facebook
California by Aycon  5* -

California by Aycon 5*

3,4,7 nocí od 17 500 Kč
Černá Hora, Sveti Stefan, Pobytové zájezdy

California by Aycon 5*

Černá Hora není zatím na českém trhu příliš známou destinací, a je to rozhodně škoda. V této sezóně létá přímý spoj mezi Prahou a letištěm Tivat a díky tomu můžete už za hodinu a půl být v Černé Hoře. Krásné moře, zajímavá historická města, vynikající jídlo a pití a nedaleké hory - to jsou hlavní lákadla Černé Hory.

Hotel California by Aycon je butique přímo na pláži s nádherným výhledem na Sveti Stefan. 

Popis pokojů

Všechny pokoje jsou vybavené stylovým kvalitním nábytkem. K vybavení patří klimatizace, fén, satelitní TV, minibar, sejf a varná konvice, 

Malý standard pokoj s výhledem na hory (přes malou příjezdovou cestu) - 18 m2 - jedna velká manželská postel - vhodný maximálně pro 2 osoby.  K pokoji patří balkón se stolkem a židličkami.

Standard pokoj s výhledem na hory  (přes malou příjezdovou cestu) - 24 m2 - jedna velká manželská postel - vhodný maximálně pro 2 osoby. K pokoji patří balkón se stolkem a židličkami.

Superior pokoj s výhledem na hory (přes malou příjezdovou cestu) - 24 m2 - jedna velká manželská postel nebo dvě lůžka - vhodný pro 2 osoby, které si přejí spát na oddělených lůžkách. K pokoji patří balkón se stolečkem a židličkami.

Premium pokoj s výhledem na moře - 24 m2 - jedna velká manželská postel - vhodný maximálně pro 2 osoby. Pokoj nemá balkón, ale francouzské okno směrem na pláž a moře.

Deluxe pokoj s výhledem na moře -  24 m2 - jedna velká manželská postel - vhodný maximálně pro 2 osoby. Pokoj má balkón se stolečkem a židličkami směřovaný na moře a s výhledem na Sveti Stefan.

Rodinný pokoj s výhledem na moře - 38 m2 - pokoj má k dispozici dvě tzv. Qeen lůžka (menší než běžná manželská postel, cca 1,5 běžné postele pro jednu osobu) - Pokoj vhodný až pro 4 osoby. Pokoj má balkón se stolečkem a židličkami směřovaný na moře a s výhledem na Sveti Stefan.

Junior Suite s výhledem na hory - 36 m2 - pokoj má jednu manželskou postel a rozkládací gauč = je vhodný maximálně pro 3 osoby. K pokoji patří balkón se stolkem a židličkami.

Restaurace, bary, stravování

S exkluzivní polohou pár kroků od pláže a krásným výhledem na poloostrov Sveti Stefan najdete gastronomickou restauraci California.
Restaurace je rozdělena na dvě jídelny s vnitřním prostředím pro 70 hostů a exkluzivní terasou s výhledem na pláž, která pojme 40 hostů. Jídelní lístek se skládá jak z mezinárodní kuchyně, tak z jídel inspirovaných touto zvláštní oblastí podél pobřeží Jaderského moře.

Snídaně je formou bufetu a obědy a večeře jsou a la carte.

Aktivity v hotelu a okolí

Máme vlastní soukromou pláž věnovanou našim hotelovým hostům. Vstup na pláž spolu s veškerým příslušenstvím (slunečníky, osušky, lehátka) je pro naše hosty zdarma.

Černá Hora je víc než jen špičková plážová destinace. Chcete objevovat nádherné historické a kulturní památky Černé Hory? Budete mít příležitost navštívit mnoho atrakcí podél černohorského pobřeží, stejně jako pěší túry a prohlídky malebných hor a údolí řek, navštívit staleté kláštery a věnovat se adrenalinovým sportům.

 

Zážitky, na které se můžete těšit

  • Hotel přímo na krásné pláži - s vyhrazenou soukromou částí. Lehátka pro hotelové hosty k dispozici zdarma.
  • Vynikající kvalita služeb.
  • Snadná dostupnost historické části Sveti Stefan
Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

Země: Černá Hora
Hodnoceni:
Počet osob: 2
Ubytování: California by Aycon 5*
Strava: Snídaně
Nástupní místo: Praha
Český průvodce: ne
Počet nocí: 3,4,7
Typ dopravy: Letecky

Cena zahrnuje

Letenku na trase Praha Tivat
Ubytování dle výběru pokoje se snídaní
Pojištění CK pro případ úpadku
Zákonný odvod do Garančního fondu

Cena nezahrnuje

Transfer z letiště do hotelu a zpět - jeho cena se odvíjí od počtu cestujících v daném termínu
Zdravotní pojištění
Připojištění

CK Marco Polo Int.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 1551/23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700
loading