facebook
Prodloužení zájezdu do Ekvádoru o Amazonii - Amazońie _ domorodci

Prodloužení zájezdu do Ekvádoru o Amazonii

Ekvádor, Pobytové zájezdy

Prodloužení zájezdu do Ekvádoru o Amazonii

O hotelu

Sani Lodge je ideálním místem k návštěvě ekvádorské Amazonie. Lodge je plně v rukách komunity kmene Kichwa a profit slouží komunitě. Projekt pomáhá komunitě nejen ekonomicky, ale především sociálně, protože dává šanci uplatnění mladé generaci, která získala vyšší vzdělání, než předchozí generace, a odešla by za prací mimo území komunity.  Máte tak příležitost ponořit se do jejich životního stylu a k tomu zažít nezapomenutelné dobrodružství uprostřed deštného pralesa.

Lokalita

Sani Lodge se nachází v Národním parku YASUNÍ.

Popis pokojů

Ubytování je v bungalovech s vlastním sociálním zařízením. Velmi kvalitní pokoje jsou vybaveny masivním nábytkem, moskytiérou. kvalitním ložním prádlem, ručníky apod.

Restaurace, bary, stravování

Restaurace nabízí jak mezinárodní, tak i místní ekvádorskou kuchyní. Jídlo je podáváno formou bufetu nebo pomocí několika chodů, v závislosti na počtu návštěvníků. Všechny ingredience používané v kuchyni jsou pěstovány místními zemědělci.

Sani Lodge bar vám nabízí skvělou atmosféru s výhledem na lesklé laguny. Podává se zde pivo, vino a další různé koktejly.

Aktivity v hotelu a okolí

Během 4 dnůse seznámíte s tamní faunou a florou.
S místním průvodcem vyrazíte na denní a noční túry. Nebude chybět pozorování barevných papoušků, motýlů, kajmanů. Uvidíte zde volně žijící opice, vřešťany či tapíry. Navštívíte místní obyvatelé a proniknete do jejich kultury.

 

Videogalerie

Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666


Základní ceny - platí na osobu (.není-li uvedeno jinak)

Balíček 4 dny / 3 noci
Strava Doba 07.05. - 01.01.
Nastupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 3
4D/3N - osoba ve dvoulůžkovém pokoji Plná penze Na 3 nocí 35150 Kč
4D/3N - osoba v jednolůžkovém pokoji Plná penze Na 3 nocí 43250 Kč
Země: Ekvádor
Hodnoceni:
Počet osob: od 2
Ubytování: Sani Lodge
Strava: Plná penze
Český průvodce: ne
Typ dopravy: Letecky

Mohlo by vás zajímat

Den 1.: 
Po snídani v hotelu odjedete na letiště a odletíte do Amazonie. Po příletu do Amazonie vás vyzvedne anglicky mluvící průvodce a odvede k břehu řeky Napo. Následuje plavba loďkou (2,5 h) po největším ekvádorském přítoku Amazonky, řeky Napo. Během této plavby okusíte atmosféru čisté a nezkrocené Amazonie; rodová společenství, ptáky jako jsou volavky či supi, a zároveň si vychutnáte lahodný oběd. Po kánoi následuje procházka pralesem a plavba kánoí přes krásné jezero Challuacocha.
Předtím, než se ubytujete ve svých pokojů, vás přivítá zástupce komunity a seznámí vás s pravidly pro pobyt.  Později odpoledne následuje krátká procházka po nedalekých stezkách nebo plavba na kánoi s možností pozorovat primáty, amazonské ptáky, černé kajmany a bližšího seznámení se s úžasnou flórou představovanou cedrovými stromy, orchidejemi a broméliovitými rostlinami.
Po návratu do lodge vám šéfkuchař nabídne širokou škálu národní a mezinárodní kuchyně, která uspokojí také vegetariány a vegany. Po večeři můžete prozkoumat černé vodní jezero Oxbow, které je úkrytem pro ohrožený druh černých kajmanů, až 6 metrů dlouhých jihoamerických krokodýlů.

Přenocování v Sani Lodge
Snídaně, oběd, večeře


Den 2.:
Po snídani poznáte život na vrcholcích stromu z pozorovací věže o výšce 36 metrů. Doposud zde bylo zaznamenáno více než 565 druhů ptáku, včetně barevných papoušků, tukanů či kolibříků; s trochou štěstí uvidíte také opice, veverky nebo lenochody odpočívající na baldachýnu. Tato věž vám nabídne jedinečnou podívanou a úplně nový pohled na amazonskou biodiverzitu. Návrat na ubytování na oběd. Po obědě můžete relaxovat na houpacích sítích. Odpoledne vyrazíte na 3-4hodinovou túru, během které objevíte vztahy mezi různými živými organismy a roli, kterou hrají v tomto složitém ekosystému. Orchideje, vinná réva, fíky, staré stromy či broméliovité rostliny jsou součástí tohoto báječného tropického deštného pralesa. Večeře.

Přenocování v Sani Lodge
Snídaně, oběd, večeřeDen 3.:
Po snídani se vypravíte k řece Napo a poplujete do Národního parku Yasuní, kde se vám naskytne nádherný pohled na stovky papoušků a dalších druhů fauny. Dále si vychutnáte jídlo a nápoje obyvatel Kichwa a poznáte zvyky, kulturu a životní styl místních obyvatel. Pozdě odpoledne návrat do lodge.

Přenocování v Sani Lodge
Snídaně, oběd, večeřeDen 4.:   Po snídani návrat do Quita.CK Marco Polo Int.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 1551/23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700
loading