu je „Tan Son“ naprosto v pořádku.
Po hře a odpočinku v klubovně vás převezeme zpět do města a necháme vás, abyste si svobodně užili pozdní odpoledne a večer.
Snídaně - oběd


3. den - Hra na hřišti Twin Dove Golf Club

Stejně jako předchozí den vás po snídani vyzvedneme v hotelu a odvezeme na hřiště. Twin Dowes Club je od vašeho hotelu vzdálené cca 1 hodinu (36 km). 27 jamkové hřiště patří k nejlépe udržovaným hřištím na jihu Vietnamu. Velkoryse postavené nejen hřiště, ale i club house, dává pocítit, že na tomhle hřišti jde majitelům o prestiž. Vše funguje, jak má a hra je jen na vašich dovednostech.
Po hře se vrátíte do Saigonu. Pokud jste nestihli prohlídku města první den, je dnes šance si město s průvodcem fakultativně prohlédnout.
Snídaně


4. den - Výlet na řeku Mekong

Být na jihu Vietnamu a nenavštívit deltu řeky Mekong, by byl určitě hřích. Proto jsme návštěvu mohutné řeky zahrnuli do ceny.
Po snídani si vás vyzvedneme v recepci a odvezeme vás na jih do přístavu. V přístavu se nalodíte na malou loď a vyrazíte na řeku Mekong. Nejprve poplujete širokou řekou, abyste viděli velké nákladní lodě, které připlouvají z moře a zajišťují přepravu zboží na velké vzdálenosti. Pak navštívíte některý z malých ostrovů (snažíme se vyhnout masové turistice), které jsou vyhlášené svou zemědělskou činností a seznámíte se s životem vietnamských farmářů.
Poobědváte (v ceně) v lokální restauraci a během odpoledne se vrátíte do hotelu. Zbytek dne volno.
Snídaně - oběd


5. den - Přesun k moři do letoviska Nha Trang

Dnešek je plánovaný na přesun k moři, ale pokud budete ochotni letět brzy ráno, můžete fakultativně odpoledne hrát na některém hřišti v okolí Nha Trangu. Z hotelu vás v dohodnutý čas vyzvedne náš průvodce a odveze vás na letiště. Domácím letem se přesunete do Nha Trangu. Po příletu máte zajištěný transfer do plážového hotelu. Ubytujete se a máte volno.
Snídaně


6. den - Hra na hřišti KN Golf Link

Grag Norman navrhl opravdu krásné hřiště. 36 jamek na KN Golf Link je výzvou k tomu, abyste svůj pobyt v Nha Trangu prodloužili a několikrát se sem ještě vrátili. Hřiště je ukázkou současného Vietnamu – ukázkou úspěšného rodinného businessu, kde hlava rodiny je visionářem, který chce vytvořit něco nádherného, funkčního a obchodně úspěšného. Pan Le Van Kiem takovým visionářem bezesporu je. Navíc chce ctít etická pravidla k ochraně přírody a vše je na hřišti znát. Hrát na KN Golf Link je velká radost.
Po hře se vrátíte k moři a můžete odpočívat na pláži.
Snídaně


7. den - Hra na hřišti Vinpearl Nha Trang

Po snídani vás odvezeme na hřiště Vinpearl. To je úplně jiný příběh, než KN Golf links. Dá se říct, druhá tvář Vietnamu – silná korporace, která má svá křídla roztažená napříč mnoha podnikatelskými aktivitami. Golfová hřiště staví na mnoha místech ve Vietnamu a vždy je spojuje se svými developerskými aktivitami.
Hřiště je exkluzivně umístěno na samostatném ostrově jménem Hon Tre, který se nachází mimo město Nha Trang – musíte kousek cesty do přístavu a pak cca 10 minut lodí. Ostrov je nádherným kouskem přírody, propojeným s golfovým hřištěm. Určitě stojí za to si tu zahrát.
Po hře návrat do hotelu a poslední odpoledne na pláži a poslední večer v hotelu.
Snídaně


8. den - Konec cesty - odlet

Dopoledne končí váš pobyt v hotelu. Podle toho, co bude následovat zajistíme transfer na letiště pro odlet domů, popřípadě prodloužení pobytu u moře, nebo odjezd na jiné místo ve Vietnamu. Vše jsme schopni individuálně upravit.
SnídaněMARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o.
+420 241 718 646
info@marco-polo.cz
Petrská 23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700