facebook
Jóga v ČR - jógový balíček na Špindlerovce -

Jóga v ČR - jógový balíček na Špindlerovce

3 nocí od 3 490 Kč
Česká republika, Poznávací zájezdy

Popis zájezdu

Tento víkend je určen pro všechny, kteří si chtějí odpočinout a zrelaxovat se. Vyzkoušet lekce jógy nebo prohloubit svou dosavadní praxi. Pro všechny milovníky hor a výletů v přírodě. Čekají nás dny plné jógy, vyprávění a horské turistiky.

Lekce jógy a hluboké relaxace budou každodenní součástí tohoto víkendu, ale co by to bylo za víkendový pobyt v Krkonoších, kdybychom nepoznali kus tohoto překrásného kraje. Na výletech tak projdeme idylickou horskou krajinou a protáhneme si nohy na výletech po okolí.

To vše pod vedením zkušené lektorky jógy a cestovatelky Katky PrýmkovéNavštívit ji můžete na některé z jejích lekcí ve studiu v centru Prahy: https://www.yoga4everybody.cz/.


Tento zájezd je zařazený do našeho projektu SINGLE COLLECTION, který se snaží vyjít vstříc single cestovatelům. Je mezi námi mnoho těch, kteří nemají s kým cestovat a platit příplatky za jednolůžkový pokoj je příliš drahé. V našem projektu nabízíme cestování bez těchto potíží - spárujeme Vás do dvoulůžkového pokoje s jinou ženou/mužem (vždy stejného pohlaví). Už nemusíte za každou cenu shánět někoho, kdo s vámi bude cestovat, nebo nemusíte platit peníze navíc, jen proto, že jste sami. Stačí si jen vybrat náš zájezd v SINGLE COLLECTION.

Krkonoše
Špindlerův Mlýn

Fotogalerie

Zážitky, na které se můžete těšit

  • Pokud si chcete prohloubit, jak svou jógovou praxi a dechové techniky, tak pro sebe nalézt vhodný typ meditace či relaxačních technik. Na tomto víkendu získáte nové poznatky na vaší jógové cestě a otevřete se novým zkušenostem. Prožijete společné chvíle se stejně smýšlejícími a inspirativními lidmi.
  • Skvělá lektorka Katka Prýmková, majitelka a zakladatelka studia Yoga4everybody, fotografka a cestovatelka. Jógou a její výukou se zabývá několik let. Pravidelně jezdí do Indie a Thajska, kde se stále učí novému od svých učitelů. Je certifikovaný učitel jógy vedený pod registrací mezinárodních učitelů u Yoga Alliance RYT 500.
  • Špindlerovka je ideálním výchozím bodem pro hřebenové túry, ty nejkrásnější výhledy z Krkonoš máte na dosah.
  • Skvělá parta stejně naladěných lidí. Nebojte se připojit, zájezd se plní hlavně jednotlivci, takže se rozhodně nebudete nudit někde v koutě, ale naopak poznáte ty správné parťáky nebo parťačky.
Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

1. den: Příjezd v odpoledních hodinách, seznámení se a ubytování. Před večeří první lekce jógy.

2. -3. den: Ranní a večerní lekce jógy, túry, přednášky.

4. den: Ranní jóga, po snídani konec programu.

Cena zahrnuje

4 dny jógy a meditace, celkem 6 lekce (60 minut)
3 noci ubytování v horském Hotelu Špindlerova Bouda* * * + / na osobu ve dvoulůžkovém pokoj s vlastním sociálním zázemím
Bohatou snídani formou bufetových stolů
Vstup do bazénu a vířivky na 1 hodinu denně zdarma
Možnost účastnit se pěších výletů s lektorkou krkonošskou krajinou
Smlouva s CK včetně pojištění proti úpadku

Cena nezahrnuje

Možnost přikoupení večeře a ubytování s polopenzí. Večeře formou bufetových stolů nebo jako výběr z menu o 3 chodech (při nízké obsazenosti hotelu): 3x večeře za 840kč / osoba
Fakultativní výlety či aktivity neorganizované lektorkou


ZA POPLATEK MOŽNÉ VYUŽÍT DALŠÍ SLUŽBY HOTELU:

Fitness a Wellness
Krytý bazén (11 x 8 m) s protiproudem, finská sauna, parní sauna a vířivka pro 8 osob. Otevřeno 10:00-21:00 nebo dle dohody na místě
Různé druhy masáží, bylinný parní steam box, ballancer (lymfodrenážní terapie)
Stolní tenis, venkovní víceúčelové sportovní hřiště, tenisový kurt, biliár a půjčovna kol

1.den:

Příjezd, ubytování a seznámení se s ostatními, předvečerní jóga.
2. - 3. den:

Ranní a večerní lekce jógy. Během dne se v návaznosti na počasí máte možnost přidat na túry po okolních kopečkách. Během dne si má pro Vás Katka ještě připraveno zajímavé povídání nejen o józe.
4.den:

Ranní jóga, po snídani odjezd.

MARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700

Podobné produkty

Krkonoše - Golfový balíček Stay&Play - Grund Resort - Pobytové zájezdy | Česká republika

Krkonoše - Golfový balíček Stay&Play - Grund Resort

4 295 Kč 3