facebook
Jižní Korea - Jižní Korea

Jižní Korea

Popis destinace

Jižní Korea je neuvěřitelně dynamická a moderní země, která zaujme svou neodolatelnou směsicí tradiční kultury a inovativního pokroku.
Na jedné straně najdete kosmopolitní metropoli jako je Soul, která pulzuje energií a nikdy nespí. Je to město, které se nezastavuje a vždy je plné života. Ulice jsou plné moderní architektury, obchodních center, kde se míchají móda, hudba a jídlo. Je to země technologického pokroku. Být zde je jako se ocitnout v budoucnosti. Od ultra rychlého internetu po futuristické gadgety, jako jsou virtuální realita nebo chytré telefony, ve světě technologií je Jižní Korea na čelních příčkách.
Na druhé straně se můžete ponořit do tradičního korejského života. V Jižní Koreji se tradice a historie spojují v jedinečný a poutavý příběh. Země má bohaté kulturní dědictví, které sahá až hluboko do minulosti. Tradice jsou důležitou součástí korejské identity a jsou předávány z generace na generaci. Historické památky jako paláce Gyeongbokgung a Changdeokgung Vás přenesou do dávných dob, kdy zemi vládly panovnické dynastie. Uvidíte tradiční hanboky, pestré chrámy a vznešené tradice. Procházka uličkami tradičního tržiště jako je Namdaemun nebo Insadong vás obklopí vůní a barvami místních specialit a uměleckých děl.
Přírodní krása Jižní Koreje je také ohromující. Ocitněte se v úchvatných národních parcích jako je Seoraksan nebo Jirisan, kde se můžete těšit na impozantní hory, průzračné řeky a malebná jezera. Jarní kvetoucí sakury a odstíny podzimního listí vytvářejí obrazy, které se vybarvují do ikonických podob.

Máte vlastní představu o Vaší cestě Koreou? Dejte nám do CK Marco Polo vědět a my Vám pomůžeme s její realizací !

loading