facebook
Iberostar Selection Hacienda Dominicus 5* -

Iberostar Selection Hacienda Dominicus 5*

7,9,12 nocí od
Dominikánská republika, Pobytové zájezdy

Iberostar Selection Hacienda Dominicus 5*

!Na vyžádání lze také odlety z Vídně a Frankfurtu!

Bayahibe je okouzlující rybářská vesnice, ve které najdete vše, co si představujete u své dovolené v Karibiku – krásnou pláž, palmový háj, průzračné moře, obchůdky a kavárny a restaurace – a hlavně pohodu a radost ze života.
5* hotel Iberostar Hacienda Dominicus je vynikajícím místem pro dovolenou v Dominikánské republice. Jeho koloniální styl architektury a nádherná tropická zahrada dokreslují pocit toho pravého Karibiku.
Prožijte svou dovolenou na krásném místě, s výbornou kuchyní a velmi přátelským a kvalitním servisem, vyberte si Iberostar Hacienda Dominicus.

Popis pokojů

Dvoulůžkový pokoj: 37 m², v pokoji jsou dvě dvoulůžka, takže se v něm pohodlně ubytují až 3 dospělé osoby, nebo rodina se dvěma dětmi. Pokoje jsou umístěny v přízemí nebo v patře a mají malý balkón.

Dvoulůžkový pokoj Garden view: 37 m², v pokoji jsou dvě dvoulůžka, takže se v něm pohodlně ubytují až 3 dospělé osoby, nebo rodina se dvěma dětmi. Pokoje jsou umístěny v přízemí nebo v patře a mají malý balkón a mají výhled do tropické zahrady.

Dvoulůžkový pokoj Superior: 37 m², v pokoji jsou dvě dvoulůžka, takže se v něm pohodlně ubytují až 3 dospělé osoby, nebo rodina se dvěma dětmi. Pokoje jsou umístěny blíže k moři v topické zahradě.

Dvoulůžkový pokoj Junior Suite: 37 m², v pokoji jsou dvě dvoulůžka, takže se v něm pohodlně ubytují až 3 dospělé osoby, nebo rodina se dvěma dětmi. Pokoje jsou umístěny v přízemí nebo v patře a mají malý balkón. Mají částečný výhled na moře.

Dvoulůžkový pokoj Deluxe: 37 m², pokoje Deluxe jsou v budově, která je velmi blízko moře a blízko bazénu. V pokoji jsou dvě dvoulůžka, takže se v něm pohodlně ubytují až 3 dospělé osoby, nebo rodina se dvěma dětmi.

Dvoulůžkový pokoj Junior Suite Deluxe: 37 m², pokoje jsou v nově zrekonstruované části hotelu, velmi blízko pláže. Budova má svou recepci. V pokoji jsou dvě dvoulůžka, takže se v něm pohodlně ubytují až 3 dospělé osoby, nebo rodina se dvěma dětmi.

Rodinný pokoj Dvě ložnice: 74 m², dva propojené pokoje. V pokoji jsou dvě dvoulůžka a jedno širší jednolůžko, takže se v něm pohodlně ubytují až 5 dospělých osob, nebo rodina se dvěma až třemi dětmi. Pokoje jsou umístěny v přízemí a mají malý balkón.

Restaurace, bary, stravování

Iberostar Hacienda Dominicus je součástí hotelového řetězce Iberostar. Ten je vyhlášený kvalitou svého stravování a vynikající úrovní personálu. K dispozici je hlavní hotelová restaurace, kde se podává snídaně, oběd a večeře formou veli bohatého bufetu. 
Další restaurace jsou tématické - Japonská, Mexická, Italská a Koloniální. Do nich je třeba udělat rezervaci, ale jsou k dispozici bez příplatku.

 

Zážitky, na které se můžete těšit

  • Česky (popř. slovensky) mluvící delegátky Marco Polo. Možnost výletů v českém (popř. slovenském) jazyce.
Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

Země: Dominikánská republika
Hodnoceni:
Počet osob: od 2
Ubytování: Iberostar Hacienda Dominicus Bayahibe
Strava: All inclusive
Nástupní místo: Praha
Český průvodce: ne
Počet nocí: 7,9,12
Typ dopravy: Letecky

Cena zahrnuje

Letenku na trase Praha - Punta Cana v optimální knihovací třídě s příručním zavazadlem
Transfer letiště / hotel / letiště
Ubytování ve vybraném typu pokoje
All inclusive stravování
Asistence česky (popř. slovensky) mluvící delegátky
Základní cestovní pojištění (zdravotní výlohy a asistence)
Zákonné pojištění CK pro případ úpadku
Zákonný odvod do garančního fondu

Cena nezahrnuje

Zavazadlo k odbavení (cena na vyžádání)
Připojištění
Fakultativní výlety
Seating v letadle

CK Marco Polo Int.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 1551/23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700
loading