facebook
Harbour Village Beach Club - Harbour Village Beach Club, Bonaire - dovolená s CK Marco Polo

Harbour Village Beach Club 4*

7-10-12 nocí od 50 790 Kč
Bonaire, Pobytové zájezdy

Harbour Village Beach Club 4*

Aktuální podmínky cest na Bonaire: negativní rt-PCR test na covid před příletem, vyplněný formulář a zdravotní pojištění. Kompletní podmínky na bonairecrisis.com

Prožijte neopakovatelnou karibskou atmosféru na ostrově Bonaire v luxusním hotelu Harbour Village Beach Club s CK Marco Polo. Butikový hotel leží přímo na nádherné pláži s jemným bílým pískem, vedle menší maríny a nabízí maximální komfort a pohodu pro ty, kteří preferují menší resort a mají vysoké nároky na kvalitu.
Dobré zázemí pro rodiny - děti do 12 let se dvěma rodiči mají ubytování zdarma! S CK Marco Polo také zdarma letištní transfer! 

O hotelu

Harbour Village Beach Club je 4* luxusní hotel na malém tropickém ostrově Bonaire, který leží mimo hurikánové pásmo. Dovolená zde je tedy možná po celý rok - čeká vás maximum slunce a minimum deště.

Hotel se nachází přímo na pláži, vedle menší maríny a naproti atolu Klein Bonaire, které je rájem potápěčů a milovníků šnorchlování. V celém luxusním hotelu je jen 11 pokojů a 22 suite s výhledy na marínu, nebo na moře. Součástí je skvělá restuarace a bar La Baranda, 2 sladkovodní bazény, potápěčské centrum a vybavení pro vodní další sporty. Plážová lehátka jsou zdarma, plážové osušky za poplatek. Wifi v celém areálu a na pokojích zdarma. Room service 7:30-21:30.

Oficiální kategorie hotelu 4* - naše hodnocení 4*+

Standardní check in: 16:00
Standardní check out:12:00

Přistýlka a dětská postýlka za poplatek cca. 15 USD/noc

Oficiální webové stránky: harbourvillage.com

Lokalita

Hotel Harbour Village Beach Club se nachází na karibském ostrově Bonaire. Letiště je vzdáleno 5,5 km/cca 10 min jízdy. Hlavního město Kralendijk a jeho centrum je vzdálené asi 3-4 km. Přímo u hotelu se nalézá menší marína, několik dalších restaurací a barů. V okolí jsou společnosti nabízející např. turistické výlety a plavby.

Popis pokojů

Hotelové pokoje a suity jsou kompletně a nadstandardně vybavené: LCD TV, Wifi, centrální klimatizací, trezorem, želhličku a žehlící prkno, telefon, vysoušeč vlasů, mini chladničku, kávovar nespresso s kapslemi.

Typy pokojů:

Courtyard Room: výhled do vnitrobloku a zahrady. Lůžka 1x king size, nebo 2 dvoulůžka. Pokoje se nacházejí v přízemí nebo 1. patře. Pokoje v přízemí mají předzahrádku. Pokoje v patře nemají balkon. Velikost pokojů cca. 40m2.  

Beachfront One Bedroom Suite: 1. patro s balkonem, výhled na moře. Lůžka 1x king size a rozkládací sofa. Součástí je i velký obývací pokoj. Velikost pokojů cca. 80m2 vč. balkonu.

Premier Beachfront One Bedroom Suite: pokoje pouze v přízemí s předzahrádkou, výhled na moře. Lůžka 1x king size a rozkládací sofa. Součástí je i velký obývací pokoj. Velikost pokojů cca. 120m2 vč. pátia.

Marina Front Room: výhled do maríny. Lůžka 1x king size, nebo 2 dvoulůžka. Pokoje se nacházejí v přízemí nebo 1. patře. Pokoje v přízemí mají malé kryté pátio. Pokoje v patře nemají balkon. Velikost pokojů cca. 42m2.

Další typy pokojů: Beachfront Two Bedroom Suite a Premier Beachfront Two Bedroom Suite

Restaurace, bary, stravování

La Balandra Bar & Restaurant
Restuarace ve stylu španělké lodi přímo nad pláží a výhledem na širé moře. Podávají se zde snídaně, obědy a večeře. Otevřeno od 7.00 do 22.00.

Fitness a lázně

The Spa at Harbour Village
- masáže
- manikůra
- pedikůra
- soukromý bazén a terasa
- kompletně vybavené fitness centrum

Aktivity v hotelu a okolí

Great Adventures 
- potápěčské centrum - PADI 5* IDC
- vybavení pro šnorchlování a další aktivity vč. pronájmu lodě a výletů na moře

Zdarma: kajaky, paddle boardy.

Vrak k potápění  i šnorchlování nedaleko pláže.

 

Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

Země: Bonaire
Hodnoceni:
Počet osob: od 2
Ubytování: Harbour Village Beach Club
Strava: Snídaně
Nástupní místo: Praha
Český průvodce: ne
Počet nocí: 7-10-12
Typ dopravy: Letecky

Cena zahrnuje

* Letenku v optimální knihovací třídě s příručním zavazadlem (přepravu velkého kufru do 23 kg za příplatek)
* Transfer letiště > hotel > letiště
* Ubytování v hotelu Harbour Village Beach Club na 7, 10 nebo 12 nocí
* Stravování: Snídaně
* Zdravotní pojištění do zahraničí
* Povinné pojištění CK proti úpadku

Pozn: rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Cena nezahrnuje

* Spropitné
* Další zavazadlo kromě příručního / velké odbavené zavazadlo lze doobjednat extra
* Výdaje např. na lokální pojištění, nebo další testy v zemi pobytu, nebo při návratu (může být povinné - aktuální podmínky k vycestování v CK Marco Polo)

CK Marco Polo Int.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 1551/23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700
loading