facebook
Spojené Arabské Emiráty -

Spojené Arabské Emiráty

Popis destinace

Ještě před 30 lety jen málokdo tušil, kde a co Dubaj je. Ještě před 20 lety se všichni smáli smělým plánům na výstavbu a rozvoj kusu „pouště“. A ještě před 10 lety byla Dubaj provinčním centrem s velkými ambicemi. Dnešní Dubaj je supermoderní město s 1 milionem obyvatel. Populace se skládá z více než 80 různých národů a národností, které jsou příkladem náboženské i rasové tolerance. Kde jinde na světě potkáte dívku celou zahalenou v burce kráčející vedle kamarádky v minisukni? V Dubaji rostou ty nejsmělejší developerské projekty světa – nejvyšší budova, umělé ostrovy, lyžařská hala, nejluxusnější hotely, nákupní centra a to všechno mezi množstvím barů, restaurací a zábavních podniků. Dlouhé písečné pláže jsou ideálním místem pro jogging, pro Vaši kondici jsou připraveny ranní projížďky na koních po pláži, příznivci rybaření se mohou pokoušet ulovit žraloka nebo mečouna na otevřeném moři. Vodní lyže, windsurfing, parasailing, potápěčské kurzy (trvají pouhý týden) a další atrakce jsou připraveny pro milovníky vodních sportů. Golfová hřiště v Dubaji jsou známá po celém světě.

Dubaj je čisté, moderní a maximálně bezpečné město. Navštívíte-li Dubaj, určitě nebudete litovat. Nemusí se vám líbit, ale nezůstanete k ní lhostejní.
Obrovskou devizou Dubaje je její poloha pouhých 6 hodin letu a současně na polovině cesty mezi Prahou a Asií či Afrikou. Nemáte-li rádi dlouhé dálkové lety, je přestup a přerušení cesty v Dubaji tím pravým argumentem pro vás.

Podobně jako roste Dubaj se před pár lety začalo rozvíjet a otevírat také hlavní město SAE - Abú Dhabí. Dnešní Abú Dhabí sice ještě nedosahuje lesku a slávy Dubaje, ale přesto stojí za návštěvu. Najdete tu moderní luxusní plážové hotely, Ferrari World s profesionální trenažérem F1 i krásná golfová hřiště. Abú Dhabí nabídne lepší poměr cena - výkon než Dubaj a určitě si pobyt zde užijete.

DoubleTree by Hilton Resort & Spa Marjan Island Ras AL Khaimah - Spojené Arabské Emiráty - bazén

Doubletree by Hilton Marjan Island

7
Luxusní golf v Abu Dhabi - Spojené Arabské Emiráty -

Luxusní golf v Abu Dhabi

7
Occidental Sharjah Grand - Spojené Arabské Emiráty - pohled na hotel s bazénem

Occidental Sharjah Grand

7
Pobyt u moře v Emirátech - Ajman Hotel (5*) - Spojené Arabské Emiráty -

Pobyt u moře v Emirátech - Ajman Hotel (5*)

6
DoubleTree by Hilton Resort & Spa Marjan Island Ras AL Khaimah - Spojené Arabské Emiráty

Doubletree by Hilton Marjan Island

7
Více informací od 36 480
Luxusní golf v Abu Dhabi - Spojené Arabské Emiráty

Luxusní golf v Abu Dhabi

7
Více informací od 42 900
Occidental Sharjah Grand - Spojené Arabské Emiráty

Occidental Sharjah Grand

7
Více informací od 28 900
Pobyt u moře v Emirátech - Ajman Hotel (5*) - Spojené Arabské Emiráty

Pobyt u moře v Emirátech - Ajman Hotel (5*)

6
Více informací od 26 500