facebook
Marco Polo - Eka Hotel Nairobi - V atriu hotelu Eka máte k dispozici bazén - po rušném dni, nebo únavném letu, přijde vhod.

Eka Hotel Nairobi


Fotogalerie


O hotelu

Eka Hotel Nairobi je moderní městský hotel, který se hodně vymyká s řady "afrických" nairobských hotelů, které byly postaveny před mnoha lety. Eka Hotel je hotel současnosti. Nabízí veškeré potřebné pohodlí pro návštěvníky Nairobi, nebo pro cestovatele, kteří v Nairobi začínají nebo končí svou cestu za safari. 
 

Lokalita

Hotel najdete v ulici Along Mombasa Road. Ta je výborným výchozím bodem pro cesty na letiště, do Masai Mara, do Mombasy i jinam. Pokud chcete z hotelu do centra města, musíte počítat s pravidelnou zácpou a musíte obrnit trochou trpělivosti, čeká vás 20-40 minut jízdy. 

Popis pokojů

Pokoje jsou velmi moderní a počítají s tím, že je budou využívat nejen turisté, ale i obchodníci, kteří navštíví Nairobi na jednání. V pokojích je velmi dobrý pracovní kout, ale i relaxační kout a kvalitní postele. Moderní koupelny a další vybavení jen znásobuje důvody, proč jsme si tento hotel pro naše klienty vybrali.

Restaurace, bary, stravování

Hotel Eka Nairobi tak trochu provokuje svou konkurenci provozováním dvou restaurací, dvěma bary a 24-hodinovou kavárnou. Taková nabídka nebývá u 4* hotelů v Nairobi běžná.

Galaxy Restaurant
Hlavní restaurace, která ráno obsluhuje hosty při snídani formou bufetu a po celý den pak nabízí výběr a la carte. Menu nabízí nejen místní kuchyni, ale kuchyni indickou a evropskou.

Spur
Steaková restaurace soustředěná především na maso. Kvalitní hovězí, chutné kuřecí a výběrové mořské plody a ryby.  Pro doprovod, který nejí maso jsou k dispozici saláty a další vegetariánská jídla.

Bary Galaxy bar a Bar Deck nabízí výběr vín a oblíbených značek alkoholu.  

Fitness a lázně

Malá ale slušně vybavená posilovna je k dispozici pro klienty zdarma.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading