facebook
Marco Polo - Masai Mara Sopa Lodge - Od bazénu je hezký výhled do okolní krajiny. Masai Mara Sopa Lodge je perfektním zázemím pro vaše safari.

Masai Mara Sopa Lodge


Fotogalerie


O hotelu

Masai Mara Sopa Lodge byl jedním z prvních hotelů, postavených v národním parku Masai Mara. Dalo by se říct, že byl průkopníkem vztahu turistiky a národního parku. Má tedy výluční postavení. Nejen výběrem místa, ale i obrovskou zkušeností.

Kdo hledá tradiční zázemí pro svou cestu za safari do Masai Mara, bude v Sopa Lodge naprosto spokojený. Kvalitní ubytování, výborné jídlo, zóna pro odpolední odpočinek, výborná lokace.

Lokalita

Hotel Masai Mara Sopa Lodge je postavený vysoko na svazích kopců Oloolaimutia. To poskytuje hostům nádherný výhled na široké pláně. "To jsou ty zelené pahorky africké", dalo by se parafrázovat Ernesta Hemingwaye. , b

Základním stavebním stylem je kruhová stavba rondoval, tolik typický pro Východní Afriku. Všechny rondovaly v  Masai Mara Sopa Lodge jsou rozprostřeny podél linie kopce, aby byla co nejlépe využita možnost výhledu do krajiny.

Popis pokojů

Pokoje jsou rozměrné a umožňují ubytovat až 4 osoby. Každý pokoj je totiž vybaven dvěma manželskými postelemi. Příjemná stylová dekorace pokoje jen podtrhuje pocit náležitosti k africké kultuře.  

Restaurace, bary, stravování

V Masai Mara Sopa Lodge jsou si dobře vědomi, že trávíte v hotelu hodně času, především v době po obědě a večer. 

V hlavní hotelové restauraci se podává snídaně, oběd a večeře. Je rozlehlá ale má velmi příjemný intimní atmosféru. Pro případ večerního chladu (přece jenom jste ve vysoké nadmořské výšce) je k dispozici velký otevřený krb.

Bar u bazénu a večerní bar jsou tu pro pohodu vašeho volna.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading