facebook

Zájezdy s českým průvodcem - volná místa

Vydejte se vstříc dobrodružství s průvodcem! Vyberte si z našich poznávacích cest, na které s vámi pojede náš český průvodce a kde momentálně doobsazujeme volná místa.

Poznávací zájezdy pořádáme do mnoha koutů naší planety a nejlepším způsobem, jak detailně poznat jedinečnost každé země, její historii, kulturu, přírodu, je se zkušeným českým průvodcem.

Vypravte se s námi v malé partě podobně zapálených cestovatelů do cizokrajných zemí, kde můžete na vlastní oči spatřit třeba divoká africká zvířata, medvědy na Aljašce, ochutnat exotická jídla v Asii, přivonět si k orchidejím v Amazonském pralese, zaposlouchat se do zvuků mnichů ve staletých chrámech v Japonsku, nebo třeba Nepálu.

Za více jak 20 let jste s námi mohli procestovat Severní i Jižní Ameriku, Asii, Afriku, Austrálii, Oceánii, ale i třeba Evropu, nebo polární oblasti. U nás se můžete vždy spolehnout na špičkový servis i zázemí a průvodce, kteří budou vašimi parťáky.

 ZEMĚ  TERMÍN  NÁZEV ZÁJEZDU  POČET VOLNÝCH MÍST  WWW  POZNÁMKA 
Uganda 26.9.-4.10. 2022  Safari v Ugandě   3 www 
Keňa 6.10.-18.10.2022 Ve stínu Kilimanjara2www 
 Peru13.10.-25.10.2022Peru - po stopách Inků   www  
 Keňa 25.10.-3.11.2022 Jóga v Keni  www 
 JAR30.10.-21.11.2022  JAR jako na dlani www 
 Ekvádor 8.11.-16.11.2022Ekvádor v aleji sopek www
Mexiko19.11.-30.11.2022 Po stopách Aztéků a Mayů  www 
Brazílie23.11.-29.11.2022
Rio de Janeiro a vodopády Iguazu
6www 

  

 

 
      
 

Sdílení

Poslední články

Vietnam - Hoi An - večerní město

Zakázané ovoce

Snažím se na veřejnosti hájit právo na svobodné cestování. Mnoho lidí mne za to odsuzuje a pokládá mne za ďáble, který chce pro mrzký peníz zapomínat na nebezpečí. Kdo mne zná, ví, že peníze v mém snažení nehrají roli. Cestování jsme možná dříve považovali za samozřejmost, bylo součástí našeho životního stylu, bylo nedílnou součástí našich životů. Už nikdy nebude cestování jako dřív. Svět je v rozpacích a neví si se současnou situací rady. Můžeme cestovat? Nemůžeme? Je to bezpečné? Ohrozíme sebe nebo ostatní?

Posvátná hora Koya san v Japonsku

Japonsko je zemí extrémů. Na jedné straně supermoderní společnost, známá svou vyspělou technikou, obětavostí zaměstnanců, vysokým tempem a velice tvrdými podmínkami života ve velkých městech, a na druhé straně kult dokonale upravených parků, buddhistických klášterů, tichých zákoutí a posvátných míst. Přímořská Ósaka patří k nejznámějším a nejmodernějším městům Japonska. Pulzuje dynamickým až divokým životním tempem. Ale jen o pár desítek kilometrů dál vám ukáže Japonsko úplně jinou tvář – posvátnou horu Koya s chrámovým komplexem Koya–san.

Velká migrace pakoňů - pojízdná prodejna masa

Pakoně (Connochaetes taurinus). Jsou motorem největší pravidelné migrace suchozemských zvířat na světě. Bez nich by východní Afrika nebyla východní Afrikou. Zasloužili by si být součástí tzv. Velké pětky. Bez nich by po savanách a v buších neběhalo tolik predátorů. Záměrně píši v množném čísle. Vidět jednoho lva je zážitek. Vidět jednoho nosorožce je zážitek. Vidět jednoho pakoně je o ničem, ale vidět jich najednou stovky a tisíce je dech beroucí věc. Na pakoně se prostě musí myslet v množném čísle.

Zájezdy

loading