facebook

Informace o Colonnade Insurance S.A., organizační složka

Cestování bez obav za každé situace.

Ať už se za dobrodružstvím s CK Marco Polo vydáte kamkoli, cestovní pojištění od Colonnade se vašim plánům zcela přizpůsobí. A to za těch nejvýhodnějších podmínek.

Flexibilní rozsah krytí

Pojistit si můžete základní rizika nebo zvolit komplexní ochranu včetně pojištění mazlíčka, sportovní výbavy nebo například rizikových sportů.

Vysoký limit pojištěných zavazadel

Kryjeme poškození, zničení, ztrátu nebo odcizení zavazadel a osobních věcí až do 100 000 Kč, u osobní a služební elektroniky je limit nastaven až do 50 000 Kč.

Léčebné výlohy včetně Covid-19

Součástí všech variant našeho cestovního pojištění jsou léčebné výlohy v souvislosti s Covid-19 a pojištění karantény, a to bez jakékoli spoluúčasti.

Odpovědnost za škodu ve všech variantách

Občanskou odpovědnost za škody na zdraví či na majetku kryjeme ve všech variantách, s limitem až 10 milionů korun.

Kdy a jak si pojištění sjednat?

Cestovní pojištění doporučujeme sjednat současně se sjednáním vaší dovolené. Můžete ji tak mít chráněnu i pro případ nutnosti jejího storna.

Kde najdu více informací?

Další informace k cestovnímu pojištění od Colonnade naleznete v našich pojistných podmínkách a informačním dokumentu o pojistném produktu.

Jak postupovat při potížích v zahraničí?

Potřebujete-li lékařskou péči, převoz, repatriaci nebo pomoc v případě odpovědnosti, neodkladně kontaktujte naši asistenční službu na čísle +420 221 586 687. K dispozici je vám nepřetržitě.

Jak nahlásit škodu?

Škodu nahlásíte jednoduše online. Na skody.colonnade.cz vyplníte veškeré potřebné informace a přiložíte naskenované originály dokladů.

O Colonnade Insurance

Jsme neživotní pojišťovnou se sídlem v Lucembursku. Na středo a východoevropském trhu působíme od roku 2016 jako součást kanadského holdingu Fairfax. Zakládáme si na vstřícném a profesionálním jednání. Asistenční služba Europ Assistance je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Škody likvidujeme do 10 dní od nahlášení.

Klient/zájemce o pojištění souhlasí se vstupem do pojištění a je si vědom, že se přistoupením do tohoto pojištění nestává pojistníkem a tedy nemá postavení pojistníka a nemůže činit úkony, které náleží pouze pojistníkovi (zejména uzavírat pojistné smlouvy, odpovídat za úhradu pojistného, měnit nebo ukončit pojištění, a to i bez vědomí pojištěného

Pro více informací nebo sjednání pojištění navštivte náš web nebo nás kontaktujte.

Odkaz na stažení pojistných podmínek ZDE.

loading