facebook
Kanada -

Kanada

Popis destinace

Kanada je zemí nekonečných lesů, panenské přírody, vysokých hor i oceánů omývajících její břehy ze tří světových stran. V Kanadě najdete Eskymáky na severu, ale také kosmopolitní a moderní města. Rozmanitost této severoamerické země jakoby přímo zvala k návštěvě. Každý tu najde to, co hledá.

Vancouver na západním pobřeží je považován za jedno z nejlepších míst pro život na světě. A není to jen krásná poloha města na pobřeží Pacifiku, ale také příjemné klima. Dopoledne se koupete v moři (s trochou otužování) a odpoledne si jdete zalyžovat. Kanadské národní parky, vzdálené "co by kamenem dohodil", jsou pojmem a synonymem nedotčené přírody. A nezáleží, zda navštívíte Banff, Jasper, Yoho nebo jiné. Skalisté hory, které se táhnou dál na jih do USA lákají ke spoustě zábavy. Ať strávíte čas v provinciích Britská Kolumbie, Alberta či Saskatchewan, vždycky objevíte nový kus přírody a hodně zážitků.

Ke Kanadě patří i kosmopolitní města na východě – Toronto, Montreal a Ottawa. Na rozdíl od přírodních krás zde objevíte kouzlo moderní Kanady. A odtud je to jen kousek k oblasti Velkých jezer a Niagarským vodopádům.

Island a Kanada - za přírodními skvosty dvou kontinentů - Kanada -

Island a Kanada - za přírodními skvosty dvou kontinentů

14
Island a Kanada - za přírodními skvosty dvou kontinentů - Kanada

Island a Kanada - za přírodními skvosty dvou kontinentů

14
Více informací od
loading