facebook

 

Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

1. den - Přílet do Saigonu (Ho Chi Minh)

Po příletu vás na letišti přivítá náš zástupce a zaveze vás do hotelu v centru města. Bude asistovat u vašeho ubytování. Pokud přiletíte dopoledne, můžete odpoledne využít fakultativně: Polodenní prohlídku města2. den - Hra na hřišti Tan Son Nhat

Po snídani si vás vyzvedne v hotelu náš průvodce a odveze vás na hřiště Tan Son Nhat Gof Club. Hřiště je vzdálené jen necelých 10 km od centra města. Je to moderní městské hřiště. Zdá se být přátelské k hráčům, ale to může být jen zdání, protože architekti rozhodně nešetřili vodou a vodních překážek je tu opravdu hodně. Pokud ovšem využijete široké fairwaye, nebudete mít problém. Jako hřiště na uvítanou ve Vietnamu je „Tan Son“ naprosto v pořádku.
Po hře a odpočinku v klubovně vás převezeme zpět do města a necháme vás, abyste si svobodně užili pozdní odpoledne a večer.
Snídaně - oběd


3. den - Hra na hřišti Twin Dove Golf Club

Stejně jako předchozí den vás po snídani vyzvedneme v hotelu a odvezeme na hřiště. Twin Dowes Club je od vašeho hotelu vzdálené cca 1 hodinu (36 km). 27 jamkové hřiště patří k nejlépe udržovaným hřištím na jihu Vietnamu. Velkoryse postavené nejen hřiště, ale i club house, dává pocítit, že na tomhle hřišti jde majitelům o prestiž. Vše funguje, jak má a hra je jen na vašich dovednostech.
Po hře se vrátíte do Saigonu. Pokud jste nestihli prohlídku města první den, je dnes šance si město s průvodcem fakultativně prohlédnout.
Snídaně


4. den - Výlet na řeku Mekong

Být na jihu Vietnamu a nenavštívit deltu řeky Mekong, by byl určitě hřích. Proto jsme návštěvu mohutné řeky zahrnuli do ceny.
Po snídani si vás vyzvedneme v recepci a odvezeme vás na jih do přístavu. V přístavu se nalodíte na malou loď a vyrazíte na řeku Mekong. Nejprve poplujete širokou řekou, abyste viděli velké nákladní lodě, které připlouvají z moře a zajišťují přepravu zboží na velké vzdálenosti. Pak navštívíte některý z malých ostrovů (snažíme se vyhnout masové turistice), které jsou vyhlášené svou zemědělskou činností a seznámíte se s životem vietnamských farmářů.
Poobědváte (v ceně) v lokální restauraci a během odpoledne se vrátíte do hotelu. Zbytek dne volno.
Snídaně - oběd


5. den - Přesun k moři do letoviska Nha Trang

Dnešek je plánovaný na přesun k moři, ale pokud budete ochotni letět brzy ráno, můžete fakultativně odpoledne hrát na některém hřišti v okolí Nha Trangu. Z hotelu vás v dohodnutý čas vyzvedne náš průvodce a odveze vás na letiště. Domácím letem se přesunete do Nha Trangu. Po příletu máte zajištěný transfer do plážového hotelu. Ubytujete se a máte volno.
Snídaně


6. den - Hra na hřišti KN Golf Link

Grag Norman navrhl opravdu krásné hřiště. 36 jamek na KN Golf Link je výzvou k tomu, abyste svůj pobyt v Nha Trangu prodloužili a několikrát se sem ještě vrátili. Hřiště je ukázkou současného Vietnamu – ukázkou úspěšného rodinného businessu, kde hlava rodiny je visionářem, který chce vytvořit něco nádherného, funkčního a obchodně úspěšného. Pan Le Van Kiem takovým visionářem bezesporu je. Navíc chce ctít etická pravidla k ochraně přírody a vše je na hřišti znát. Hrát na KN Golf Link je velká radost.
Po hře se vrátíte k moři a můžete odpočívat na pláži.
Snídaně


7. den - Hra na hřišti Vinpearl Nha Trang

Po snídani vás odvezeme na hřiště Vinpearl. To je úplně jiný příběh, než KN Golf links. Dá se říct, druhá tvář Vietnamu – silná korporace, která má svá křídla roztažená napříč mnoha podnikatelskými aktivitami. Golfová hřiště staví na mnoha místech ve Vietnamu a vždy je spojuje se svými developerskými aktivitami.
Hřiště je exkluzivně umístěno na samostatném ostrově jménem Hon Tre, který se nachází mimo město Nha Trang – musíte kousek cesty do přístavu a pak cca 10 minut lodí. Ostrov je nádherným kouskem přírody, propojeným s golfovým hřištěm. Určitě stojí za to si tu zahrát.
Po hře návrat do hotelu a poslední odpoledne na pláži a poslední večer v hotelu.
Snídaně


8. den - Konec cesty - odlet

Dopoledne končí váš pobyt v hotelu. Podle toho, co bude následovat zajistíme transfer na letiště pro odlet domů, popřípadě prodloužení pobytu u moře, nebo odjezd na jiné místo ve Vietnamu. Vše jsme schopni individuálně upravit.
SnídaněMARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700