facebook
Morena Resort - Morena eco Resort, Curacao - dovolená s CK Marco Polo

Morena Resort 4*

7-10-12 nocí od 36 350 Kč
Curacao, Pobytové zájezdy

Morena Resort 4*

Hoďte stress za hlavu a nechte se unášet na karibské vlně s Marco Polo. 
Zažijte karibskou atmosféru na ostrově Curacao v eco rezortu Morena s CK Marco Polo.
Resort s apartmány a vilami se nachází asi 400 metrů od pláže v klidné lokalitě. Nejedná se o klasický hotel, ale o komplex s kompletně vybavenými apartmány, luxusními vilkami, 3 bazény a několika menšími obchody, restauracemi a bary v okolí. Rezort je ideální pro ty, kteří si chtějí užít dovolenou v Karibiku, mít příjemné ubytování za dobrou cenu, a nemusí bydlet přímo v rušném rezortu na pláži.

O hotelu

Eco Resort Morena nabízí nadstandardně velké a velmi dobře vybavené apartmány a vilky. Součástí komplexu jsou 3 bazény se slanou vodou a dětský bazén, restaurace Fuego a Mocca, dětské hřiště i exotické Spa Mazzai. Okolí je obklopené tropickou zahradou a prakticky na dohled (400m/5 min chůze) je vzdálená známá pláž Jan Thiel. Rezort je rel. tichý - bez pohybu aut. Zdarma shuttle transfer do supermarketu a zpět. /klid vilek a apartmánu min. jednou za 3 dny. Možnost zajištění pronájmu vozu. Apartmány a vilky mají Wifi zdarma.

Lokalita

Morena resort se nachází 400 m od moře a pláže Jan Thiel. Letiště je vzdáleno asi 19 km / 30 min jízdy a hlavní město Willestad 9 km / asi 12 min jízdy. 

Popis pokojů

V komplexu se nachází několik nadstandardně velkých a vybavených apartmánů a vilek. Součástí je vždy min 1 koupelna, kompletně vybavená kuchyně s myčkou, kombinovanou el. troubou, klimatizace, chladnička, kávovar, terasa, nebo balkón, jídelní stůl, obývací pokoj s posezením TV,  Wifi (zdarma), sejf, vysoušeč vlasů atd.
1 ložnicový apartmán "Breeze" pro 2 os: 44m2, 2 jednolůžkové postele, výhled do zahrady nebo na bazén, balkón nebo terasa. Kompletně vybavená kuchyně.
2 ložnicový apartmán "Aura" pro max. 4 os: 60m2, 4 jednolůžkové postele, výhled do zahrady nebo na bazén, velká terasa, nebo balkón. Kompletně vybavená kuchyně.
2 ložnicový apartmán "Regal" pro max. 4 os: 83m2, 4 jednolůžkové postele, výhled do zahrady nebo na bazén, velká terasa, nebo balkón. Kompletně vybavená kuchyně.
3 ložnicová vila "Azul" pro max 6 osob: 90m2, 2 koupelny, 6 jednolůžkových postelí, výhled do zahrady nebo na bazén, velká terasa s nábytkem. Kompletně vybavená kuchyně.
4 ložnicová vila "Ambiente" pro max 8 osob: 166m2, 2 koupelny, 6 jednolůžkových postelí, výhled do zahrady nebo na bazén, velká terasa s nábytkem. Kompletně vybavená kuchyně.

Restaurace, bary, stravování

Součástí eco rezortu Morena jsou 2 restaurace.  

Aktivity v hotelu a okolí

3 bazény se slanou vodou, 1 dětský bazén, dětské hřiště. 

 

Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

Země: Curacao
Hodnoceni:
Počet osob: od 2
Ubytování: Morena Resort
Strava: Bez stravování
Nástupní místo: Praha
Český průvodce: ne
Počet nocí: 7-10-12
Typ dopravy: Letecky

Cena zahrnuje

* Letenku v optimální knihovací třídě s příručním zavazadlem (přeprava velkého kufru do 23 kg za příplatek)
* Shuttle transfer letiště > hotel > letiště
* Ubytování v hotelu Morena Resort na 7, 10 nebo 12 nocí
* Stravování: bez stravování, za příplatek snídaně, nebo polopenze
* Povinné pojištění CK proti úpadku

* Promo 50% nákladů na test COVID-19 se vztahuje max. na 1 test/os., max. pro 2 os. celkem a proplacená cena max. 900 Kč/os.

Pozn: rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Cena nezahrnuje

* Spropitné
* Stravování
* Další zavazadlo kromě příručního /velké odbavené zavazadlo lze doobjednat extra)
* Výdaje např. na lokální pojištění, nebo další testy v zemi pobytu, nebo při návratu (může být povinné - aktuální podmínky k vycestování v CK Marco Polo)

CK Marco Polo Int.
+420 222 314 666
Po - Čt 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 1551/23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700
loading