facebook
Velká cesta po ostrovech Francouzské Polynésie -

Velká cesta po ostrovech Francouzské Polynésie

11 nocí od 112 000 Kč
Francouzská Polynésie, Poznávací zájezdy

Velká cesta po ostrovech Francouzské Polynésie

Francouzská Polynésie – fantastické pláže, azurově modré moře, korálové útesy překypující životem a ostrovy plné rozmanité vegetace. Místo, které synonymem pro ráj na zemi.
Vydejte se na cestu po nejkrásnějších ostrovech, komfortně a bez komplikací, se všemi službami, dopravou a ubytováním a poznejte tento ráj sami tak, jak o něm sníte.

 

Videogalerie

Zážitky, na které se můžete těšit

  • Umíme pro Vás zkombinovat cestu s dalšími ostrovy jako Raiatea, Tahaa, Rangiroa, nebo vzdálené Markézy.
  • Neprodáváme katalogové zájezdy, ale vytváříme zážitky. Pokud si budete přát prodloužit si pobyt na kterémkoliv z ostrovů, nebo zvolit jiný typ ubytování, nebo zařídit výlet - stačí nám dát vědět.
  • Cestování s Marco Polo je jiné - způsobem naší práce se odlišujeme. U každé cesty přemýšlíme, jak lze vaši cestu udělat ještě lepší a zajímavější.
  • Zaručujeme, že Vaše vysněné zážitky budou skutečné a ne jen popsané z katalogu nebo líbivých fotografií.
  • Možnost upravit program např. přidáním nocí, dalších ostrovů a pod.
Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

1. den: odlet na Tahiti.

Cesta je to dlouhá a vede (obvykle) přes USA, případně lze zajistit stopover v Los Angeles, San Franciscu, případně na Novém Zélandu (po otevření země).

2.-5. den: Moorea
Na letišti vás bude čekat náš místní zástupce, pozdraví se vámi tradičním náhrdelníkem a odveze do přístavu. Přesun lodí (30 min) na ostrov Moorea a pak do hotelu. Objevujte nádherné pláže a překrásné hory na ostrově, který je na dohled Tahiti.
Kouzelný ostrov
Moorea je jedním z nejpozoruhodnějších ostrovů Francouzské Polynésie, který se pravděpodobně stal inspirací pro bájný Bali Hai z knihy Jamese Michenera Povídky z jižního Pacifiku. Navzdory své dokonalé kráse není zdaleka nedosažitelný. Moorea má uvolněnou atmosféru a přívětivého ducha, je stejně vřelá a přívětivá jako Tahiťané, kteří mají to štěstí, že tento ostrov nazývají svým domovem.
Moorea se nachází pouhých deset námořních mil od Tahiti a je snadno dostupná trajektem nebo letadlem z Papeete. Díky této blízkosti a vstřícné a sousedské povaze ostrova je Moorea oblíbenou destinací pro páry, rodiny i místní obyvatele. I přes tuto popularitu a přítomnost několika mezinárodně známých letovisek si Moorea dokázala zachovat atmosféru malého ostrova.

Přitažlivost ostrova není žádným překvapením: je to malý geografický zázrak. Z jeho průzračné laguny se zvedá osm objemných horských vrcholů, které vytvářejí výraznou a členitou siluetu viditelnou ze západního pobřeží Tahiti. Severní pobřeží rozdělují dva symetrické zálivy: Cookův záliv (Paopao) a záliv Opunohu. Ostrov má z nadhledu zhruba tvar srdce; a co se týče tématu lásky a romantiky, Moorea je jednou z nejlepších destinací pro líbánky na Tahiti - druhá po Bora Bora.

Ubytování na 4 noci
3*: Moorea Beach Lodge
4*: Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort

6.-7. den: Huahine

Ráno vás dopravíme zpět na Tahiti a pak přeletíte na ostrov Huahine. Po příletu vás odvezeme do hotelu, kde prožijte dva dny na kouzelném a divokém ostrově ležícím 175 km severozápadně od Tahiti. Huahine je tajemný a protkaný stále ještě velmi živými tradicemi.

Ostrov zahrad
Huahine, který je obdobou rajské zahrady, je obrovská tropická džungle s kokosovými plantážemi, vanilkovými orchidejemi, banánovými háji, chlebovníky a melounovými poli. Kromě svěží krajiny a zářivých květů je Huahine také kulturně zachovalou svatyní s posvátnými chrámy ukrytými v husté vegetaci. Tento ostrov vás nepochybně okouzlí.
Huahine je součástí Závětrné skupiny Společenských ostrovů, 40 minut letu od Tahiti a leží v těsné blízkosti ostrovů Raiatea, Taha'a a Bora Bora. Ostrov se dělí na dvě části: Huahine Nui (velký) a Huahine Iti (malý). Název Huahine, který je variací tahitského slova vahine (žena), pravděpodobně odkazuje na horský hřeben připomínající obrys těhotné ženy - symbol nezvratné plodnosti ostrova.
Huahine je výjimečně zelený - možná ze závisti, protože jeho písečné pobřeží a bujné svahy navštěvuje méně cestovatelů než jeho oblíbené protějšky Moorea a Bora Bora. Z tohoto důvodu si Huahine zachoval svůdnou podstatu a autenticitu rané Polynésie. Místní obyvatelé jsou hrdí na to, že se jim podařilo zachovat nejmalebnější ostrov a naši klienti, kteří jej navštíví, často zjistí, že Huahine se stává jejich nejoblíbenějším ostrovem, kam se opakovaně vracejí, aby zde našli stejnou krajinu, která se v průběhu času stále nemění.

Ubytování na 2 noci:
3* hotel Maitai La Pita Village.
Na výběr buď z 3* kategorie pokoj Garden Bungalow nebo ze 4* kat. Premium Lake Bungalow s bazénem.

8.-11. den: Bora Bora

Krátký přelet z Huahine a závěr vaší cesty bude patřit plážím na proslulém ostrově Bora Bora a mystické hoře Otemanu, která mu vévodí.
Klenot jižních moří
Bora Bora je bezpochyby nejslavnějším ostrovem v jižním Pacifiku a je hlavní dámou Francouzské Polynésie. Její krása je bezkonkurenční a její sláva neochvějná. Bora Bora je jedním z mála míst na Zemi, které každý doufá, že za svůj život spatří - a jakmile ho jednou spatří, zůstane navždy okouzlen.

Bora Bora je víc než jen romantický ideál, je to romantická realita. Není proto divu, že je tento ostrov mezinárodně uznávanou destinací pro líbánky. Naši novomanželé, kteří se rozhodnou pro líbánky na Bora Bora, mají často pocit, že utekli do soukromé oázy, která je zcela přizpůsobena jejich výjimečnému okamžiku manželského štěstí - a každý, kdo právě plánuje svatbu, si dokáže představit, jak lákavě to zní.

Bora Bora se může zdát vzdálená jako svět, ale tato nádhera jižních moří je na dosah. Kde přesně se Bora Bora nachází? Ostrov leží severozápadně od Tahiti, necelou hodinu letu z Papeete. Letiště se nachází v malé oddělené části ostrova zvané Motu Mete. Po příletu vás přivítají vřelým úsměvem a voňavými květinovými lei a převezou lodí do vašeho resortu Bora Bora, což znamená, že na první setkání s proslulou průzračnou lagunou ostrova nemusíte téměř čekat.


Ubytování na 4 noci:
3*: Maitai Polynesia
4*: Intercontinental Le Moana Bora Bora

12. den: Bora Bora - Tahiti

Přelet zpět na Tahiti a ubytování na poslední noc, před zítřejším odletem domů.
Ubytování na 1 noc:
3*: Hotel Tahiti Nui
4*: Intercontinental Resort Tahiti & Spa


Ostrov Tahiti, největší ostrov Francouzské Polynésie, korunovaný kruhem majestátních vrcholků, se tyčí nad jižním Pacifikem jako pyšná královna. Hornaté vnitrozemí ostrova Tahiti zdobí mystická údolí, průzračné říčky a vysoké vodopády. Většina obyvatel ostrova žije v blízkosti pobřeží, takže vnitrozemí ostrova působí téměř nedotčeně a starobyle, přestože se nachází v takové blízkosti rušného hlavního města Papeete. Papeete, což znamená "koš na vodu", bylo kdysi shromaždištěm, kam si Tahiťané chodili plnit své kaláby sladkou vodou. Nyní se Papeete, prubířský kámen tohoto ostrovního státu, pyšní prvotřídními tahitskými letovisky, hotely, lázněmi, skvělými restauracemi a jedinečnými restauracemi, nočními kluby, pulzujícími trhy, muzei, obchody s perlami a butiky.

13. den: Cesta zpět domů.

Odjezd na letiště a odlet přes USA zpět do Evropy.

14. den: Přílet domů

Cena zahrnuje

- mezinárodní letenky na trase Praha (na vyžádání Vídeň či Mnichov) - Tahiti a zpět v optimální knihovací třídě s příručním zavazadlem. Odbavené zavazadlo (1 ks do 23 kg) za příplatek. Cenu na vyžádání upřesníme.
- vnitrostátní letenky Tahiti - Huahine - Bora Bora - Tahiti v optimální knihovací třídě
- letištní taxy
- plavbu lodí mezi Tahiti a Mooreou
- 11x ubytování při letu z Prahy / 12x ubytování při letu z Mnichova ve 3* nebo 4* hotelech se snídaní - viz program
- veškerou dopravu a transfery dle programu ve Francouzské Polynésii
- přivítání naším místním zástupcem na Tahiti
- 24 hod. asistenci našeho místního partnera a tel. asistenci Marco Polo během celé pobytu
- pojištění CK proti úpadku
- zákonný odvod do garančního fondu cestovních kanceláří

Pozn: pořadí ostrovů je možné změnit dle aktuálního let. řádu, nebo dle vašich preferencí 

Cena nezahrnuje

- poplatky za odbavené zavazadlo 
- volitelné pojištění a připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu). Cenu upřesníme dle hodnoty zájezdu

- vízum do USA (nutné), za poplatek zajistíme
- místní taxu ve Fr. Polynésii:1,68 EUR (na Tahiti 1,26 EUR) na 1 os/noc – platí se při odjezdu z hotelu

ODLET NA TAHITI

Cesta je to dlouhá a vede (obvykle) přes USA, případně lze zajistit stopover v Los Angeles, San Franciscu, případně na Novém Zélandu (po otevření země).
PŘÍLET NA TAHITI

Objevujte kouzla hlavního ostrova a naberte sílu po dlouhém letu.

Kde se nachází Tahiti, vzdálený ráj? Ostrov Tahiti, největší ostrov Francouzské Polynésie, korunovaný kruhem majestátních vrcholků, se tyčí nad jižním Pacifikem jako pyšná královna. Hornaté vnitrozemí ostrova Tahiti zdobí mystická údolí, průzračné říčky a vysoké vodopády. Většina obyvatel ostrova žije v blízkosti pobřeží, takže vnitrozemí ostrova působí téměř nedotčeně a starobyle, přestože se nachází v takové blízkosti rušného hlavního města Papeete. Papeete, což znamená "koš na vodu", bylo kdysi shromaždištěm, kam si Tahiťané chodili plnit své kaláby sladkou vodou. Nyní se Papeete, prubířský kámen tohoto ostrovního státu, pyšní prvotřídními tahitskými letovisky, hotely, lázněmi, skvělými restauracemi a jedinečnými restauracemi, nočními kluby, pulzujícími trhy, muzei, obchody s perlami a butiky.

Ubytování:
3*: Hotel Tahiti Nui
4*: Intercontinental Resort Tahiti & Spa 

Snídaně


TAHITI - MOOREA: 4 noci

Přesun lodí (30 min na ostrov Moorea. Objevujte nádherné pláže a překrásné hory na ostrově, který je na dohled Tahiti.

Kouzelný ostrov

Moorea je jedním z nejpozoruhodnějších ostrovů Francouzské Polynésie, který se pravděpodobně stal inspirací pro bájný Bali Hai z knihy Jamese Michenera Povídky z jižního Pacifiku. Navzdory své dokonalé kráse není zdaleka nedosažitelný. Moorea má uvolněnou atmosféru a přívětivého ducha, je stejně vřelá a přívětivá jako Tahiťané, kteří mají to štěstí, že tento ostrov nazývají svým domovem.

Moorea se nachází pouhých deset námořních mil od Tahiti a je snadno dostupná trajektem nebo letadlem z Papeete. Díky této blízkosti a vstřícné a sousedské povaze ostrova je Moorea oblíbenou destinací pro páry, rodiny i místní obyvatele. I přes tuto popularitu a přítomnost několika mezinárodně známých letovisek si Moorea dokázala zachovat atmosféru malého ostrova.

Přitažlivost ostrova není žádným překvapením: je to malý geografický zázrak. Z jeho průzračné laguny se zvedá osm objemných horských vrcholů, které vytvářejí výraznou a členitou siluetu viditelnou ze západního pobřeží Tahiti. Severní pobřeží rozdělují dva symetrické zálivy: Cookův záliv (Paopao) a záliv Opunohu. Ostrov má z nadhledu zhruba tvar srdce; a co se týče tématu lásky a romantiky, Moorea je jednou z nejlepších destinací pro líbánky na Tahiti - druhá po Bora Bora.

Ubytování: 
3*: Moorea Beach Lodge
4*: Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort

Snídaně


MOOREA - HUAHINE: 2 noci

Návrat zpět na Tahiti a přelet na ostrov Huahine. Prožijte dva dny na kouzelném a divokém ostrově ležícím 175 km severozápadně od Tahiti. Huahine je tajemný a protkaný stále ještě velmi živými tradicemi.

