facebook
4 - 8 dní pobytu Budva Hotel 5* -

4 - 8 dní pobytu Budva Hotel 5*

3/6/7 nocí od 24 500 Kč
Černá Hora, Pobytové zájezdy

4 - 8 dní pobytu Budva Hotel 5*

O hotelu

Hotel má 81 elegantních pokojů (77 pokojů + 4 apartmá).
V hotelu je recepce, restaurace, aperitiv bar, fintess, lázeňské wellness centrum s kosmetickými procedurami dále je k dispozici venkovní bazén. Parkování, stejně tak Wi-Fi připojení ve všech prostorách je zdarma. V hotelu se nachází i kongresové centrum a kongresový bar a je vybaven pro organizaci větších společenských či edukativních akcí.

Lokalita

Hotel se nachází v centru historického městečka Budva, nedaleko je pláž Slovenska Plaža. Letiště Tivat je vzdáleno cca 21 km.
Budva, přímořské město v Černé Hoře, se svou neodolatelnou směsicí kouzla minulosti a živého pulsujícího současného života, představuje jedinečnou lokalitu na Jaderském moři. Toto malebné město se vyznačuje nádhernou pobřežní linií, která láká návštěvníky z celého světa. Krásné pláže, které lemují jasné tyrkysové moře, se staly synonymem Budvy. Písek mezi prsty, sluneční paprsky na kůži a zvuk vln, to všechno přináší okamžiky absolutní relaxace a osvěžení.
Budva je také městem s bohatou historií, což je patrné z jeho památkového bohatství. Středověké hradby, které obklopují staré město, přenášejí návštěvníky do minulosti. Při procházce úzkými uličkami se lze potápět do atmosféry minulých staletí, obdivovat architektonické skvosty a objevovat historické památky, jako je Katedrála svatého Jana nebo starověké hroby.
Budva je také pověstná svým živým nočním životem. Záplava barů, klubů a restaurací nabízí nekonečné možnosti zábavy a relaxace. Hudba, tanec a veselí pronikají do ulic a vytvářejí atmosféru, která nikoho nezklame. Každý večer se město promění v magnet pro milovníky nočního života.
Budva není jen městem, které láká turisty. Je také výchozím bodem pro objevování okolní krásné krajiny. Nedaleké pohoří Lovćen nabízí spektakulární výhledy na okolní krajinu a přírodní rezervace Skadarské jezero je rájem pro milovníky přírody.

Popis pokojů

Pokoje jsou vybaveny sprchou nebo vanou, WC, fénem, TV, minibarem (za poplatek), klimatizací, pokojovým trezorem, telefonem, setem na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi připojením.
  • Dvoulůžkový Standart:  cca 26 m², pro 2 dosp. + 1 dítě, s francouzským oknem a výhledem na ostrov.
  • Dvoulůžkový Standart - SeaSide:  cca 24 m², pro 2 dosp. + 1 dítě, s terasou a výhledem na moře.
  • Dvoulůžkový Executive: cca 45 m², s terasou a výhledem na ostrov.
  • Rodinný apartmán: cca 65 m², pokoje pro 2 dosp. + 2 děti (nebo 3 dospělí), ložnice a obývací pokoj  s výhledem na ostrov, vlastní sauna.

Restaurace, bary, stravování

Restaurace a aperitiv bar v hlavním patře nabízí moderní kuchyni a moderní zpracování klasických oblíbených pokrmů,  pečlivě vybraná vína a ručně vyráběné koktejly.
Hlavní restaurace je ideální pro pracovní obědy, narozeninové oslavy, různé jiné příležitosti k setkání nebo soukromé akce.
Diplomatický sál je s doprovodným barem a s otevřenou terasou.

Fitness a lázně

SPA a WELLNESS centrum - sauna, fitness centrum a kosmetické procedury, různé druhy masáží, venkovní bazén.

 

Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

Země: Černá Hora
Hodnoceni:
Počet osob: od 2
Ubytování: Budva Hotel
Strava: Snídaně
Nástupní místo: Praha , Brno - Tuřany
Český průvodce: ne
Počet nocí: 3/6/7
Typ dopravy: Letecky

Cena zahrnuje

- Letenky Praha - Tivat / Brno - Tivat / Bratislava - Tivat a zpět
- Transfer letiště - hotel - letiště
- Pobyt v 5* hotelu se snídaní
- Dítě do 2 let pobyt v hotelu zdarma (bez nároku na lůžko)
- Volný vstup do venkovního bazénu, sauny a posilovny

Cena nezahrnuje

- Cestovní pojištění.
- Fakultativní služby a nepovinné příplatky (večeře).
- Pobytové taxy (nutno platit na místě)
- 0,5 EUR - dítě 2-12 let / den
- 1 EUR - dítě 12-18 let / den
- 1,5 EUR - dospělý / den
Domácí mazlíčci jsou v hotelu zakázáni.

Vaše individuální požadavky na zájezd se v CK Marco Polo pokusíme naplnit.

Mohlo by vás zajímat

Budva, přímořské město v Černé Hoře, se svou neodolatelnou směsicí kouzla minulosti a živého pulsujícího současného života, představuje jedinečnou lokalitu na Jaderském moři. Budva je také městem s bohatou historií, což je patrné z jeho památkového bohatství. Středověké hradby, které obklopují staré město, přenášejí návštěvníky do minulosti. Můžete prozkoumat její malebnou historickou část, známou jako Stari Grad, úzké uličky, historické budovy jako Katedrála svatého Jana nebo starověké hroby. Na konci dne si můžete vychutnat večeři v jedné z mnoha restaurací, které nabízejí čerstvé mořské plody a další lahůdky a krásné výhledy na moře.

Výlety do okolí

Výlet do Národního parku Lovćen, který se nachází nedaleko města Budva v horách Dinárského pohoří v Černé Hoře. Národní park Lovćen je známý svou překrásnou přírodou, panoramatickými výhledy a historickými památkami.
Ráno se autem vydejte z Budvy směrem na sever do Národního parku Lovćen. Cesta trvá přibližně hodinu, ale stojí za to. Cestou můžete zastavit u kláštera Cetinje. Jakmile dorazíte do parku, vydejte se na vrchol hory Lovćen, který je nejvyšším vrcholem v oblasti. Zde si můžete vychutnat úchvatné výhledy na okolní krajinu nebo návštěvu mauzolea Petra II. Petroviće-Njegoše. Toto mauzoleum je památkou na černohorského vůdce a básníka. Uvnitř mauzolea se nachází jeho hrob a nabízí úžasný výhled z terasy. V parku jsou různé turistické stezky a výhledové body, které vám umožní obdivovat přírodní krásu parku.
Poté se přesuňte do vesnice Njeguši. Tato malá vesnice je známá svou tradiční černohorskou kuchyní, zejména pršutem (sušeným šunkovým výrobkem) a sýrem. Určitě si vyzkoušejte místní speciality v jedné z tamních restaurací. Cestou zpět se kochejte výhledem při opatrné jízdě příkrými serpentinami do městečka Trojica. Odtud dle času a chuti buď město Kotor nebo zpět do Budvy. 

Výlety do okolí

Výlet starým městem Kotor (cca 30 minut autem na sever od Budvy), které je zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO. Město Kotor je jedním z nejstarších a nejkrásnějších přístavních měst v Černé Hoře a má bohatou historii. Procházejte úzkými kamennými uličkami, obdivujte historické budovy (Katedrála svatého TrifunaPalač Drago) a navštivte hlavní náměstí Trg od Oružja, které je obklopené kavárnami a restauracemi. Nejvýraznější památkou v Kotoru je jeho středověké opevnění. Hradby byly postaveny od 9. do 19. století a rozprostírají se na délce přes 4,5 km.  Vyšplhejte až na vrchol kopce nad městem, kde se nachází Kotor Fortress (také známá jako St. John's Fortress nebo San Giovanni Fortress). Cesta nahoru může být náročná, ale výhled stojí za to. Stoupání po strmých schodech a úzkých uličkách k nádvořím na vrcholu opevnění nabízí úchvatné výhledy na město a okolní krajinu. 

Využijte možnost a objevte Kotor Bay z vody. Můžete si pronajmout malou loď nebo se přidat k organizovanému výletu lodí. Plavte se kolem malebných vesnic, skalnatých útesů a úchvatných výhledů na horu Lovćen. Pokud máte čas, zastavte v malebném městečku Perast. Toto malebné přístavní město je známé pro své elegantní paláce a kostely. Můžete také navštívit dvě malé ostrovy v blízkosti města - Our Lady of the Rocks a St. George Island.

Pokud chcete čas strávit ještě více aktivně, vydejte se na nedalekou Via Ferrata Kotor.

Během svého výletu si určitě vychutnejte místní kuchyni. Vyzkoušejte čerstvé mořské plody, jako jsou ryby a místní speciality, jako je "buzara" (krevety připravené v rajčatové omáčce) nebo "pršut" (domácí sušená šunka).

CK Marco Polo Int.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 1551/23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 138 788 3825 / 2700
loading