facebook
Spojené Arabské Emiráty -

Spojené Arabské Emiráty

Popis destinace

Ještě před 30 lety jen málokdo tušil, kde a co Dubaj je. Ještě před 20 lety se všichni smáli smělým plánům na výstavbu a rozvoj kusu „pouště“. A ještě před 10 lety byla Dubaj provinčním centrem s velkými ambicemi. Dnešní Dubaj je supermoderní město s 1 milionem obyvatel. Populace se skládá z více než 80 různých národů a národností, které jsou příkladem náboženské i rasové tolerance. Kde jinde na světě potkáte dívku celou zahalenou v burce kráčející vedle kamarádky v minisukni? V Dubaji rostou ty nejsmělejší developerské projekty světa – nejvyšší budova, umělé ostrovy, lyžařská hala, nejluxusnější hotely, nákupní centra a to všechno mezi množstvím barů, restaurací a zábavních podniků. Dlouhé písečné pláže jsou ideálním místem pro jogging, pro Vaši kondici jsou připraveny ranní projížďky na koních po pláži, příznivci rybaření se mohou pokoušet ulovit žraloka nebo mečouna na otevřeném moři. Vodní lyže, windsurfing, parasailing, potápěčské kurzy (trvají pouhý týden) a další atrakce jsou připraveny pro milovníky vodních sportů. Golfová hřiště v Dubaji jsou známá po celém světě.

Dubaj je čisté, moderní a maximálně bezpečné město. Navštívíte-li Dubaj, určitě nebudete litovat. Nemusí se vám líbit, ale nezůstanete k ní lhostejní.
Obrovskou devizou Dubaje je její poloha pouhých 6 hodin letu a současně na polovině cesty mezi Prahou a Asií či Afrikou. Nemáte-li rádi dlouhé dálkové lety, je přestup a přerušení cesty v Dubaji tím pravým argumentem pro vás.

Podobně jako roste Dubaj se před pár lety začalo rozvíjet a otevírat také hlavní město SAE - Abú Dhabí. Dnešní Abú Dhabí sice ještě nedosahuje lesku a slávy Dubaje, ale přesto stojí za návštěvu. Najdete tu moderní luxusní plážové hotely, Ferrari World s profesionální trenažérem F1 i krásná golfová hřiště. Abú Dhabí nabídne lepší poměr cena - výkon než Dubaj a určitě si pobyt zde užijete.

Ajman Hotel (5*) - Spojené Arabské Emiráty -

Ajman Hotel 5* - výborná cena s all inclusive + pobyt pro dítě zdarma

7, 11
RIU Dubai 4* - all inclusive - Spojené Arabské Emiráty -

RIU Dubai 4* - all inclusive SPECIÁLNÍ CENA při rezervaci do 15.4.

7, 9, 11
Sofitel The Palm Dubai - Spojené Arabské Emiráty - zahrada s bazénem a pláží

Sofitel The Palm Dubai 5* - speciální nabídka pro rezervaci do 30.4.

7, 9, 11
Ajman Hotel (5*) - Spojené Arabské Emiráty

Ajman Hotel 5* - výborná cena s all inclusive + pobyt pro dítě zdarma

7, 11
Více informací od 34 750
RIU Dubai 4* - all inclusive - Spojené Arabské Emiráty

RIU Dubai 4* - all inclusive SPECIÁLNÍ CENA při rezervaci do 15.4.

7, 9, 11
Více informací od 35 900
Sofitel The Palm Dubai - Spojené Arabské Emiráty

Sofitel The Palm Dubai 5* - speciální nabídka pro rezervaci do 30.4.

7, 9, 11
Více informací od 35 500
loading