facebook
Za romantikou Filipín -

Za romantikou Filipín

10 nocí od 79 500 Kč
Filipíny, Poznávací zájezdy

Popis zájezdu

Vydejte se s námi za poznání Filipín, navštivte horské památky severního Luzonu, šílenou Manilu a odpočiňte si na pláži příjemný přírodního ráje na ostrově Bohol. A to vše s českým průvodcem.

Fotogalerie

Zážitky, na které se můžete těšit

  • navštívíte dvě největší města Filipín - Manilu a Cebu City
  • prohlédnete si turistické perly severního Luzonu - Sagadu a Bananue
  • vychutnáte se přírodní kouzlo ostrova Bohol, zejména Čokoládové kopce
  • uvidíte nejmenší opičku na světě - nártouna filipínského
  • odpočinete si na překrásných filipínských plážích
Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 241 718 646

1. den: Odlet z Prahy

2. den: Přílet do Manily, výlet po městě

3. - 6. den: Poznávání pamětihodností severního Luzonu (Banaue a Sagada)

7. - 8. den: Přesun na Bohol; celodenní výlet po ostrově (návštěva Čokoládových kopců a nártounů)

9. - 11. den: Relaxace na pláži ostrova Bohol

12. den: Plavba do Cebu City, prohlídka města, odlet do Evropy

13. den: Návrat do Prahy

Cena zahrnuje

Letenky včetně všech poplatků z Prahy do Manily a zpět z Cebu a jeden vnitrostátní přelet na Filipínách včetně letištních tax a poplatků, v optimální knihovací třídě
Plavební lístky včetně přístavních poplatků z Boholu do Cebu City
Celkem 2 noci ve hotelu v Manile, 3 noci v hotelu v Banaue, 5 noci v hotelu na Boholu, vše minimálně 3* se snídaní
Všechny uvedené výlety včetně dopravy
Všechny transfery mezi hotely a letišti, popřípadě přístavem
Vstupy do památek a parku
Česky mluvící průvodce
Cestovní zdravotní pojištění do zahraničí
Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

Volitelné připojištění do zahraníčí
Spropitné a osobní výdaje

1. den: ODLET

Odlet z Prahy do Manily.2. den: MANILA

Po příletu do Manily budete přepraveni do hotelu, kde se ubytujete. Odpoledne Vás čeká prohlídka , která Vás zavede na nejzajímavější místa hlavního mista Republiky Filipín a jeho historie. Při procházce po dlažebních kostkách starého města si prohlédnete jeho původní opevnění, kostely a španělské domky a nasajete pohádkovou atmosféru dobyvatelů, jejich lodí a bitev.3. den: BANAUE

Po snídani vyrazíte na celodenní cestu klimatizovaným minibusem do Banaue. Zhruba po dvou hodinách dorazíte do města Bacolor, které bylo jako jedno z mnoha zpustošeno erupcí sopky Pinatubo v roce 1993. Prohlédnete si vesnice a místní baziliku, která je nyní ze tří čtvrtin pokryta lávou, stejně jako domky u kterých jsou vidět pouze střechy. Díky monzunovým dešťům navíc lávy přibývá a tak místním nezbývá nic jiného než stavit nové domky na několik metrů vysokých kůlech. Poté budete pokračovat v cestě do Banaue, kde se večer ubytujete v místním hotelu.
Snídaně


4. den: BANAUE

Po snídaní pojedete do Sagady se zastávkou v Bontocu. Zde navštívíte zajímavé muzeum plné hodnotných exponátů, které si prohlédnete za zvuků hudby původních obyvatel. Uvidíte zde zajímavé zbraně lovců lebek a koše, ve kterých přenášeli původní obyvatelé uťaté hlavy, ale i například flétny, typické čepice a bambusové trubky používané na přepravu a uchovávání rýžového vína. Poté přejedete do obce Sagada, která zahrnuje mnoho vesnic skalisté provincie Benguet. Ta je oblíbená zejména pro svůj legendární zpusob pohřbívání mrtvých a jejich mumifikace. Ve městě Sagada navštívíte pohřební jeskyni a uvidíte rakve dávných kmenů. Odpoledne také navštívíte vodopády Bomodok a Bokong, jezero Danom a tkalcovské obchůdky. Poté se vrátíte zpět do hotelu v Banaue.
Snídaně


5. den: BANAUE

Po snídani nastoupíte do typického filipínského dopravního prostředku, neklimatizovaného jeepneye, kterým se vydáte na výlet k rýžovým terasám. Navštívíte tradiční kmenovou vesnici Banga An, která je zasazena v panoramatickém údolí obklopeným vzestupnými rýžovými terasami. Zde se setkáte s domorodci, navštívíte jejich původní domy a poznáte způsoby pěstování rýže na terasách. Poté se stejným jeepneyem vrátíte zpět do hotelu v Banaue.
Snídaně


6. den: MANILA

Po snídani vyrazíte na dlouhou cestu po filipínské Dálnici Přátelství zpět do Manily, kde se ubytujete v hotelu.
Snídaně


7. den: BOHOL

Po snídani přejedete na letiště v Manile odkud přeletíte vnitrostátním letem do Tagbilaranu, který je hlavním městem ostrova Bohol. Odtud se přepravíte do resortu k ubytování.
Snídaně


8. den: BOHOL

Po snídani Vás čeká celodenní výlet za zajímavostmi ostrova Bohol. Během tohoto nezapomenutelného a zábavného výletu navštívíte především místní světoznámou turistickou atrakci Chocolate Hills - Čokoládové kopce, historickou a kulturní pamětihodnost kostel Baclayon a strávíte nějaký čas okouzlující plavbou po řece Loboc. V neposlední řadě se také setkáte s nejmenším primátem na světě - opičkou nártounem filipínským (tarsier).
Snídaně


9. až 11. den: BOHOL

Volné tři dny k relaxaci u moře na pláži a nebo k individuálnímu poznávání.
Snídaně


12. den: BOHOL - CEBU

Ráno po snídani přejedete do přístavu v Tagbilaranu. Poté Vás čeká dopolední plavba katamaranem do Cebu City a menší okružní prohlídka tohoto příjemného místa, které ne nadarmo získalo označení Královna Jihu. Večer přejedete na letiště a odletíte zpět do Prahy.
Snídaně


13. den: NÁVRAT

Přílet do Prahy.
MARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o.
+420 241 718 646
info@marco-polo.cz
Petrská 23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 00299766
DIČ: CZ00299766
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700