facebook
Marco Polo - Tarangire Sopa Lodge - Tarangire Sopa Lodge je rozprostřena v buši.

Tarangire Sopa Lodge


Fotogalerie


O hotelu

Při stavbě hotelu Tarangire Sopa Lodge měli majitelé vizi, umožnit hostům velmi blízká setkání s divokou africkou přírodou a zvěří. Lodge je vybudována na rozlehlém pozemku, plném kamenných útvarů a prastarých baobabů. Pozemek je otevřený do prostorů národního parku a tak není výjimkou, že uvnitř lodge potkáte divoké zvíře.

Lokalita

Když chcete mít jistotu, že při své návštěvě východní Afriky uvidíte slony, máte na výběr jen několik rezervací: Tsavo a Amboseli v Keni a Tarangire v Tanzánii. Právě Tarangire je místem, kde máte téměř 100% jistotu, že potkáte velké stádo slonů. Milují místní mokřady a přicházejí k nim i z veliké dálky. Mnoho turistů ale přijede do Tarangire naprosto nepřipravených na to, co je tu čeká. Poradíme, proč a kdy se do Tarangire vydat.

Více o Tarangire se můžete dočíst v našem článku : Tarangire, království slonů

Popis pokojů

Kruhové rondovaly bungalovů jsou rozmístěny v křovinaté buši. Každý pokoj má malou terasu, na které můžete vychutnávat klid a zvuky africké přírody. 

Pokoje jsou rozměrné a umožňují ubytovat až 4 osoby. Na vyžádání jsou k dispozici i rodinné pokoje a pokoje pro vozíčkáře.

Restaurace, bary, stravování

Restaurace je v hlavní hotelové budově. Snídaně, oběd i večeře se podává v ní. Občas je večeře podávána i venku u otevřeného ohně. Během dne je k dispozici výběr z menu.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading