facebook
Singapur -

Singapur

Popis destinace

Singapur, to je fascinující směs Východu a Západu, tradic i moderních technologií. Singapur vás překvapí neuvěřitelným pořádkem, disciplínou, čínskou malebností, kvalitními službami a milými lidmi.

Singapur je ideálním místem pro několikadenní zastávku na vaší cestě do Indonésie, Thajska, Malajsie a ostatních zemí jihovýchodní Asie. Je to město plné rozmanitých chutí asijské kuchyně a nákupních možností.Ponořte se do nákupní třídy Orchard Road, která Vás uchvátí množstvím moderních nákupních galerií a obchodů všech světových značek. Zejména v době výprodejů se Singapur promění v nákupní ráj. Až budete míst dost nakupování, objevte město z obřího ruského kola Singapore Flyer. Odtud, z ptačí perspektivy, poznáte kouzlo a krásu singapurských mrakodrapů. Výhled na město s přístavem Vás určitě omámí. Večer si pak můžete vychutnat kulinářské zážitky v místních restauracích, které nabízejí jídla snad všech světových kuchyní nebo posedíte v některém z místních barů se sklenkou tradičního koktejlu Singapore Sling v ruce.

Singapur není pouze místem koncentrace světových bank a finančních institucí, ale i místem, kde se dotknete čínské a indické kultury, okusíte nové chutě a vůně, naleznete světoznámou zahradu orchidejí či vyhlášené noční Safari a ZOO, kde můžete posnídat s orangutany. Singapur je městem, kde každý nalezne to, co hledá.

loading