Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.
Německo

Německo

Popis destinace

Rujána, kam kdysi mířili každé léto tisíce Čechů za mořskými vodami Baltu, bývala ztělesněním ideálu rodinné dovolené. Od té doby už nějaký čas uběhl a Rujána, a s ní celé Německo, upadli v zapomnění. Znáte snad někoho, kdo byl v Německu na dovolené?

A přitom Německo umí nabídnout nesmírně bohatou škálu vyžití. Okusit tu lze kulturní dědictví s 4.000 muzei,která vás vtáhnou do úžasného světa dějin, techniky, umění či přírody. Třeba Německé muzeum v Mnichově vystavuje jednu z nejvýznamnějších expozic techniky na světě… Navštívit je možné německá města zapsaná na seznamu kulturního dědictví UNESCO, zaposlouchat se do vážné hudby na některém z mnoha festivalů a mnoho dalšího.

Pro milovníky aktivní dovolené jsou tu Bavorsko a Sasko. A to nemusíte jezdit daleko. Garmisch-Partenkirchen na úpatí Zugspitze patří k nejatraktivnějším oblastem Bavorských Alp. Nabídne skvělé vyžití pro milovníky pěší horské turistiky nebo cyklistiky. Po sportovním dni je čas na odpočinek a relaxaci v lázníchči dobré restauraci. V samotném srdci Bavorska leží přírodní park Altmühltal. Se svými téměř 3000 km² je jedním z největších přírodních parků Německa a je také rájem pro všechny, kteří si chtějí užít aktivní odpočinek v pohádkově krásné krajině. Kouzlo přírody, tradice vinařství, životní optimismus a romantiku řeky objevíte také v Saském Polabí při cyklistických výpravách.

Cyklistika v Německu je samostatná kapitola. Ze 200 dálkových cyklostezek vedoucích různými regiony není snadné vybírat: ambiciózní cyklista se možná bude chtít vyšplhat na vrcholky Alp, cyklista požitkář zamíří spíše k vinohradům. Pro rodiny jsou ideální například stezky podél říčních toků. Využijte na své cestě po německých městech a regionech více než 70 000 km cyklistických stezek.

Tropical Islands - vstupenky - Německo

Tropical Islands - vstupenky

Tropical Islands - vstupenky - Německo

Tropical Islands - vstupenky

Více informací od 1 092