facebook
Jógový víkend v Krkonoších -

Jógový víkend v Krkonoších

2 nocí od 3 150 Kč
Česká republika, Poznávací zájezdy

Jógový víkend v Krkonoších

Tento víkend je určen pro všechny, kteří si chtějí odpočinout a zrelaxovat se. Vyzkoušet lekce jógy nebo prohloubit svou dosavadní praxi. Pro všechny milovníky hor a výletů v přírodě. Pokud si chcete prohloubit, jak svou jógovou praxi a dechové techniky, tak pro sebe nalézt vhodný typ meditace či relaxačních technik. Na tomto víkendu získáte nové poznatky na vaší jógové cestě a otevřete se novým zkušenostem. Čekají nás dny plné jógy a horské turistiky.

Lekce jógy a hluboké relaxace budou každodenní součástí tohoto víkendu, ale co by to bylo za víkendový pobyt v Krkonoších, kdybychom nepoznali kus tohoto překrásného kraje. Na výletech tak projdeme idylickou horskou krajinou a protáhneme si nohy na výletech po okolí.

Během celého pobytu si nejen protáhnete své tělo různými styly jógy a pěšími výlety po nádherné přírodě Krkonoš, ale také můžete využít hotelový wellness s vířivkou a bazénem. Nebo si vybrat z nepřeberné nabídky masáží a kosmetických služeb Hotelu Zátiší a Hotelu Windsor.

To vše pod vedením zkušené lektorky jógy a cestovatelky Katky Prýmkové. Navštívit ji můžete na některé z jejích lekcí ve studiu v centru Prahy: https://www.yoga4everybody.cz/.
Krkonoše
Špindlerův Mlýn

 

Zážitky, na které se můžete těšit

  • Během celého pobytu se zaměříme na naše energetická centra. Pomocí speciálních jógových sestav se postupně pokusíme odstranit "bloky" dřímající v našem těle.
  • Celý víkend je koncipován tak, abychom si především odpočinuli a příjemně se zrelaxovali. Čekají nás dny plné jógy, meditací, relaxace a příjemných pěších výletů v okolí Špindlerova Mlýnu.
  • Skvělá parta stejně naladěných lidí. Nebojte se připojit, zájezd se plní hlavně jednotlivci, takže se rozhodně nebudete nudit někde v koutě, ale naopak poznáte ty správné parťáky nebo parťačky.
  • Tříhvězdičkový hotel, situovaný v úžasné krkonošské přírodě s jedinečnou polohou, nabízí komfortní ubytování s výhledem do údolí Sv. Petr, horský hřeben Kozí hřbety a sjezdovku Stoh.
  • Tohoto pobytu se může zúčastnit každý se zájmem o jógu a zdraví, bez předchozích zkušeností. Pokud si však nejste jisti nebo máte jistá omezení, napište nám a probereme vaše individuální možnosti. Platí i pro těhulky. :)
Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

1. den: Příjezd v odpoledních hodinách, seznámení se a ubytování. Před večeří první lekce jógy.

2. den: Ranní a večerní lekce jógy, túry, přednášky.

3. den: Ranní jóga, po snídani konec programu.

Cena zahrnuje

3 dny jógy a meditace, celkem 4 lekce (po 60 minutách)
2 noci ubytování v Hotelu Zátiší* * * / na osobu ve dvoulůžkovém pokoj s vlastním sociálním zázemím
Bohatou snídani formou bufetových stolů
Vstup do Wellness v Hotelu Windsor 1 hodinu denně zdarma (v čase 12:00-16:00)
Neorganizované pěší výlety s lektorkou krkonošskou krajinou
Smlouva s CK včetně pojištění proti úpadku

Cena nezahrnuje

Možnost přikoupení večeře a ubytování s polopenzí. Večeře formou bufetových stolů nebo jako výběr z menu o 3 chodech (při nízké obsazenosti hotelu): 2x večeře za 640kč / osoba
Fakultativní výlety či aktivity neorganizované lektorkou
Doprava na místo je individuální.

ZA POPLATEK MOŽNÉ VYUŽÍT DALŠÍ SLUŽBY HOTELU:
Možnost využití wellness v hotelu Windsor - bazén s protiproudem, bylinná, parní a finská sauna, vířivka až pro 8 osob.
Masáže a manikúra v hotelu Windsor za poplatek
2 biliárové stoly
2 bowlingové dráhy
1.den

Příjezd, ubytování a seznámení se s ostatními, předvečerní jóga.
2. den

Ranní a večerní lekce jógy. Během dne se v návaznosti na počasí máte možnost přidat na túry po okolních kopečkách, či si poslechnout zaímavé povídání lektorky nejen o józe.
3. den

Ranní jóga, po snídani odjezd.

CK Marco Polo Int.
+420 222 314 666
Po - Čt 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 1551/23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700
loading