facebook
Marco Polo - Serengeti Sopa Lodge - Výhled do rozlehlých plání Serengeti je pro Sopa Lodge typický.

Serengeti Sopa Lodge


Fotogalerie


O hotelu

Serengeti Sopa Lodge je dost odlišná od ostatních lodží v Serengeti. Na rozdíl od nich nemá tradiční rákosovou (trávovou) střechu, ale rovnou střechu, která je vyhlídkovou terasou. Můžete z ní vychutnávat pohled do rozlehlých prostor plání národního parku. V době tzv. Velké migrace se celý prostor kolem vás zaplní pakoni a zebrami. Ale i v obdobích mimo migraci je pohled do krajiny úchvatný a v okolí lodže je dostatek zvěře.

Lokalita

Severozápadní část národního parku Serengeti. 

Popis pokojů

Pokoje jsou v Serengeti Sopa Lodge (podobně jako ve všech hotelech řetězce Sopa) příjemně veliké. Poskytují pohodlí i v případě obsazenosti 3 nebo 4 osobami. Většina pokojů je vybavena dvěma manželskými postelemi. 

Tradiční africká výzdoba podporuje pocit sounáležitosti s okolní divokou přírodou. Každý pokoj má malou terasu, kde můžete ve chvílích volna (většinou po obědě) odpočívat.

Restaurace, bary, stravování

Každý hotel řetězce Sopa má ústřední restauraci umístěnou v hlavní hotelové budově a kolem ní se odehrává denní život v lodži. Snídaně, oběd i večeře se podávají právě zde. Většinou formou bufetu. Během dne je k dispozici i bar a obsluha u bazénu.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading