facebook
Indonésie -

Indonésie

Popis destinace

Bali
Bali vás omámí svojí jedinečností, exotickou přírodou a nezaměnitelnou kulturou. Místní lidé si vás podmaní na první pohled kouzelným úsměvem a čistou duší. Pokud chcete zažít ráj na Zemi, vydejte se na Bali, na jeden z nejkrásnějších ostrovů na světě a bezesporu nejkrásnější v celé Indonésii. Bali si zamiluje každý, okouzlí Vás harmonií krajiny, zelenými terasami rýžových polí, tyrkysovým mořem a hlavně svými obyvateli, kteří jsou milí, přívětiví, přátelští a vždy pro Vás mají úsměv. Ne nadarmo se říká, že lidé na Bali jsou jedni z nejhezčích na světě.
Bali je také ostrov tisíců hinduistických chrámů a svatyň, které spatříte na každém kroku. Místní obyvatelé žijí již po staletí bez válek v rytmu náboženských obřadů, ve skromném souladu s přírodou a Bohem, v atmosféře vzájemné pomoci, míru a klidu. Bali nabízí pro každého něco – je ideálním místem pro rodinnou dovolenou nebo romantický pobyt pro páry či svatební cesty. Bali nemůžete jen „navštívit“, Bali musíte zažít.

Jáva

Propadněte kouzlu indonéského souostroví. Uprostřed Indonésie na Vás čeká pohádkový ostrov Jáva, jehož majestátní sopky, čajové plantáže a terasy plné rýžových polí Vás uchvátí. Jáva je zároveň nejvyspělejším ostrovem Indonésie a centrem celé země. Pokud se rozhodnete navštívit Jávu, rozhodně nesmíte vynechat návštěvu a prohlídku tak významných míst, kterými jsou poklady Indonésie - buddhistický chrámový komplex Borobudur a hinduistické chrámy v Prambananu. Obě tyto památky jsou zapsány v Seznamu světového dědictví Unesco.

Holiday Resort Lombok  - 4* - Indonésie -

Holiday Resort Lombok - 4*

Holiday Resort Lombok  - 4* - Indonésie

Holiday Resort Lombok - 4*

Více informací od 900
loading