Ostrov zahrad

Huahine, který je obdobou rajské zahrady, je obrovská tropická džungle s kokosovými plantážemi, vanilkovými orchidejemi, banánovými háji, chlebovníky a melounovými poli. Kromě svěží krajiny a zářivých květů je Huahine také kulturně zachovalou svatyní s posvátnými chrámy ukrytými v husté vegetaci. Tento ostrov vás nepochybně okouzlí.

Huahine je součástí Závětrné skupiny Společenských ostrovů, 40 minut letu od Tahiti a leží v těsné blízkosti ostrovů Raiatea, Taha'a a Bora Bora. Ostrov se dělí na dvě části: Huahine Nui (velký) a Huahine Iti (malý). Název Huahine, který je variací tahitského slova vahine (žena), pravděpodobně odkazuje na horský hřeben připomínající obrys těhotné ženy - symbol nezvratné plodnosti ostrova.

Huahine je výjimečně zelený - možná ze závisti, protože jeho písečné pobřeží a bujné svahy navštěvuje méně cestovatelů než jeho oblíbené protějšky Moorea a Bora Bora. Z tohoto důvodu si Huahine zachoval svůdnou podstatu a autenticitu rané Polynésie. Místní obyvatelé jsou hrdí na to, že se jim podařilo zachovat nejmalebnější ostrov Tahiti, a naši klienti, kteří jej navštíví, často zjistí, že Huahine se stává jejich nejoblíbenějším ostrovem, kam se opakovaně vracejí, aby zde našli stejnou krajinu, která se v průběhu času stále nemění.

Pro Vás jsme si připravili výborný 3* hotel Maitai Lapita Village.
Na výběr buď z 3* kategorie pokoj Garden Bungalow nebo ze 4* kat. Premium Lake Bungalow.


Snídaně


HUAHINE - BORA BORA: 4 noci

Krátký přelet z Huahine a závěr vaší cesty bude patřit plážím na proslulém ostrově Bora Bora a mystické hoře Otemanu, která mu vévodí.

Klenot jižních moří

Bora Bora je bezpochyby nejslavnějším ostrovem v jižním Pacifiku a je hlavní dámou Francouzské Polynésie. Její krása je bezkonkurenční a její sláva neochvějná. Bora Bora je jedním z mála míst na Zemi, které každý doufá, že za svůj život spatří - a jakmile ho jednou spatří, zůstane navždy okouzlen.

Bora Bora je víc než jen romantický ideál, je to romantická realita. Není proto divu, že je tento ostrov mezinárodně uznávanou destinací pro líbánky. Naši novomanželé, kteří se rozhodnou pro líbánky na Bora Bora, mají často pocit, že utekli do soukromé oázy, která je zcela přizpůsobena jejich výjimečnému okamžiku manželského štěstí - a každý, kdo právě plánuje svatbu, si dokáže představit, jak lákavě to zní.

Bora Bora se může zdát vzdálená jako svět, ale tato nádhera jižních moří je na dosah. Kde přesně se Bora Bora nachází? Ostrov leží severozápadně od Tahiti, necelou hodinu letu z Papeete. Letiště se nachází v malé oddělené části ostrova zvané Motu Mete. Po příletu vás přivítají vřelým úsměvem a voňavými květinovými lei a převezou lodí do vašeho resortu Bora Bora, což znamená, že na první setkání s proslulou průzračnou lagunou ostrova nemusíte téměř čekat.

Ubytování:
3*: Maitai Polynesia
4*: Intercontinental Le Moana Bora Bora

Snídaně


BORA BORA - TAHITI - ODLET

Návrat zpět na Tahiti a odlet domů.

SnídaněCK Marco Polo Int.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 1551/23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 138 788 3825 / 2700

Podobné produkty

USA - Havaj - Francouzská Polynésie (Moorea / Bora Bora) - Poznávací zájezdy | USA, Havaj, Bahamy

USA - Havaj - Francouzská Polynésie (Moorea / Bora Bora)

184 750 Kč 16

Exklusivní poznávací a pobytový zájezd, který vám zprostředkuje krásy havajských ostrovů (Maui, Kauai a Oahu - za příplatek Big Island) a odpočinek a relax na nejkrásnějších plážích ve Francouzské Polynésii - na ostrově Moorea nebo Bora Bora (za příplatek kombinace obou, možnost prodloužení pobytu, nebo i přidání dalších ostrovů). Zájezd je lehce okořeněn i zastávkou v kosmopolitním San Franciscu, s možností zastavit se i v Los Angeles, nebo i dalších amerických destinacích (Las Vegas, národní parky atd.).

Detail Termíny a ceny +
loading