facebook

Popis zájezdu

Fotogalerie

Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

1. den: ODLET

Odlet z Prahy do Manily.2. den: MANILA

Po příletu do Manily budete přepraveni do hotelu, kde se ubytujete. Odpoledne Vás čeká prohlídka , která Vás zavede na nejzajímavější místa hlavního mista Republiky Filipín a jeho historie. Při procházce po dlažebních kostkách starého města si prohlédnete jeho původní opevnění, kostely a španělské domky a nasajete pohádkovou atmosféru dobyvatelů, jejich lodí a bitev.3. den: BANAUE

Po snídani vyrazíte na celodenní cestu klimatizovaným minibusem do Banaue. Zhruba po dvou hodinách dorazíte do města Bacolor, které bylo jako jedno z mnoha zpustošeno erupcí sopky Pinatubo v roce 1993. Prohlédnete si vesnice a místní baziliku, která je nyní ze tří čtvrtin pokryta lávou, stejně jako domky u kterých jsou vidět pouze střechy. Díky monzunovým dešťům navíc lávy přibývá a tak místním nezbývá nic jiného než stavit nové domky na několik metrů vysokých kůlech. Poté budete pokračovat v cestě do Banaue, kde se večer ubytujete v místním hotelu.
Snídaně


4. den: BANAUE

Po snídaní pojedete do Sagady se zastávkou v Bontocu. Zde navštívíte zajímavé muzeum plné hodnotných exponátů, které si prohlédnete za zvuků hudby původních obyvatel. Uvidíte zde zajímavé zbraně lovců lebek a koše, ve kterých přenášeli původní obyvatelé uťaté hlavy, ale i například flétny, typické čepice a bambusové trubky používané na přepravu a uchovávání rýžového vína. Poté přejedete do obce Sagada, která zahrnuje mnoho vesnic skalisté provincie Benguet. Ta je oblíbená zejména pro svůj legendární zpusob pohřbívání mrtvých a jejich mumifikace. Ve městě Sagada navštívíte pohřební jeskyni a uvidíte rakve dávných kmenů. Odpoledne také navštívíte vodopády Bomodok a Bokong, jezero Danom a tkalcovské obchůdky. Poté se vrátíte zpět do hotelu v Banaue.
Snídaně


5. den: BANAUE

Po snídani nastoupíte do typického filipínského dopravního prostředku, neklimatizovaného jeepneye, kterým se vydáte na výlet k rýžovým terasám. Navštívíte tradiční kmenovou vesnici Banga An, která je zasazena v panoramatickém údolí obklopeným vzestupnými rýžovými terasami. Zde se setkáte s domorodci, navštívíte jejich původní domy a poznáte způsoby pěstování rýže na terasách. Poté se stejným jeepneyem vrátíte zpět do hotelu v Banaue.
Snídaně


6. den: MANILA

Po snídani vyrazíte na dlouhou cestu po filipínské Dálnici Přátelství zpět do Manily, kde se ubytujete v hotelu.
Snídaně


7. den: BOHOL

Po snídani přejedete na letiště v Manile odkud přeletíte vnitrostátním letem do Tagbilaranu, který je hlavním městem ostrova Bohol. Odtud se přepravíte do resortu k ubytování.
Snídaně


8. den: BOHOL

Po snídani Vás čeká celodenní výlet za zajímavostmi ostrova Bohol. Během tohoto nezapomenutelného a zábavného výletu navštívíte především místní světoznámou turistickou atrakci Chocolate Hills - Čokoládové kopce, historickou a kulturní pamětihodnost kostel Baclayon a strávíte nějaký čas okouzlující plavbou po řece Loboc. V neposlední řadě se také setkáte s nejmenším primátem na světě - opičkou nártounem filipínským (tarsier).
Snídaně


9. až 11. den: BOHOL

Volné tři dny k relaxaci u moře na pláži a nebo k individuálnímu poznávání.
Snídaně


12. den: BOHOL - CEBU

Ráno po snídani přejedete do přístavu v Tagbilaranu. Poté Vás čeká dopolední plavba katamaranem do Cebu City a menší okružní prohlídka tohoto příjemného místa, které ne nadarmo získalo označení Královna Jihu. Večer přejedete na letiště a odletíte zpět do Prahy.
Snídaně


13. den: NÁVRAT

Přílet do Prahy.
MARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700